Zavrieť

Porady

Nefungujúce portály, ktoré potrebujeme k práci

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Téma slúži na oznamovanie výluky na prepotrebných portáloch.
Usporiadat
ciba ciba

ciba je offline (nepripojený) ciba

ten word ma fakt pobavil
suhrnny vykaz treba poslat na sv@drsr.sk
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
ja som to pochopila, že na adresu: sv@drsr.sk
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

gotka Pozri príspevok
a mas ty pravdu. su uz uplne zmagoreni. uz to opravili v texte, takze je to vo worde ok. :-) (zacina mi ich byt luto). no nic, idem vypisovat.... mam do utorka co robit.
Však ešte počkaj, vraj to má cez víkend fungovať
0 0
gotka gotka

gotka je offline (nepripojený) gotka

ja zacinam byt tiez nejaka mimo. poslala som jeden SV na mail sv@drsr.sk a vratilo sa mi to. vraj: "recipients was rejected by a remote mail server. The reasons given by the server are included to help you determine why each recipient was rejected." to akoze teraz fakt uz len na tu lamparen poslat???
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Ingrid Ondruskova Pozri príspevok
ja som to pochopila, že na adresu: sv@drsr.sk
Áno, tam. Ale keď sa vráti správa ako nedoručená, odporúčam ju poslať na callcentrum@drsr.sk, aby vedeli, že posielame, a nemáme kam, lebo aj náhradné riešenie nie je bez problémov.
2 0
zuzanar zuzanar

zuzanar je offline (nepripojený) zuzanar

Ingrid Ondruskova Pozri príspevok
ja som to pochopila, že na adresu: sv@drsr.sk
to som pochopila. ale nepochopila som toto: odpoveď
Delivery Notification: Delivery has failed
0 0
ciba ciba

ciba je offline (nepripojený) ciba

aha takze ani mail nefunguje, asi maju plnu schranku , vdaka za info Dav
0 0
gotka gotka

gotka je offline (nepripojený) gotka

Dav Pozri príspevok
Áno. Tak som preposlala správu na callcentrum@drsr.sk, a obratom mi prišla odpoveď, že ma zaprotokolovali....a potom ďalšia, že portál (náhradný)je už prístupný.
prosim ta, co znamena "ze ta zaprotokolovali"? mne sa to vracia stale spät, mam to poslat na callcentrum a tym to bude akoze podane???
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

a načítava a načítava, už som si aj angličtinu precibrila, ale okrem toho, že adresa sv@drsr.sk je nesprávna som sa nič múdre nedozvedela.
prosím vás, niekomu sa podarilo odoslať voľačo na túto náhradnú adresu?
to, že vás na callcentre zaprotokolujú, je platné asi ako...
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

radšej na tú adresu sv@atd ani neskúšajte klikať, lebo vám to oznámi:TÚTO OPERÁCIU NEMOŽNO VYKONAŤ, PRETOŽE PREDVOLENÝ KLIENT NIE JE SPRÁVNE NAINŠTALOVANÝ.
A aby vám to bolo jasné, tak vám to oznámi rovných 60-krát.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
drsr môže mať takéto "náhradné" riešenie?
Zákon o DPH § 80 ods.9 neplatí pre všetkých?
alebo sa všetko dá z jednej strany prispôsobovať???
0 0
gotka gotka

gotka je offline (nepripojený) gotka

tak poviem Vam, dnes som uz poradne nastvana. od rana insie nerobim, len sledujem, ako nepepasnut sancu poslat ten poondiaty vykaz co najskôr, aby som nebola pokutovana. no nechcem vidiet ten bordel v pondelok a utorok, ked sa zobudia aj ti, co dnes este nevedia, ze to maju podat.... sere ma cele danove riaditelstvo. dakujem im za pokazeny vikend.
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
Také isté bolo aj vo februári, keď sme to posielali 1 krát. Osobne ja som odoslala ešte 7,4,2010 aby som netrápila, lebo som vedela že bude situácia ešte horšia ako vo februári. Silné nervy každému.
No comment, ináč to je hanba pre štát.
0 0
zuzanar zuzanar

zuzanar je offline (nepripojený) zuzanar

z callcentra odpísali, že už to môžem poslať na sv@drsr.sk, zdá sa mi, že to prešlo.
1 0
gotka gotka

gotka je offline (nepripojený) gotka

tak asi to mam PODANE! na to, ze môj prvy pokus bol o 10.hod. a teraz je 18,30 - uspech. nudzove riesenie nefungovalo, z adresy sv@drsr.sk sa mi to 2 x vratilo, poslala som (uz trosku rozhorceny) mail na callcentrum, tam moju ziadost zaevidovali, pridelili jej cislo a teraz mi napisali, ze vybavene a v texte presne toto: "mailova adresa BY UZ MALA BYT funkcna". tak som to poslala znovu ako 3.pokus, a zatial sa to nevratilo. este im asi napisem, ze "SV by uz tymto MALO BYT podane". moje nervy!
0 0
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

gotka Pozri príspevok
tak asi to mam PODANE! na to, ze môj prvy pokus bol o 10.hod. a teraz je 18,30 - uspech. nudzove riesenie nefungovalo, z adresy sv@drsr.sk sa mi to 2 x vratilo, poslala som (uz trosku rozhorceny) mail na callcentrum, tam moju ziadost zaevidovali, pridelili jej cislo a teraz mi napisali, ze vybavene a v texte presne toto: "mailova adresa BY UZ MALA BYT funkcna". tak som to poslala znovu ako 3.pokus, a zatial sa to nevratilo. este im asi napisem, ze "SV by uz tymto MALO BYT podane". moje nervy!
Presne ako ja, tiež od rána 10.00 až doteraz. Neviem, posledný mail na sv@drsr.sk mi zdá sa aj keď po veľkých problémoch s odoslaním prešiel a nevrátil sa. Ale neprišlo mi ani žiadne potvrdenie. Vám hej?
0 0
gotka gotka

gotka je offline (nepripojený) gotka

AnnaK Pozri príspevok
Presne ako ja, tiež od rána 10.00 až doteraz. Neviem, posledný mail na sv@drsr.sk mi zdá sa aj keď po veľkých problémoch s odoslaním prešiel a nevrátil sa. Ale neprišlo mi ani žiadne potvrdenie. Vám hej?
nie. ani mne nic neprislo. jednoducho povazujem za MALO BY BYT PODANE! :-)
2 0
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

"Krásny" a podnetný deň narcisov nám pripravil náš milovaný slovenský daňový úrad, na škodu tých zamestnancov, ktorí sú fakt príjemní a snažia sa pomôcť. Len škoda že sú asi v menšine.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

celkom ako hacknutý server ... neverím tomu, nepresvedčí ma nik...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

gotka Pozri príspevok
prosim ta, co znamena "ze ta zaprotokolovali"? mne sa to vracia stale spät, mam to poslat na callcentrum a tym to bude akoze podane???
Budeš mať dôkaz, že si reklamovala nemožnosť doručenia náhradným spôsobom, čiže svoju povinnosť si si chcela splniť, a nestalo sa tak nie Tvojou vinou.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať