Zavrieť

Porady

Pikošky zo života v SVB :)

Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Možno pre poučenie, možno pre zamyslenie a možno aj pre zasmiatie som založila túto tému a pridávam hneď dva priklady :
ak máte niečo podobné podeľte sa, mnohým to možno pomôže....


1/vlastník bytu mi vyvoláva cez Vianoce, že má pokazený termostatický ventil a treba volať opravárov..... keď som tam došla prezradil mi, že ho predsa len vyplol na nulu a pootvoril okno, aby sa vetralo a išiel na nákup , vratil sa a radiator horúci........... Nuž čo k tomu dodať, kto tomu rozumiete isto viete čo urobí termostatický ventil, ak naň fuka mrazivý vzduch ... A ja som to mala bežať vybavovať rovno cez Vianoce...asi som tam mala poslať tých opravárov, nech si zaplatia za planý výjazd.....

2/ druhý prípad,už som ho tu spomínala, keď na dovolenke večer o 20,00 h zvoní tel. že nekúri vôbec radiator, to ako je možné???? Prišla som na druhy deň domov, išla rovno k tam a skoro som okoktavela. Chladnička opretá rovno o termostaticku hlavicu a teplo z motora sálalo na ňu....hovorím mu užaj odtiahni tú chladničku...a bolo po studenom radiatore
Naposledy upravil Halli : 17.01.10 at 19:24
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
slavica Pozri príspevok
Obnovujem tému, nedá mi to
Práve mi volal jeden vlastník bytu ....večer o 19,30hod. že mu nejde pevná linka...
pýtam sa : komu platíte za ňu?
on:..že T-comu
ja: a čo ja stým?
on: že či neviem, čo je s tým?
ja: nuž pán inžinier treba sa opýtať na T-com-e...



však ja nemám čo robiť o pol ôsmej večer, len zisťovať, prečo im nejde telefón....bože , bože....
Až teraz som objavil túto tému a ja som si myslel, že to iba v našom dome žijú taký experti, škoda že som si nezaznačoval tie požiadavky vlastníkov, mohol by som písať tri dni a noci. Ale som rád, že spadáme do celo republikového priemeru, nemusím sa sťahovať
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Raz v zime ma oslovila jedna pani, že prečo nie je chodník odprataný od snehu, ja som jej dal protiotázku, prečo sa pýta na to mňa, som síce Z.V., ale nie pánbožko. Chodník patrí do opatery mestskej časti. Pre istotu som na každú bránu "obesil" oznam, na koho sa majú obracať.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Ďakujem všetkým za príspevky, ale rozhodla som sa tému uzavrieť vzhľadom na "nové" poslanie Porady s ktorým sa nestotožňujem.

PS:svoje posl. príspevky som vymazala
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať