Zavrieť

Porady

Oberon - mzdy

Pekný deň.
Dnes som robila výplaty za 01/2010, vyhodila som v nastaveniach duálne zobrazenie, urobila výplaty a vytlačila. A tu je problém, vo výplatnej páske sa uvádza čistá mzda v SKK, na podpisovej listine v € pritom sa jedná o rovnakú sumu ale v iných menách. Má niekto podobný problém? Mám nainštalovanú najnovšiu verziu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lucinka23 je offline (nepripojený) Lucinka23

    Lucinka23
    Ahoj, dnes som robila výplaty a zrazu pri tlači výkazov mi vyšiel výkaz pre ZP Apollo, pričom v hromadnom príkaze mi uviedlo správne údaje účtu a tiež názov poisťovne ako Dôvera.

    Má ešte niekto rovnaký problém?

    Všade pri zamestnancoch mám nastavenú zdravotnú poisťovňu dôvera.

    Ďakujem

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Lucinka23 Pozri príspevok
    Ahoj, dnes som robila výplaty a zrazu pri tlači výkazov mi vyšiel výkaz pre ZP Apollo, pričom v hromadnom príkaze mi uviedlo správne údaje účtu a tiež názov poisťovne ako Dôvera.

    Má ešte niekto rovnaký problém?

    Všade pri zamestnancoch mám nastavenú zdravotnú poisťovňu dôvera.

    Ďakujem
    Mám tiež poistencov ZP Apollo - teraz Dôvera . V pohode mi vytlačí výkaz do Dôvery, ale skúšala som kvoli Tebe meniť poisťovne a ak som nestornovala mzdu a menila poisťovňu , tak mi naozaj vyšiel výkaz pre Apollo. Takže stornuj mzdu, ukonči mzdový program. Znova zapni firmu, kde chceš spracovať mzdu, uprav opäť poisťovňu zamestnanca a spracuj mzdu. Mala by si mať dobrý výkaz.

    Lucinka23 je offline (nepripojený) Lucinka23

    Lucinka23
    Ahojte, prosím poraďte mi. Neviem ako ďalej.

    Mám zamestnankyňu ktorá bola PN od 21.9.2009 - 20.7.2010.
    Teraz pri spätnej kontrole som zistila, že keď mi robilo mesačne oznámenie zamestnávateľa o poistencoch pri zmene platiteľ poistného tak mi miesto kódu 1O dávalo kód 2. Urobilo mi to vo februári, apríli, máji a v júli, kedy mi ju odhlásilo úplne. Neviem ako to opraviť.
    Keď som volala do poisťovne tak tam mi povedali, že mám dať opravné, urobiť opravu cez X a dať správne údaje.
    Podotýkam robím to elektronicky. Neviem či mi to zase program spraví správne.

    Neviem kde som mohla urobiť chybu.

    Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.