Zavrieť

Porady

stavkova kancelaria

dobry den
chcel by som sa poradit ci mi neviete niekto poradit aku stavkovu je si najvyhodnejsie vybrat a vas nazor,viem,ze na nete je toho kopa,ale nie nad ludsky usudok tak viacmenej potrebujem len inspiraciu.mam priestor v TT nie je to moc velke tak akurat prave pre stavkovu,je to v centre a teda aj dost vysoky najom,chcel by som to spojit aj s tipo...predajom tlace a tabaku.mate niekto nejake skusenosti s tym?za vase prispevky dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    A viete niekto ze aky by som mal zarobok keby si otvorim nejaku pobocku stavkovej kancelarie? Dostaval by som urcity podiel zo vsetkych vkladov alebo len zo zisku???
    Skusal som ale nenapisali mi ako to funguje ale ze nech im napisem lokalitu v ktorej to chcem mat lenze to este ani ja neviem... Mna len zaujima ako to je ci dostavam urcite % z vkladov alebo zo ziskov.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    V prvom rade na taketo nieco musis dostat koncesovanu zivnost. A poviem ti ze uradnici si pri vydavani takychto koncesovanych zivnosti davaju obzvlast bacha. Takze je dolezite aby si mal cisty register trestov, najlepsie aj cisty priestupkovy register, nedlhoval dane, ani odvody, aby si nemal prsty za poslednych 5 rokov v ziadnej skrachovanej spolocnosti a mnoho ineho, A rataj s tym ze ta tiez cakaju problemy s naplnanim podmienok v oblasti predchadzaniu prania spinavych penazi. Tj. iba priestor nestaci. Budes potrebovat veeelmi vela penazi aby si nieco take mohol rozbehnut.
    Velmi vela penazi?? A to uz preco? Ved v podstate staci jeden pocitac a nastenka kde bude kurzova ponuka. To predsa nie je drahe. Alebo ak by som to len otvoril v nejakej krcme. Nechapem naco tam potrebujem vela penazi, ved to by mala hadam aj zabezpecit stavkova kancelaria.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Vela penazi na to, ze stat posudzuje pri vydavani koncesnej listiny pre takyto druh podnikania aj kapitalovu stabilitu.
    caymman to ako co tu trepes za sprostosti...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.