Zavrieť

Porady

kvapky mms

Emwa Emwa

Emwa je offline (nepripojený) Emwa

Pekny vecer vsetkym,
rada by som vedela, ci ma niekto z poradakov vlastne skusenosti s MMS kvapkami a ked, tak ake ?
Poprosim o VLASTNE skusenosti, nie opisy udajov z internetu, dakujem
pripadne doporucenie, alebo zamietnutie uzivania z vasho pohladu
Usporiadat
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
korela
llyrra
buchač Pozri príspevok
Homeopatika - bylinky ???...je ich plno ...

Homeopatika - kvapky ???...net je síce krajina neobmedzených možností ...
No ak zadám do vyhľadávača .." mms kvapky zlozenie " ...nejak sa neviem dopátrať k nejakej konkrétnej info ...
Keby som mal vziať do úvahy aj to nejaké výrobné tajomstvo ( viď Becherovka , Coca Cola ...) , tak sú známe nejaké indegrediencie , no pri kvapkách MMS sa jeden dozvie iba o tých zázračných vlastnostiach ...
Chemici zistili


...a že používaš ???...
...hehehe.....pre mňa - za mňa nie iba kvapky si dávaj ....kľudne aj na decáky môžeš nalievať .....
nikde som nepisala, ze produkt mms su homeopatika....za slovom homeopatika su bodky co znamena,ze tam mozu byt uvedene ine lieciva. tak ak chce niekto niekoho chytat za slovo, nech si nastuduje slovencinu
Nedávno v STV bol psychológ a rozoberal písmo. Ľudia, ktorí majú zaužívané ukončovanie vety s tromi bodkami, sú tyrani. Schválne neukončené myšlienkové vyjadrenie. Otvorený koniec. :-)
No toto?! Čo sa tu zavčas rána o sebe nedozviem...Tiež používam tri bodky,ale z iného dôvodu (nechcem ísť do detailov) a ten,čo tu používa aj päť bodiek - veď to už je na trestné oznámenie podľa teba,za týranie.Možno by si mala prestať tak veľmi veriť tomu,čo vidíš a počuješ,lebo všetko môže byť inak,tsss...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
korela
Nedávno v STV bol psychológ a rozoberal písmo. Ľudia, ktorí majú zaužívané ukončovanie vety s tromi bodkami, sú tyrani. Schválne neukončené myšlienkové vyjadrenie. Otvorený koniec. :-)
Niekto si myslí , že mu to pomôže, ak bude mínuskovať? Je to úsmevné, pretože iba na seba upozorňuje, jeden, alebo druhá. Ja som nebola dramaturgom relácie, jeho sa treba spýtať, prečo ho pozvali a prečo si zvolili takú tému.
Zlatá moja ... ak si myslíš , že ja som Ťa omínuskoval , tak omyl . Ale to je vedľajšie ...

Čo všetko sa už rozoberalo , rozoberá a aj bude rozoberať všeliakými odborníkmi .
Či som tyran ja alebo niekto iný , kto píše s troma bodkami ?
Pche , vraj psychológ povie ?
Nuž druhý v pohode povie niečo iné , na základe niečoho iného .
Čo všééétko som ja už povedal ...

Úsmevné však nie je to , čo robíš Ty . Skôr je na uváženie to upozorňovanie na seba .
Skús pouvažovať nad obnovením liečby u toho svojho liečiteľa , respektíve by som sa už ale obrátil na psychiatra , nech Ti dá nejaký dobrý matroš na ukľudnenie .
Naposledy upravil buchač : 12.05.14 at 06:38
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať