Zavrieť

Porady

akú tlačiareň kúpiť?

viem je to asi nemožné, ale potrebujem za málo peňazí veľa muziky, alebo aspoň tak ako rát.
Moja tlačiareň v práci musí ísť na dovolenku, a tak potrebujem za ňu dočasnú náhradu, takú aby nebola pomalá, lacno tlačila, keď sa vráti HaPina z opravy sa bez frflania presťahovala ku mne domova v slušnej kvalite vytlačila z času na čas fotku (A4 stačí) no a čerešnička na koniec: tak okolo 200.-Eur.
Usporiadat
AdaG AdaG

AdaG je offline (nepripojený) AdaG

[QUOTE=Fero11;1286662]Tiez uvazujem o tlaciarni. Tlacim malo vacsinou par papierov do skoly (ciernobielo) ale to len preto, ze mam ciernobielu laserovku HP laserjet 1100. Pomaly mi uz odchadza a uvazujem o nejakej multifunkcnej (clovek obcas chce aj nejaku fotku vytlacit a pod ...), nasiel som v akcii CANON PIXMA MP190 za 38€. Pouzivate ju niekto ?? Pocitam s nou tak na 2-3 roky prevadzky

S Canonom mám zlé skúsenosti, je dosť poruchová - aj laserové....
Naposledy upravil AdaG : 06.02.10 at 11:35
0 0
anka_p anka_p

anka_p je offline (nepripojený) anka_p

Čo poviete na Samsung CLX 3185? alebo Konica Minolta magiccolour 1680?
Plánujem ju používať doma. Ale tlačím dosť, lebo robím účtovníctvo.
Dakujem za radu.
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

anka_p Pozri príspevok
Čo poviete na Samsung CLX 3185? alebo Konica Minolta magiccolour 1680?
Plánujem ju používať doma. Ale tlačím dosť, lebo robím účtovníctvo.
Dakujem za radu.
na domáce používanie je Samsung ideálny, má pekný dizajn, malé rozmery, je relatívne tichý. Mal som podobné multifunkčné zariadenie, kvalita tlače bola slabšia a žiaľ môj kus rýchlo odišiel najskôr skener a potom zapekacia pec - usmažil som tam fóliu, napriek tomu do domácnosti by som ju odporučil. Pozor na to, že tlačiareň sa predáva so štartovacou sadou tonerov a každá nová farba stála okolo 80€, čiže tlač je pomerne nákladná

Tu je recenzia na Samsung
http://www.svethardware.cz/art_doc-5...20079817C.html

k minolte je pár riadkov tu
http://www.alza.sk/konica-minolta-16...29.htm#recenze

Tiež som zvažoval medzi uvedenými modelmi a pravdepodobne by som kúpil ten samsung, ale napokon som sa rozhodol pre Epson Acculaser CX16. Jednak je stavaná na väčšiu záťaž, a nadobúdacia cena bola najnižššia (150 € s dph)
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

anka_p Pozri príspevok
Čo poviete na Samsung CLX 3185? alebo Konica Minolta magiccolour 1680?
Plánujem ju používať doma. Ale tlačím dosť, lebo robím účtovníctvo.
Dakujem za radu.
ak robíš účto - color je zbytočný
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

http://www.nakladynatlac.sk/
0 0
anka_p anka_p

anka_p je offline (nepripojený) anka_p

srska Pozri príspevok
ak robíš účto - color je zbytočný
ten color to by bol už len rozmar, to priznávam....
0 0
anka_p anka_p

anka_p je offline (nepripojený) anka_p

majkii Pozri príspevok
na domáce používanie je Samsung ideálny, má pekný dizajn, malé rozmery, je relatívne tichý. Mal som podobné multifunkčné zariadenie, kvalita tlače bola slabšia a žiaľ môj kus rýchlo odišiel najskôr skener a potom zapekacia pec - usmažil som tam fóliu, napriek tomu do domácnosti by som ju odporučil. Pozor na to, že tlačiareň sa predáva so štartovacou sadou tonerov a každá nová farba stála okolo 80€, čiže tlač je pomerne nákladná
až 80 Eur? tu som našla iné ceny:
http://www.alza.sk/tlaciarne/laserov...#prislusenstvi

oprav ma, ak sa mýlím, lebo podľa hore uvedenej stránky chápem, že sú to tonery k danej tlačiarni 3185.

ak môžem poprosiť ešte názor na túto:
http://www.alza.sk/samsung-scx-3205w-d188225.htm
0 0
Onko Onko

Onko je offline (nepripojený) Onko

anka_p Pozri príspevok
Čo poviete na Samsung CLX 3185? alebo Konica Minolta magiccolour 1680?
Plánujem ju používať doma. Ale tlačím dosť, lebo robím účtovníctvo.
Dakujem za radu.
S tlačiarňami Samsung nemám dobré skúsenosti, mal som jednu ja a iný model zákazník, obidve boli pravidelne v servise. Teraz som sa rozhodol za ňu ako náhradu kúpiť Canon. Porovnával som ceny tonerov a poradie tých najrozšírenejších značiek od najlacnejšieho je nasledovné: Canon, Samsung, Konica Minolta, HP. Tlačiareň Canon je drahšia oproti Konica Minolta, ale po niekoľkých výmenách tonerov sa to vráti, a potom už len šetrí.
0 0
mizu24 mizu24

mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

ja mám multifunkčnú tiež Canon a som s ňou veľmi spokojná, toner mám približne za 23 € a vydrží mi cca. 5 mesiacov
0 0
michalsvk1983 michalsvk1983

michalsvk1983 je offline (nepripojený) michalsvk1983

najlacnejsie mas farebnu lejzrovku
0 0
Zelkaem Zelkaem

Zelkaem je offline (nepripojený) Zelkaem

Ja mám doma Canon MP 140 farebná, ale je to zbytočné, lebo veľa miniem na farby a taká jedna farba cca 35 eur, ale v práci mám Samsung SCX 4300 a s tou som spokojná, lebo tlačí, má scaner, tlačím na nej aj obálky a farba mi vydrží dosť dlho a stojí len 26 eur.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

mizu24 Pozri príspevok
ja mám multifunkčnú tiež Canon a som s ňou veľmi spokojná, toner mám približne za 23 € a vydrží mi cca. 5 mesiacov
Kolko vytlaci stran na jeden toner? Myslim ze udaj o case nie je velmi relevantny.
0 0
Zelkaem Zelkaem

Zelkaem je offline (nepripojený) Zelkaem

Robím účto, tlačím veľa, fotím výkazy asi 1 bal. papiera mesačne , v 1. Q 3x viac a toner mením asi 3x do roka
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

//Robím účto, tlačím veľa, fotím výkazy asi 1 bal. papiera mesačne
Keby aspoň jednu škatuľu. 250 listov je málo.
0 0
mizu24 mizu24

mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

zk24 Pozri príspevok
Kolko vytlaci stran na jeden toner? Myslim ze udaj o case nie je velmi relevantny.
... no neviem za tých 5 mesiacov asi 3 - 4 balíky, nie krabice (v jednom je asi 500 ks?), robím účto...
0 0
mizu24 mizu24

mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

sthruska Pozri príspevok
//Robím účto, tlačím veľa, fotím výkazy asi 1 bal. papiera mesačne
Keby aspoň jednu škatuľu. 250 listov je málo.
v balíku je len 250 listov ?
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Moja chyba. Je ich 500.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať