Zavrieť

Porady

Program Alfa

Vie mi niekto poradiť? Mám program Alfa je v SK. A chcela by som bratovi nahodiť JU v Eur . Dá sa to nejak nastaviť? Ďakujem .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

    Zdenka175
    andreaS Pozri príspevok
    musis si zaktualizovat softver...
    No program mám z druhej ruky. Máš namysli kúpiť novšiu verziu?

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    ak nemas platny licencny subor, tak bohuzial...

    ale mozes si stiahnut zo stranky tvorcu startovaciu verziu alfy, kt. ma iste obmedzenia, ale ak ti staci, tak mozes v nej plnohodnotne pracovat...

    akurat ze zalohu z ostrej alfy neotvoris v tejto free verzii ale musis si nanovo vsetko zadat. myslim aktualny rok...

    Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

    Zdenka175
    andreaS Pozri príspevok
    ak nemas platny licencny subor, tak bohuzial...

    ale mozes si stiahnut zo stranky tvorcu startovaciu verziu alfy, kt. ma iste obmedzenia, ale ak ti staci, tak mozes v nej plnohodnotne pracovat...

    akurat ze zalohu z ostrej alfy neotvoris v tejto free verzii ale musis si nanovo vsetko zadat. myslim aktualny rok...
    Ďakujem skúsim to nejak poriešiť

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    ak mas platnu licenciu, tak si to môzes nastavit v nastaveniach-ciselnik,pokladna-tam nastavis menu eur.

    milkami je offline (nepripojený) milkami

    milkami
    Dobrý deň, dopredu sa ospravedlňujem, hľadala som aj v téme "koeficient", ale nenašla som. Robím v Alfe.Doteraz som nepoužívala kofecient na prepočet DPH, ale v mesiaci novembri sme mali 2 vystavené fa oslobodené od DPH (školenie pre ÚP). Treba mi krátiť DPH na vstupe za posledný Q.09 a urobiť vyúčtovanie za rok 2009. Ako na to? Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.