Zavrieť

Porady

zápočtový list

jana jana

jana je offline (nepripojený) jana

Ako mám urobiť zápočtový list pre živnostníka? Bol zamestnanec, potom
bol živnostník a potom zas zamestnanec. S prvého zamestnania má zápočtový list, ale čo má doložiť ako živnostník? Súrne to potrebujem ďakujem
Usporiadat
milanr milanr

milanr je offline (nepripojený) milanr

Čo so zamestnancom, ktorý si do Osobného dotazníka popíše, kde všade pracoval v zahraničí, ale keď som ho požiadala o predloženie dokladov, tak len mávol rukou a povedal, že žiadne nemá. Takto nemá pokrytých bezmála 10 rokov ! Poraďte čo s tým?
0 0
kvet kvet

kvet je offline (nepripojený) kvet

na účely dovolenky by som mu započítal len tú dobu ktorú preukáže
0 0
ANNA ANNA

ANNA je offline (nepripojený) ANNA

Tiež vystavujem zápočtový list len na obdobie odpracované u nás. Vždy to uvediem do ZL do iných oznamov.
0 0
milanr milanr

milanr je offline (nepripojený) milanr

Vďaka za odpovede. Na účely dovolenky mu započítam len zdokladované obdobie, nech si potom tých 10 rokov nadrába. Mám taký pocit, že mnohí mladí ľudia si neuvedomujú, čo si čiernou prácou v zahraničí spôsobujú a aké problémy po návrate môžu mať.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Mnohí ľudia si neuvedomujú na čo práve zápočtové listy potrebujú. Ja som sa stretla "až" s 5timi ľuďmi, ktorí mi doniesli kompletne zdokladované obdobie ich zamestnaní.
0 0
misurka misurka

misurka je offline (nepripojený) misurka

Prosím Vás zamestnanec mi doniesol zápočt. listy z predošlých zamestnaní. Na poslednom zápočt. liste mu mzdárka napočítala všetky predchádzajúce zamestnania, evidencie na UP apod. Po skončení tohto pp bol 2 mesiace na ÚP a potom nastúpil k nám. Keď bude od nás odchádzať chcem sa odraziť od posledného zápočt. listu(doba je správna, prepočítavala som to) a tiež mu dať súhrnný zápočtový list. Pre účely dovolenky sa mu obdobie evidencie na ÚP (2 mesiace) počíta, takže normálne mu napočítať aj tieto 2 mesiace?
0 0
elenka elenka

elenka je offline (nepripojený) elenka

misurka
Prosím Vás zamestnanec mi doniesol zápočt. listy z predošlých zamestnaní. Na poslednom zápočt. liste mu mzdárka napočítala všetky predchádzajúce zamestnania, evidencie na UP apod. Po skončení tohto pp bol 2 mesiace na ÚP a potom nastúpil k nám. Keď bude od nás odchádzať chcem sa odraziť od posledného zápočt. listu(doba je správna, prepočítavala som to) a tiež mu dať súhrnný zápočtový list. Pre účely dovolenky sa mu obdobie evidencie na ÚP (2 mesiace) počíta, takže normálne mu napočítať aj tieto 2 mesiace?
Áno, náhradná doba sa mu započítava aj do dovolenky.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať