Zavrieť

Porady

Mini stretko na východe

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Východniari, východniarky a všetci sympatizanti.....

ktorí ste podobne ako my , chtivý stretnutia za účelom zoznámenia sa, pokecania a príjemného posedenia, ohláste sa v tejto téme.

Predbežný termín stretka by sme navrhovali 5.2.2010 a po dlhom zvažovaní smerov Michalovce , Vranov, Trebišov , Bardejov, Prešov a pod., mohlo by sa konať niekde v strede, čiže v Hanušovciach nad Topľou.

Prosím všetkých záujemcov o prípadné iné návrhy a upresnenia.

Uvítame i vzdialenejších poraďákov /čky/.
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Monika C. Pozri príspevok
Ukončenie roka v mzdovej učtárni zbadala som to na spodku porady.
tak ho môžme pozvať na stretko ..... hnedoočka čo ty na to ako šéfka stretka?
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Monika C. Pozri príspevok
Pán Mihál v piatok budete mať seminár v Prešove - neprídete nás pozrieť ?
neviem, či sa niečo zmenilo,ale údajne by rád,keby sa pracovne neponáhľal z Prešova! škoda!
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

Timka1 Pozri príspevok
viem kde je hotel Šariš, ale neviem kde je ten salónik ...... a bude nejaká uvádzacia osôbka alebo ako?
a prides o ktorej? lebo ja ivem aj kde je salonik tak mozme spolu ist. len ja musim drobca doma ulozit na nocny spanok a pridem az niekedy o 18:30 najskor, dufam ze tam este budu aj triezve osoby
0 0
Mgr.Shrek Mgr.Shrek

Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

právnik, ktorého baví právo =D ...viac
Tinika Pozri príspevok
a prides o ktorej? lebo ja ivem aj kde je salonik tak mozme spolu ist. len ja musim drobca doma ulozit na nocny spanok a pridem az niekedy o 18:30 najskor, dufam ze tam este budu aj triezve osoby
takže neprídem posledný?? ((
a ja som sa tak tešil....
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Tinika Pozri príspevok
a prides o ktorej? lebo ja ivem aj kde je salonik tak mozme spolu ist. len ja musim drobca doma ulozit na nocny spanok a pridem az niekedy o 18:30 najskor, dufam ze tam este budu aj triezve osoby

predpokladám, že prídem o cca piatej ...... asi sa dohodnem so Zuzkou, nech si ma nájde pod hotelom ........ alebo už neviem .... a budem ich hľadať kým nenájdem
0 0
Gabhus Gabhus

Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

Ten hotel nájdeš bez problémov, dole je recepcia, ak netrafíš, tak sa spýtaš. Salónik je (alebo bol za mojich mladších čias) na poschodí. Neboj, zase to nie je také obrovské aby si to nenašla. Ja môžem kľudne počkať dole...
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

Mgr.Shrek Pozri príspevok
takže neprídem posledný?? ((
a ja som sa tak tešil....
jedine ze prides ty uložiť mojho drobca
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

Gabhus Pozri príspevok
Ten hotel nájdeš bez problémov, dole je recepcia, ak netrafíš, tak sa spýtaš. Salónik je (alebo bol za mojich mladších čias) na poschodí. Neboj, zase to nie je také obrovské aby si to nenašla. Ja môžem kľudne počkať dole...
Pokial viem, tak vchod do hotela je jeden a vchod do restiky so salonikom druhy
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

[QUOTE=hnedoočka;1283207]určite ,tá ,ktorej si zveril číslo mobilu sa o teba postará, neboj!


...no tééééda, Ty len tak rozdávaš čísla?...
...Ty sa nezdáš...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Dobré ránko! Východniari, vstávajte! Sneh odpratajte! Ešte raz vyspíte sa, potom zabavíte sa.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Ahojte všetci, myslím, že kto vie kde sa nachádza ten salónik by mohol upresniť ako sa tam dostaneme, aby sme neblúdili, prípadne na koho sa obrátiť ......
Ja viem, len kde sa nachádza hotel Šariš .......

Ďakujem
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Do mini stretka na východe je už iba deň.
Mini streto už

0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Timka1 Pozri príspevok
Ahojte všetci, myslím, že kto vie kde sa nachádza ten salónik by mohol upresniť ako sa tam dostaneme, aby sme neblúdili, prípadne na koho sa obrátiť ......
Ja viem, len kde sa nachádza hotel Šariš .......

Ďakujem
To sa nedá nenájsť! Salónik je za dverami! Ako stretko.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Babenky po včerajšej poobedňajšiej snehovej nádielke a dnešnej rannej mrzúcej hmle som na pochybách či dôjdem na to stretko. V predpovedí som ráno počula, že hlásia mrznúce cesty a tak sa stále neviem rozhodnúť, ale skôr nie ako áno. Uvidíme zajtra ako sa počasie ukáže, veď budú aj iné stretka. No ešte som mala v zálohe Infarkta /Roba/, že je zrejme skúsenejší šofér, ale keď ten nejde. Uvidíme zajtra, ale ak nedoletím, tak sa nehnevajte.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
P. S. Prečo ma nikto neupozornil, že zle odpočítavam?
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

sito Pozri príspevok
To sa nedá nenájsť! Salónik je za dverami! Ako stretko.

myslím, že Tinika tu spomínala, že sú dva vchody, jeden do hotela, druhý do salóniku a ešte ktosi spomínal, že salónik sa nachádza na prvom poschodí ..... a už som z toho spletená ........

prosím ťa upresní mi alebo nechám niekomu spoľahlivému tel. kto príde skôr, aby som mu prezvonila????
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

erzet Pozri príspevok
Do mini stretká na východe zostávajú už ibadni
erzet Pozri príspevok
Do mini stretka na východe je už iba deň.
Mini streto už


Erzet, nepreskočilo ti, jedno číslo???
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
buchač Pozri príspevok
....ale ten si potom asi na seba len natrie .....erzet sa zblázni ...
Ja sa namažem aj sám
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Jara Pozri príspevok
Babenky po včerajšej poobedňajšiej snehovej nádielke a dnešnej rannej mrzúcej hmle som na pochybách či dôjdem na to stretko. V predpovedí som ráno počula, že hlásia mrznúce cesty a tak sa stále neviem rozhodnúť, ale skôr nie ako áno. Uvidíme zajtra ako sa počasie ukáže, veď budú aj iné stretka. No ešte som mala v zálohe Infarkta /Roba/, že je zrejme skúsenejší šofér, ale keď ten nejde. Uvidíme zajtra, ale ak nedoletím, tak sa nehnevajte.

Jarka, o čom ty húdieš? ráno som prešla 50 km a cesty sú lepšie než boli predtým! a to som išla cez zapadákovo - Zbudza , Staré.

sneh je odrnutý, cesta primrznutá,....nemvidím žiadny problém!

dnes svieti slniečko, trochu sa stopí a je to!

0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
sito Pozri príspevok
Erzet, nepreskočilo ti, jedno číslo???
Viď príspevok 1036. Neuvedomil som si že to máte v piatok, myslel som že to bude v sobotu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať