Zavrieť

Porady

Intímna hygiena

POtrebujem poradiť:
Hľadám nejaké prostriedky na intímnu hygienu, najmä po podráždenej pokožke po holení
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Aankaa Pozri príspevok
A čo ak nevie? Buchač, keby boli všetci tak šikovní, vzdelaní, predvídaví, učenliví a čojaviemčoešte....
Proste ....čistý JA ....
tak by porada nebola poradou ale direktívnym portálom čo sa pýtať smieš a čo nie
Či je to chlap, či žena, do toho nás nič, pýta si radu, a prečo by sme mu/jej nemali dať radu, keď sme na PORADE? A že by šlo o reklamný ťah? a keby aj, je tu toľko odkazov na rôzne www stránky a e-shopy, že až....
verím, že si mal iba zlú hodinku .

Ja som žena a používam neparfumovanú kozmetiku, aj na intímnu hygienu a odporúčam výrobky z e-shopu www.zdravakrasa.sk Keď sa tam mrkneš, pochopíš, že "TAM DOLE" si ľudia /rozumej ženy a muži/ po holení si určite nedávajú HUGO BOSS-a ani STR8.
Keď mrkneš na moje príspevky , pochopíš aj iné veci .....pochopíš...
A ak by si chcel na mňa zaútočiť, že otázka je moja, tak nie, nie je moja.
Že útok ....................
PS: Spýtaj sa vo svojom okolí, kto sa TAM holí, či je to aucun problème ??
0 0
dobrava dobrava

dobrava je offline (nepripojený) dobrava

deane7 Pozri príspevok
No myslím že ak hovorí o intímnej hygiene, muž nepovažuje holenie za intímnu hygienu. A Pitralon by som nepoužil, mne to smrdí.

Aankaa:
Hugo Boss vravíš? Dežo prišiel do drogérie a vraví:
"Ja sa volám rovnako ako henten sprej"
"Vy sa voláte Hugo Boss?"
"Nie, volám sa Dežo Dorant"
Nemôžem pridať body, tak len takto: tak toto nemalo chybu .....
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stačímilenporadiť Pozri príspevok
POtrebujem poradiť:
Hľadám nejaké prostriedky na intímnu hygienu, najmä po podráždenej pokožke po holení
Skutočne dobrá téma.
Spočíva: v registrácii, v hodení kuracej kostičky (kuracej, pretože tu už boli aj ťažšieho kalibru, napr. hovädzie), odhlásení a zabudnutí. Každá rada sa ukazuje byť nepotrebná. Nie je o ňu záujem.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
deane7 Pozri príspevok
No myslím že ak hovorí o intímnej hygiene, muž nepovažuje holenie za intímnu hygienu. A Pitralon by som nepoužil, mne to smrdí.

Aankaa:
Hugo Boss vravíš? Dežo prišiel do drogérie a vraví:
"Ja sa volám rovnako ako henten sprej"
"Vy sa voláte Hugo Boss?"
"Nie, volám sa Dežo Dorant"
Tak to si musíš aj umývať.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Petra Nová Pozri príspevok
Skutočne dobrá téma.
Spočíva: v registrácii, v hodení kuracej kostičky (kuracej, pretože tu už boli aj ťažšieho kalibru, napr. hovädzie), odhlásení a zabudnutí. Každá rada sa ukazuje byť nepotrebná. Nie je o ňu záujem.
Presne tak. Zadávateľ/ka si z nás vystrelil/a.:

Posledná návšteva: 19-01-10 06:46 PM

Vôbec ju/ho nezaujímajú odpovede.
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
takze zaver znie: zadavatelke "stacimilenporadit" neradit? nech sa holi a sprejuje kde chce....????no takych akterov tém "milujem"/viem ze porada je na to,aby sa poradilo,no v takomto pripade asi nie/
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
katarina.j Pozri príspevok
takze zaver znie: zadavatelke "stacimilenporadit" neradit? nech sa holi a sprejuje kde chce....????no takych akterov tém "milujem"/viem ze porada je na to,aby sa poradilo,no v takomto pripade asi nie/
To si trochu prehnala. Hocikde to nejde. Napríklad v kostole by s tým veľmi nepochodila.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marjankaj Pozri príspevok
To si trochu prehnala. Hocikde to nejde. Napríklad v kostole by s tým veľmi nepochodila.
...never ....

Síce možno " tá " nie ..... ale " ten " určite...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač Pozri príspevok
...never ....

Síce možno " tá " nie ..... ale " ten " určite...
Juraj, ty sa nezdáš.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Chobot Pozri príspevok
Presne tak. Zadávateľ/ka si z nás vystrelil/a.:

Posledná návšteva: 19-01-10 06:46 PM

Vôbec ju/ho nezaujímajú odpovede.
katarina.j Pozri príspevok
takze zaver znie: zadavatelke "stacimilenporadit" neradit? nech sa holi a sprejuje kde chce....????no takych akterov tém "milujem"/viem ze porada je na to,aby sa poradilo,no v takomto pripade asi nie/
Veru vystrelila. Nakoniec je aj to možné, že z doporučeného sprejovania ju začalo škrabať v hrdle a presedlala do inej témy.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Túto otázku som zaregistrovala hneď ako sa objavila. A zareagovala som ako "pravá, svetaznalá sedemnástka" protiotázkou: "To čo má ktosi za problém? Čo už len môže byť na brade intímne? Keď som zbadala štyri strany odpovedí tak som neodolala a nakukla čo za vážny problém je tá intímna hygiena Dotyčnú osobu už vaše dobré rady nezaujímali ale ja som aspoň zistila, že môj omyl asi siaha oveľa nižšie ako po bradu. No predsa len je tá Porada dobrá vec, neumriem sprostá
0 0
2skala 2skala

2skala je offline (nepripojený) 2skala

pouzi detsky zasyp AVIRIL
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

[QUOTE=Kazu;1269468] Túto otázku som zaregistrovala hneď ako sa objavila. A zareagovala som ako "pravá, svetaznalá sedemnástka" protiotázkou: "To čo má ktosi za problém? Čo už len môže byť na brade intímne? Keď som zbadala štyri strany odpovedí tak som neodolala a nakukla čo za vážny problém je tá intímna hygiena Dotyčnú osobu už vaše dobré rady nezaujímali ale ja som aspoň zistila, že môj omyl asi siaha oveľa nižšie ako po bradu. No predsa len je tá Porada dobrá vec, neumriem sprostá
Toto sa mi páči.
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
pasuliatko Pozri príspevok
nech sa oholí a dá si vodu po holení na to miesto a uvidí
poriadne všetko tam dolu zaliať vodou po holení a potom možno vyhrá aj skok do výšky alebo prekážkový beh
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
na tie skoky doporučujem cesnak.. :-D
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
bettylou Pozri príspevok
na tie skoky doporučujem cesnak.. :-D
ale teraz smrteľne vážne: hladká koža, žiadne vyrážky, prvé chĺpky asi po mesiaci a aj to veľmi jemné - návšteva kozmetiky a odchlpenie odborne voskom
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať