Zavrieť

Porady

Lekaren-podnikatelsky plan

Ahojte,

moze mi niekto poradit kde by som stiahol podnikatelsky plan na LEKAREN ???

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    belphegor je offline (nepripojený) belphegor

    belphegor
    a vies mi povedat o tom aj nieco blizsie, popripade, kde stiahnem nejaky vzor podnikatelskeho planu ??

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Na porade nájdeš veľa informácii ohľadom podnikateľského zámeru . Stačí si len vyhľadať a prepracovať na svoje podmienky.
    Napr: http://www.porada.sk/t32214-podnikatelsky-zamer.html
    http://www.porada.sk/t6298-podnikatelsky-plan.html , ...
    Štruktúra:
    Obchodné meno:
    Sídlo:
    Právna forma:
    Predmet činnosti:
    OBJEKT VÝROBY
    Opis produktu:
    Vstupy:
    materiálne:

    finančné:
    Dodávatelia:
    Transformačný proces:
    PERSONÁL
    Organizačná štruktúra


    Získavanie nových pracovníkov:
    Motivovanie pracovníkov:
    NÁVRH KONTROLNÉHO SYSTÉMU
    Návrh opatrení pre riadiaci subjekt:
    .TRHOVÉ ODHADY
    ZÁKAZNÍK
    KONKURENCIA
    Výhody oproti konkurencii:
    Nevýhody oproti konkurencii:
    Stratégia a strategické ciele firmy

    belphegor je offline (nepripojený) belphegor

    belphegor
    Nejde mi ani tak o teoriu ale o povinne vybavenie a zariadenie, skladove podmienky, softwerove vybavenie a podobne

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    belphegor Pozri príspevok
    Nejde mi ani tak o teoriu ale o povinne vybavenie a zariadenie, skladove podmienky, softwerove vybavenie a podobne
    na PORADe nájdeš prevažne podnikatelské plány v súvislosti so získaním dotácie na samostatne zárobkovú činnosť, ktoré si treba prispôsobiť na vlastné podmienky.
    Ty zrejme hladáš niečo iné ...

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    veronikasad Pozri príspevok
    na PORADe nájdeš prevažne podnikatelské plány v súvislosti so získaním dotácie na samostatne zárobkovú činnosť, ktoré si treba prispôsobiť na vlastné podmienky.
    Ty zrejme hladáš niečo iné ...
    V danej téme je uvedené, že zadávateľ hľadá podnikateľský plán. Myslím si, že sa v úvode trochu nesprávne vyjadril, čo vlastne hľadá.

    belphegor je offline (nepripojený) belphegor

    belphegor
    beriem to tak, ze v kvalitne spracovanom podnikatelskom plane by mal byt konkretny rozpis nakladou na zalozenie prevadzky + zdroje a podobne

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    belphegor Pozri príspevok
    beriem to tak, ze v kvalitne spracovanom podnikatelskom plane by mal byt konkretny rozpis nakladou na zalozenie prevadzky + zdroje a podobne
    na aký účel potrebuješ ten podn. plán ? To čo požaduješ nie je nutné tak podrobne rozpisovať pre Úrad práce za účelom získania dotácie. Samozrejme, aj tu je prílohou PP tabulka s predpokladanými príjmami a výdavkami ...

    belphegor je offline (nepripojený) belphegor

    belphegor
    hlavne to potrebujem pre seba aby som vedel odhadnut pociatocny kapital + nejaku rezervu, popripade co si viem zabezpecit svojpomocne a do coho musim investovat, rozdelit investicie na jednorazovo popripade na splatky a podobne

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    belphegor Pozri príspevok
    hlavne to potrebujem pre seba aby som vedel odhadnut pociatocny kapital + nejaku rezervu, popripade co si viem zabezpecit svojpomocne a do coho musim investovat, rozdelit investicie na jednorazovo popripade na splatky a podobne
    taký podn. plán na PORADe nenájdeš - možno ochotného poraďáka, ktorý ti ponúkne pomoc s jeho spracovaním ...

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    belphegor Pozri príspevok
    Nejde mi ani tak o teoriu ale o povinne vybavenie a zariadenie, skladove podmienky, softwerove vybavenie a podobne
    Hľadaj na stránkach ministerstva zdravotníctva a urade verejného zdravotníctva/hygiene/ a tam je uplne presne napísané vybavenie toho ktorého zdravotníckeho zariadenia,čiže aj lekárne.

    belphegor je offline (nepripojený) belphegor

    belphegor
    prezrel som si tie stranky, ale nic take som tam nenasiel, mohla by si mi to presnejsie upresnit ???

    dakujem

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    belphegor Pozri príspevok
    prezrel som si tie stranky, ale nic take som tam nenasiel, mohla by si mi to presnejsie upresnit ???

    dakujem
    Presnejšie ti to upresní urad,ked dvihneš telefon a spýtaš sa.

    belphegor je offline (nepripojený) belphegor

    belphegor
    raver7 Pozri príspevok
    pozri si ss, napísal som ti niečo o podnikateľskom pláne lekárne

    pomohlo by mi ak by si mi to poslal. dakujem

    mixal1 je offline (nepripojený) mixal1

    mixal1
    uff no pokial niesi farmaceut..

    len pociatocne naklady rataj v sume desattisice eur.
    a to nevravim o sklade s aspon minimalnou zasobou liekov.

    mimochodom, vlastnit dnes lekaren uz nieje ziaden biznis, stat ti totiz urci, ake maximalne provizie budes mat.
    (aj 3%, ale aj menej)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.