Zavrieť

Porady

Nefungujúce portály, ktoré potrebujeme k práci

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Téma slúži na oznamovanie výluky na prepotrebných portáloch.
Usporiadat
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

Johanka Pozri príspevok
Ešte raz im to nepošlem ani keby mi poslali žiadosť orámovanú kolkami. Zabila som víkend s prepisovaním údajov do ich tlačív, nech si s tým teraz poradia ako chcú . Pri skratke DR SR sa mi prudko zhoršuje zdravotný stav .

10 súhlasov by som ti pridala Johanka. Ani ja nič už posielať nemienim....
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

teší ma, že nie som so svojim rozhodnutím sama
tiež ma včera popoludní mailom vyzvali na odoslanie elektronicky, aj som to skúsila ale nedarilo sa mi a hneď som si povedala - nie, nič neposielam, veď som poslala tak ako sa vtedy dalo (veď nie som kľúčik od záchoda čo si zvesí každý kto chce ) mám aj iný program.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ingrid Ondruskova Pozri príspevok
Hurá!!!!!!!!!!!!!Portál drsr.sk funguje, už som ani nedúfala, prišiel nám do firmy mail, že už fungujú a aby sme ráčili podať SV elektronicky...No ne sú zlatí?????
Teraz? Po termíne? No uuuurčite, pošlete to a pri najbližšej kontrole dostanete pokutu. Hmm, dobrý kšeft
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Nebolo tam náhodou napísané, že väzba medzi vašim ID používateľa ..... atď. je sprístupnená, prosím uskutočnite elektronické podanie dokumentu? To je len oznámenie, že už máte sprístupnené to, čo Vás na DÚ registrovali a že v budúcnosti, keď bude stránka fungovať, môžete zasielať. Ak ste zasielali súhrnný výkaz cez núdzový režim a dostali ste mail o jeho akceptovaní, POVAŽUJTE ZA DORUČENÉ a nezasielajte ešte raz.
1 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Za normálnych okolností by sme si pri el. podaní (bez zaručeného el. podpisu) mali vytlačiť krycie listy a do 5 dní po odoslaní podať na DÚ: a) Vyhlásenie o podaní... b) podpísanú prvú stranu doručenej písomnosti - Súhrnného výkazu. V tomto núdzovom režime odovzdáte len Vyhlásenie o podaní a namiesto bodu b) si vytlačíte to potvrdenie o prijatí mailu. Takto som to aspoň ja pochopila.
0 0
Dana7 Dana7

Dana7 je offline (nepripojený) Dana7

"kancelárska sivá myš" ...viac
Ja som mala toľko šťastia, že sa mi podarilo SV poslať ešte keď bol server ako tak funkčný, ale vytlačiť krycí list sa mi nepodarilo dodnes. SV som odoslala 9. 4. 2010. Mali o tom info na helpdesku, odpoveď žiadna ako vždy, tak som volala svoju správkyňu a pekne so sprievodným listom, som jej to zaslala poštou. V sprievodnom liste majú jasne napísané, že chyba je na ich strane, tak dúfam, že o pár mesiacov ma budú bombardovať pokutou. Ten sprievodný list som si dala potvrdiť na podateľni. Fakt na nich treba nervy zo železa. Asi sa riadia týmto sloganom:
"Nevadí, že to robíme pomaly, možno to aj tak robíme zle."
Naposledy upravil Dana7 : 21.04.10 at 11:33
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ale kdeže, riadia sa heslom: VÝBER DANÍ JE PROSTRIEDOK, SPOKOJNÝ OBČAN JE NÁŠ CIEĽ

nuž, akosi bol ten guľomet zle namierený a minul cieľ
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
abel Pozri príspevok
Nebolo tam náhodou napísané, že väzba medzi vašim ID používateľa ..... atď. je sprístupnená, prosím uskutočnite elektronické podanie dokumentu? To je len oznámenie, že už máte sprístupnené to, čo Vás na DÚ registrovali a že v budúcnosti, keď bude stránka fungovať, môžete zasielať. Ak ste zasielali súhrnný výkaz cez núdzový režim a dostali ste mail o jeho akceptovaní, POVAŽUJTE ZA DORUČENÉ a nezasielajte ešte raz.

Ďakujem za radu...
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
Teraz som chcela odoslať Súhrnný výkaz, už som vytlačila krycí list a chcela som označiť a odoslať v tom momente koniec filma a už nefunguje portál riadne len toto: http://www.drsr.sk/nahradnaStranka.html. Dnes je len 7.7 a už nefunguje, tak čo bude 20.7 ??
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

dobsony Pozri príspevok
Teraz som chcela odoslať Súhrnný výkaz, už som vytlačila krycí list a chcela som označiť a odoslať v tom momente koniec filma a už nefunguje portál riadne len toto: http://www.drsr.sk/nahradnaStranka.html. Dnes je len 7.7 a už nefunguje, tak čo bude 20.7 ??
ja mam dnes v kalendari sice "uz" 8.7.
ale to nic nemeni na tom, ze si kladiem uplne rovnaku otazku ako ty, ako je mozne ze portal drsr je opat nefunkcny
a co mam robit v pripade, ak z neho potrebujem uplne ine informacie, ktore sa suhrnneho vykazu netykaju (napr. kontakty, adresy danoveho, info o platitelovi dph atd...)
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
Ano, máš pravdu, dnes je už 8.7.2010 - pardon
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
Ja už neviem, už to "funguje" od 1.1.2010 a stále nevedia nastaviť aby to mohol fungovať riadne? Tak potom načo je ten cirkus? Som veľmi nahnevaná !
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
Momentálne sa vykonáva plánovaná údržba portálu.


Ukončenie plánovaných činností predpokladáme najneskôr do

08.07.2010 o 20:00.

Teraz majú toto vypísané.

Čítajú aj oni poradu?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
dobsony Pozri príspevok
Momentálne sa vykonáva plánovaná údržba portálu.


Ukončenie plánovaných činností predpokladáme najneskôr do

08.07.2010 o 20:00.

Teraz majú toto vypísané.

Čítajú aj oni poradu?
To sa asi bude opakovať každé tri mesiace.
A zase budú chodiť po firmách a kontrolovať, či súhrnný podala oprávnená osoba.
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
Som smutná a nervôzna lebo po včerajšej údržbe takisto nefunguje neviem označiť výkaz, vypíše že je chyba v komunikácií so serverom.Už som 5 krát zapísala riadky- celú stranu. Neide to.
0 0
ANNAP ANNAP

ANNAP je offline (nepripojený) ANNAP

nooo... mne sa na šrvrtý krát podarilo poslať, ale neviem si nájsť v dokumentoch daňového subjeku, či to tam je, píše:

" Tento portlet nie je k dispozícii. Ak problém pretrváva, kontaktujte správcu systému"

a ešte, robím štvrťrok, čiže v apríli som si vypísala cestu ako na to a teraz už to nie je pravda, zase som si vypísala cestu a asi v októbri to už zase nebude pravda..........
ale ....... u nás je všetko možné.....
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

ANNAP Pozri príspevok
nooo... mne sa na šrvrtý krát podarilo poslať, ale neviem si nájsť v dokumentoch daňového subjeku, či to tam je, píše:

" Tento portlet nie je k dispozícii. Ak problém pretrváva, kontaktujte správcu systému"

a ešte, robím štvrťrok, čiže v apríli som si vypísala cestu ako na to a teraz už to nie je pravda, zase som si vypísala cestu a asi v októbri to už zase nebude pravda..........
ale ....... u nás je všetko možné.....
V dokumentoch daňového subjektu sa správa nenachádza. Správu o podaní nájdete na úvodnej stránke v sekcii "schránka správ" (Dokumenty posielam od začiatku stále rovnako, či už mesačne alebo štvrťročne a neviem o nejakých zmenách ...)
0 0
Dana7 Dana7

Dana7 je offline (nepripojený) Dana7

"kancelárska sivá myš" ...viac
No dnes je 12. 7. 2010, opäť pri označení dokladu vypíše je chyba v komunikácii. Dnes je to môj už x-tý pokus a stále nič. Najradšej by som celý ten ich úžasný program zrušila úplne. A to ma ešte do modra vytočila pani z DÚ, ktorá mi zavolala, že z 1. q nemá môj krycí list, lebo samozrejme to bola rovnaká situácia ako teraz, že vraj to nemôže uzavrieť a mám jej ho poslať teraz dodatočne. Má tam orginál výkazu doručený osobne s listom, že celý ten ich portál je jeden veľký bordel, ale ona ešte na mňa hučí, že ja nemám niečo v poriadku. To už je fakt SILA.
0 0
S.Ch. S.Ch.

S.Ch. je offline (nepripojený) S.Ch.

Mne tiež súhrnný výkaz nejde označiť. Písala som na callcentrum, a že mám použiť: Špecifickú aplikáciu pre elektronické podávanie súhrnných výkazov - uvedenú na ich stránke. No ani to mi nefunguje. Je už neviem čo mám robiť. Vo štvrtok idem na dovolenku a tento súhrnný výkaz sa nedá odoslať.......
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
S.Ch. Pozri príspevok
Mne tiež súhrnný výkaz nejde označiť. Písala som na callcentrum, a že mám použiť: Špecifickú aplikáciu pre elektronické podávanie súhrnných výkazov - uvedenú na ich stránke. No ani to mi nefunguje. Je už neviem čo mám robiť. Vo štvrtok idem na dovolenku a tento súhrnný výkaz sa nedá odoslať.......
Ináč stále nemám to odoslané. Takisto som písala list na call centrum, napísali mi že bola opravená a že to funguje. Skúsila som - nič. Písala som znova že stálo nefunguje a písali že mám používať špecifickú aplikáciu.
Ani špecifická aplikácia neide. Teraz čakám na technika a možno on to opraví. Uvidím čo poviem a potom sa ozve že čo bolo. Pekný deň.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať