Zavrieť

Porady

POHODA - hlásenie o vyúčtovaní dane 2009

Už ste niekto podávali toto tlačivo za rok 2009? Tlačivo je stále v Sk, pričom som už druhý krát volala na zákaznícky servis a výsledok: môžem si podať písomnú sťažnosť v spoločnosti Stormware.
V normálnom náhľade tlačiva sú sumy v EUR, ale ak si vyexportujete tlačivo do FDF (pre potreby akceptácie daňového úradu), tak sú všetky sumy v Sk. Mám podať Hlásenie za asi 30 zamestnancov a vypisovať ručne sa mi to veru nechce, nakoľko mám zaplatenú aktualizáciu nielen za rok 2009 (ktorého sa to týka) ale aj za rok 2010. Už by som to mala rada za sebou a venovala sa iným veciam, ktorých tento rok nie je málo.
Všetko by sa dalo odpustiť, veď sme všetci ľudia, ktorí robíme chyby, ale dosť ma zarazilo správanie sa zamestnanca zákazníckeho servisu, ktorého reakcia spočívala v odporúčaní podať si písomnú sťažnosť, čím si v mojich očiach spoločnosť Stormware značne pokazila svoj doteraz dobrý obraz.
Usporiadat
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Skúsila som a prázdno..keď dám do mena napr: Novák / Fero, tak mi do tlačiva zoberie : Priezvisko: Fero Meno: Fero.. skúšam už všeličo a nejde to a nejde...
0 0
skonline skonline

skonline je offline (nepripojený) skonline

po krátkej diskusii cez sukromné správy sme dospeli k tomu, ze ewite netaha spravne meno ho HLASENIA. To ale mila Ewita netaha ani mne, myslim ze min.rok som robil tak, ze som pouzil ten export o ktorom som pisal vyssie a dodatocne to cez formular drsr upravil. To ale zatial nemozeme pouzit, vid moj prispevok z hotlinu pohody.

P.S. dodatocne som zistil ze mi to predsa len taha spravne, ked do riadku Meno dam najprv priezvisko a za ciaru meno ...
Naposledy upravil skonline : 11.03.10 at 12:29 Dôvod: lebo som este nieco vyskusal
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

skonline Pozri príspevok
po krátkej diskusii cez sukromné správy sme dospeli k tomu, ze ewite netaha spravne meno ho HLASENIA. To ale mila Ewita netaha ani mne, myslim ze min.rok som robil tak, ze som pouzil ten export o ktorom som pisal vyssie a dodatocne to cez formular drsr upravil. To ale zatial nemozeme pouzit, vid moj prispevok z hotlinu pohody.
Nooo, veď som sa ti ospravedlnila, že som hlásenie vymenila za vyhlásenie.. som už asi fakt prepracovaná... inak dík za venovanie sa...
0 0
skonline skonline

skonline je offline (nepripojený) skonline

zdravím Poraďáci-Pohoďáci! Dopĺňam svoj príspevok ohľadom funkčnosti export hlásenia pre elekt.podávanie dokumenov za rok 2009 aktuálnou informácou z hotlinu: Export Hlásenia určite nebude funkčný do 31.3.2010, takže nám ostávajú dve možnosti, podať vytlačenú verziu, alebo dáta prepisovať do formulára na www.drsr.sk, čo pri aktuálnych odozvách tejto stránky môže spôsobovať nervovú nestabilitu užívateľa (-:
0 0
Standa Standa

Standa je offline (nepripojený) Standa

Zlatíčka možno mi budete vedieť poradiť, práve mi prišiel jeden zamestnanec z daňového aby som mu do tlačiva Potvrdenie o príjmoch doplnila označenie pre uplatnenie zamestnaneckej prémie, no mňa v personalistike nechce pustiť označiť tú kolonku, viete mi poradiť čo tam treba urobiť nech mu môžem dať opravené potvrdenie? Ďakujem
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Pohoda toto nevie. Celú tabuľku si musíš označiť ručne.
Aspoň ja som to tak robila.
2 0
Standa Standa

Standa je offline (nepripojený) Standa

Ďakujem, už som tam aj volala. Je zaujímavé, že pre tých čo sa im robí ročné zúčtovanie to spraviť vie, ale inak nie. Už ma niekedy hnevajú.

Ešte raz ďakujem

Stanka
0 0
great.zv great.zv

great.zv je offline (nepripojený) great.zv

zdravím Vás, Pohoďáci. chcem sa poradiť - robím štvrťročný prehľad... v časti II. Daň vyberaná zrážkou - mám na r.9, 12, 13 v prvom stĺpci - čiže január 2010 sumu 0,-€. a DoPČ trvá od r.2009...je to OK?
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

great.zv Pozri príspevok
zdravím Vás, Pohoďáci. chcem sa poradiť - robím štvrťročný prehľad... v časti II. Daň vyberaná zrážkou - mám na r.9, 12, 13 v prvom stĺpci - čiže január 2010 sumu 0,-€. a DoPČ trvá od r.2009...je to OK?
Mne to Pohoda spravila presne tak. Nie je to dobre. Ak si odviedla v januári zrážkovú daň za december, tak by si ju mala mať v riadkoch 9,12 a 13 v prvom stĺpci prehľadu /január 2010/
0 0
great.zv great.zv

great.zv je offline (nepripojený) great.zv

ďakujem Ti. v mzdách som ešte len začiatočník, a tak sa radšej opýtam.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

great.zv Pozri príspevok
ďakujem Ti. v mzdách som ešte len začiatočník, a tak sa radšej opýtam.
V tlačive na str. 3 máš vysvetlivku 3/ ktorá sa týka riadku 9.
1 0
Laura1 Laura1

Laura1 je offline (nepripojený) Laura1

žena v "najlepšom veku" čerstvá stará mama ...viac
Zdravím Vás,
v programe POHODA som vytlačila hlásenie dane ... v časti V. mám len zúženú tabuľku - za 4 riadky . Síce mám len jednu zamestnankyňu, ktorá je na MD, ale pred mesiacom sa mi pri inej firme - /tiež len MD/ sa vytlačila celá strana s údajmi.
Nemá niekto podobný problém?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať