Zavrieť

Porady

Mini stretko na východe

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Východniari, východniarky a všetci sympatizanti.....

ktorí ste podobne ako my , chtivý stretnutia za účelom zoznámenia sa, pokecania a príjemného posedenia, ohláste sa v tejto téme.

Predbežný termín stretka by sme navrhovali 5.2.2010 a po dlhom zvažovaní smerov Michalovce , Vranov, Trebišov , Bardejov, Prešov a pod., mohlo by sa konať niekde v strede, čiže v Hanušovciach nad Topľou.

Prosím všetkých záujemcov o prípadné iné návrhy a upresnenia.

Uvítame i vzdialenejších poraďákov /čky/.
Usporiadat
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
erzet Pozri príspevok
dobre že nejdem, každej by som kúpil cukríkové tangáče. Včera som ich videl na nejakom baneri. Ale už boli aj pripomienky, že zozadu tie cukríky ee jesť.
Robert a mali rôzne veľkosti?
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Vyzerá to tak že asi nedojdem. Strašne sneží od rána. Budem rada keď sa dnes domov dostanem - nocovať v robote sa mi moc nechce. Ani mobily nejdu od polnoci.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Luna Pozri príspevok
Vyzerá to tak že asi nedojdem. Strašne sneží od rána. Budem rada keď sa dnes domov dostanem - nocovať v robote sa mi moc nechce. Ani mobily nejdu od polnoci.
Luna, nerob predčasné uzávery, do piatku sa to ešte spraví!

u nás už mobily fungujú,ak máš na mysli Orange sieť.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Luna aké mesto zastupuješ?
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Jara Pozri príspevok
Luna aké mesto zastupuješ?
Banskú Bystricu.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca

0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
hnedoočka Pozri príspevok
Robert a mali rôzne veľkosti?
jasan. a keby tie najmenšie boli veľké rozdelili by sme na dve časti
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Valika, neviem či si teraz v MI alebo vo VT, ale práve začína snežiť v MI.... Nemvyzerá dobre...
0 0
Katka2 Katka2

Katka2 je offline (nepripojený) Katka2

Ahojte.
To idete na stretko žúrovať či riešiť pracovné veci?
0 0
Gabhus Gabhus

Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

Nóoooooo. Asi aj aj, ale možno radšej len to aj. (nech si každý vyberie čo sa páči....).
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Jara Pozri príspevok
Valika, neviem či si teraz v MI alebo vo VT, ale práve začína snežiť v MI.... Nemvyzerá dobre...
Jarka, neviem ,či si doma alebo v práci, ale nempozeraj z okna!

nemboj ,zariadim globálne oteplenie, alebo vymodlím u toho hore...búchač vie, o čom hovorím!

ináč, gratulujte mi, mal by to byť môj 1000-i príspevok!!!!!!!!!!!!!!!!


0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
No vidíte, mládatká. Za mojich malých časov, za väčšieho snehu a mrazov ma vozili na saniach zapriahnutých koňmi, 19 km, do okresného mesta. Tešte sa, a aj ten sneh bude krajší, teplejší, príjemnejší a to bude guľovačka. Nebojte sa, tešte sa a bude vám fajn. A ešte som zabudol, že nikto neposlal pred tie sane pluh. Pomôž si sám aj Boh ti pomôže.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

ináč, gratulujte mi, mal by to byť môj 1000-i príspevok!!!!!!!!!!!!!!!!


[/QUOTE]

No Valičko, neviem ako to tu ráta, či nebodaj naozaj, ale aj na predchádzajúcej strane máš pri príspevkoch 1000 . Já to nezvyknem sledovať, ale keď už hovoríš... No a keď Ti máme gratulovať, tak:

Páli, ne Páli, ta šak ci gratulujeme, ne Páli... A može daco aj vypijeme, ne Páli... Cešime še s tobu moja milá...
Bean.jpg  
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

Mgr.Shrek Pozri príspevok
nepoviem,lebo potom by ste jej nedali pokoj, kým by som sa neukázal
sak mne mozes posuskat, ja tiez pridem neskor mozno az po tebe, takze sa neboj ze by som JEJ nedala pokoj
0 0
AdaG AdaG

AdaG je offline (nepripojený) AdaG

Luna Pozri príspevok
Vyzerá to tak že asi nedojdem. Strašne sneží od rána. Budem rada keď sa dnes domov dostanem - nocovať v robote sa mi moc nechce. Ani mobily nejdu od polnoci.
...ta co ši ošaľela??? šidaj na metlu a dža na vychod, do piatku doleciš! a na vychodze už Orange spojazdnený od doobedia!
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Katka2 Pozri príspevok
Ahojte.
To idete na stretko žúrovať či riešiť pracovné veci?
No ja dúfam, že pracovné sa riešiť tam nebudú...skôr niečo iné...či bude dosť jedla, pitia a hlavne dobrej nálady so smiechom.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Jara Pozri príspevok
ináč, gratulujte mi, mal by to byť môj 1000-i príspevok!!!!!!!!!!!!!!!!


No Valičko, neviem ako to tu ráta, či nebodaj naozaj, ale aj na predchádzajúcej strane máš pri príspevkoch 1000 . Já to nezvyknem sledovať, ale keď už hovoríš... No a keď Ti máme gratulovať, tak:

Páli, ne Páli, ta šak ci gratulujeme, ne Páli... A može daco aj vypijeme, ne Páli... Cešime še s tobu moja milá...[/QUOTE]

Kámolky a Kámolkovia to si Valika a Evka spolu s ňou samozrejme nielen pusinky či kvietoček za organizáciu stretka v piatok od nás zaslúžia
ale Valika naviac (to úloha pre Vás kámolkovia) aj hobla na tú tisícovku...za to že práve na tejto téme ju dosiahla zaslúži.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
No jak to ja vidzim teraz akurát z oblaka, tak aj moja šichta co mi sebe v roboce vymenila budze asi nadarmo. Dneš som v roboce do večara a može aj do jutra poobedza, bo domov še už asi nedostaňu. Perinbaba frasova kadziška po šických čortoch politala, perinu dotarhala a teraz še z nej sype tak co prik drahy nevidno. Na piatok poobedze mi sebe vybavila voľno, že by mi mohla na stretnuce dojsc a vono šicko naspak vychodzi. A može jutro budze slunočko švicic a do Prešova na loďkoch priplávame.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

erzet Pozri príspevok
Mňa by zaujímalo kto sa k nim prizná.


nevyzvedaj, na stretku budeš porovnávať a možno ich nájdeš
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

buchač Pozri príspevok
.....a skončíme u Biskvit Debouche ......kto toto nepil , nevie , čo je dobré ...



perfektné ....... piješ niečo podobné????? namiešame nejaký elixír ......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať