Zavrieť

Porady

Zmena údajov v Obchodnom registri

Chcem sa spýtať, že pri spoločnosti s ručením obmedzeným sa zriadenie prevádzkárne povinne nahlasuje okrem živnostenského a daňového úradu aj do obchodného registra? ( napr. ako iná organizačná zložka ) nikde som o tom nenašiel informácie.
a
chcem sa ešte spýtať, že v prípade ak nastala zmena predmetu podnikania o dva nové predmety(živnosti), pôvodné ostali všetky, tak či pri vypĺňaní do formulára stačí dopísať tieto nové medzi zápis, alebo treba uviesť všetky aj do kolónky výmaz aj zápis. Ak máte s tým niekto skúsenosti, veľmi by ste mi pomohli. Ďakujem!
Usporiadat
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

veet Pozri príspevok
Díky, tak už sepisuji.. Nerad chodím na súd 4krát, když v BA neumí na podatelně ani říct zda je dokument v pořádku a čekáme 2 týdny na vyjádření a následné vrácení... Snad tomu dnes bude jinak..

PS: jaké jsou možnosti využití tvých služeb? bechynsky/zav/hamendeggs.com
Pracovnik na podatelni nema povinnost, /a myslim to maju aj zakazane/ podavat informacie a kontrolovat dokumenty. Aj kvoli tomu, aby to islo rychlo. Tam informacie ani neziadaj. Ma za ulohu iba opeciatkovat a hodit na spravnu kopu.

Treba ist za konkretnym pracovnikom, spravcom dane a podobne, ked potrebujes overit podavany dokument.

Pred nedávnom som si stiahla z netu take suhrnne informacie o tom, ako zmenit sidlo spolocnosti /lebo ma to tiez caka v blizkej buducnosti/. Precitaj si tento clanok.
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
zk24 Pozri príspevok
Pracovnik na podatelni nema povinnost, /a myslim to maju aj zakazane/ podavat informacie a kontrolovat dokumenty. Aj kvoli tomu, aby to islo rychlo. Tam informacie ani neziadaj. Ma za ulohu iba opeciatkovat a hodit na spravnu kopu.

Treba ist za konkretnym pracovnikom, spravcom dane a podobne, ked potrebujes overit podavany dokument.

Pred nedávnom som si stiahla z netu take suhrnne informacie o tom, ako zmenit sidlo spolocnosti /lebo ma to tiez caka v blizkej buducnosti/. Precitaj si tento clanok.

U nás v BB na registri, na informačnom oddelení sú také zlaté babenky, že aj vedia poradiť, hoci majú všade veľké nápisy, že právne poradenstvo neposkytujú. Keď sa človek slušne na niečo opýta, slušne odpovedia poradia. Jasné, že neriešia komplet veci za klienta... Nie sú všetci pracovníci súdov rovnakí. Ženy na podateľni nikdy neporadia a ak áno, už sa stalo že nie dobre ...
0 0
MADELEIN MADELEIN

MADELEIN je offline (nepripojený) MADELEIN

zk24 Pozri príspevok
Ahoj prikladam Rozhodnutie jedineho spolocnika o zmene sidla.
Ohlasenie na Danovom Urade.
A Prilohu pre Obchodny register - oznamenie zmeny.

Nie som autorom prvych dvoch dokumentov. Len ich mam ulozene. je mozne ze su dokonca aj z Porady stiahnute.
Príloha č. 3 p10-as-zz.doc platí pre akciové spoločnosti. Pre s.r.o príloha č.8 k vyhláške č.25/2004 Z.z.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

MADELEIN Pozri príspevok
Príloha č. 3 p10-as-zz.doc platí pre akciové spoločnosti. Pre s.r.o príloha č.8 k vyhláške č.25/2004 Z.z.
Mas pravdu, prilozila som nespravnu prilohu... je to vlastne aj v hlavicke ze ide o akciovu spolocnost...
0 0
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

Na daňovom úrade mi povedali, že po vykonaní zmien v obchodnom registri im to mám oznámiť. Je na to nejaké tlačivo, alebo to urobím nejakým listom?
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
miriza Pozri príspevok
Na daňovom úrade mi povedali, že po vykonaní zmien v obchodnom registri im to mám oznámiť. Je na to nejaké tlačivo, alebo to urobím nejakým listom?
Stačí obyčajným listom, tlačivo na to nie je žiadne. Dolož fotokópiu výpisu z OR.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať