Zavrieť

Porady

Nefungujúce portály, ktoré potrebujeme k práci

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Téma slúži na oznamovanie výluky na prepotrebných portáloch.
Usporiadat
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pozeram že už tretí den nejde kapor,čiže katastrofalný portal,hodí úvod a potom iba non found
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

trisestri Pozri príspevok
pozeram že už tretí den nejde kapor,čiže katastrofalný portal,hodí úvod a potom iba non found
Mne išiel aj cez víkend, aj včera.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Dáša_ Pozri príspevok
mmch, tlačivá nie sú jediný problém - nový klient, nový daňový úrad a neviem zistiť ani adresu DU, ani číslo účtu, kam treba daň zaplatiť
keď nejde portál, s účtami pomôže: http://data.hnonline.sk/predplatne/i...tail&id_tov=11 v ňom sú všetky čísla účtov všetkých: daňových úradov, ZP aj SP

doplňujem cenu: 5 eur v trafike
Naposledy upravil srska : 29.03.11 at 12:51
2 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Oznam o nepravidelnej tecnickej aktualizácii

Daňové riaditeľstvo SR si Vás dovoľuje informovať, že Portál daňovej správy SR bude dňa 16.4. 2011 z dôvodu technickej aktualizácie nedostupný počas celého dňa.

Z technických príčin nebude možné 16.4.2011 podať elektronicky žiadne daňové dokumenty cez elektronickú podateľňu.

Za dočasné obmedzenia na strane užívateľov sa ospravedlňujeme.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Sociálna poisťovňa upozorňuje svojich klientov, že v dňoch od 15.4.2011 do 19.4.2011 sa uskutoční plánovaná údržba systému súvisiaca so zmenou dizajnu a funkcionality elektronických služieb Sociálnej poisťovne na stránke https://esluzby.socpoist.sk . Počas plánovanej údržby môže byť systém prechodne nedostupný.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Rozalka Pozri príspevok
Oznam o nepravidelnej tecnickej aktualizácii

Daňové riaditeľstvo SR si Vás dovoľuje informovať, že Portál daňovej správy SR bude dňa 16.4. 2011 z dôvodu technickej aktualizácie nedostupný počas celého dňa.

Z technických príčin nebude možné 16.4.2011 podať elektronicky žiadne daňové dokumenty cez elektronickú podateľňu.

Za dočasné obmedzenia na strane užívateľov sa ospravedlňujeme.

Menilo sa nieco na podavani SV DPH od minuleho kvartalu?

Nejde mi podat SV DPH ani dnes, pise ze nejde stiahnut XML subor zo servera, kontaktujte call-centrum.

Toto ma fakt serie !!!!!!!!!

Je 17.4.2011
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Po 15 presviedčaniach ma ze nemam dobry pristup na internet sa nakoniec drsr.sk rozhodlo moj suhrnny vykaz akceptovat. Konecne... Ulava jak hovado...
0 0
beatap beatap

beatap je offline (nepripojený) beatap

zk24 Pozri príspevok
Menilo sa nieco na podavani SV DPH od minuleho kvartalu?

Nejde mi podat SV DPH ani dnes, pise ze nejde stiahnut XML subor zo servera, kontaktujte call-centrum.

Toto ma fakt serie !!!!!!!!!

Je 17.4.2011

Tak dnes mám ten istý problém, stále tá istá hláška, už ma to s nimi nebaví, každýkrát nejaký problém, čo si urobila?
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

beatap Pozri príspevok
Tak dnes mám ten istý problém, stále tá istá hláška, už ma to s nimi nebaví, každýkrát nejaký problém, čo si urobila?

Asi 15x som to vyskusala. Restartovala som explorer, pocitac, nic nepomahalo. Tak som to proste skusala a nakoniec to preslo.

Nahoda.
0 0
Aknazuz Aknazuz

Aknazuz je offline (nepripojený) Aknazuz

certifikovaná účtovníčka
ja som ho urobila pred chvíľou bez akýchkoľvek problémov, len som ho podpisovala asi o 30 sekúnd dlhšie, myslela som si, že zamrzol.
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Sa mi zdá, že neidú výkazy v PU alebo naozaj ...
0 0
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

Mimoriadna technologická odstávka 31.7.2011
Aktuálne | Dátum: 25.07.2011
Vážení klienti elektronických služieb,

oznamujeme Vám, že dňa 31.7.2011 od 18:00 hod. do 1.8.2011 06:00 hod. budú elektronické služby pre klientov VšZP z dôvodu mimoriadnej technologickej odstávky nedostupné.

Ďakujeme za pochopenie.
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
Oznam DR SR

Daňové riaditeľstvo SR si Vás dovoľuje informovať, že Portál daňovej správy SR je z dôvodu prebiehajúcej technickej aktualizácie momentálne nedostupný.
Za dočasné obmedzenia na strane užívateľov sa ospravedlňujeme.
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
[19.10.2011] - UPOZORNENIE
V dôsledku prevádzkovým problémov nie je momentálne možné prostredníctvom Portálu daňovej správy SR elektronicky podávať daňové dokumenty na elektronickú podateľňu.
Na odstránení problémov sa pracuje. Do ich odstránenia odporúčame podávanie daňových dokumentov prostredníctvom aplikácie eDane.

No comment!
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

  • [29.12.2011] - Oznam o nepravidelnej aktualizácii portálu
    Daňové riaditeľstvo SR si Vás dovoľuje informovať, že portál daňovej správy SR nebude dostupný v čase od 29.12. 2011 (21:00) do 2.1. 2012 (7:00) z dôvodu aktualizácie aplikácií portálu, súvisiacich s reformou daňovej správy .
    Za dočasné obmedzenia na strane užívateľov sa ospravedlňujeme.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
[1.2.2012]
Finančné riaditeľstvo SR oznamuje, že v dňoch od 1.2. od 12:00 hod. do 3.2.2012 bude prebiehať plánovaná technická aktualizácia súvisiaca so spájaním informačných systémov bývalej daňovej a colnej správy. Finančné riaditeľstvo SR upozorňuje, že z tohto dôvodu bude dočasne obmedzené poskytovanie služieb na jednotlivých daňových a colných úradoch.


V tomto termíne bude možné bez obmedzení doručit podania na elektronickú podateľňu ako aj doručiť podania prostredníctvom aplikácie eDANE a EZU.
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Ahojte, funguje Vám ZP UNION ? Potrebujem poslať ročný výkaz.
0 0
MIRKA111 MIRKA111

MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

UNION dnes nejde ani mne... pokúšala som sa už niekoľkokrát
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

MIRKA111 Pozri príspevok
UNION dnes nejde ani mne... pokúšala som sa už niekoľkokrát
UNION som robila doobeda na stý pokus, stále bol nejaký error a predtým stále len čakal a čakal, ale nakoniec sa mi to predsa len podarilo. Inak, ani si nepamätám, kedy by som v UNION-e niečo odoslala na prvý pokus - a to výkazy odosielam 14.-15. v mesiaci, teda myslím, že s dosť veľkým predstihom...
0 0
VÍNO NITRA VÍNO NITRA

VÍNO NITRA je offline (nepripojený) VÍNO NITRA

Ani mne nejde dnes UNION.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať