Zavrieť

Porady

zamestnanecká prémia

Dobrý večer

chcem sa spýtať ako to je ohladom tej zamestnaneckej prémie. Je možné vystavit potvrdenie tak, že si daňové priznanie urobí sám zamestnanec kde bude potvrdené, že má nárok na zamestnaneckú prémiu.

a chcem sa spýtať ked mu budem vystavovať potvrdenie o preddavkoch na daň tak mu tam len škrknem, že má nárok na zamestnaneckú prémiu je to tak?

a za dalšie

je to dobrý výpočet tej zamestnaneckej prémie:

uhrn príjmov: 3631,54
poistné: - 484,44
takže čiastkový základ: 3147,10

a výpočet je: 4025,70-3147,10x19% = suma prémie: 166,934 eur

takže danú čiastku by mu mal vrátiť danový úrad je to tak?

poprosím o radu:
!
Naposledy upravil Dav : 27.02.10 at 16:56
Usporiadat
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

polis1 Pozri príspevok
poprosím o skontrolovanie:
úhr.príjmu : 3639,47
poistné: 485,66
zakl: 3153,81
takže prémia je: 165,66eur?
Áno - pri splnení ost. podmienok.
0 0
polis1 polis1

polis1 je offline (nepripojený) polis1

má narok na zamest.prémiu:

takze úhrn: 4203,42
poistne: 560,69
úhr.preddavkov: 36,63

a PN bol 2 mesiace takže nárok ma len za 10 mesiacov
a suma na zamest.prémiu: 60,64 eur
diky za radu
0 0
v.balogova v.balogova

v.balogova je offline (nepripojený) v.balogova

Pochopila som to správne? Ak je zamestnanec 3 mesiace pn tak za ten čas nemá nárok na zamestnaneckú prémiu hoci mu prac. pomer trval a celkovým príjmom nárok spĺňa?
0 0
blondy blondy

blondy je offline (nepripojený) blondy

iwa
v.balogova Pozri príspevok
Pochopila som to správne? Ak je zamestnanec 3 mesiace pn tak za ten čas nemá nárok na zamestnaneckú prémiu hoci mu prac. pomer trval a celkovým príjmom nárok spĺňa?
Pokiaľ v tom období nemal zdaniteľný príjem, tak sa mu zamestnanecká prémia alikvótne kráti, ak išlo o celé 3 mesiace, tak má nárok na ZP v prepočte za 9mesiacov (pri celoročnom poberaní príjmov)
0 0
v.balogova v.balogova

v.balogova je offline (nepripojený) v.balogova

blondy Pozri príspevok
Pokiaľ v tom období nemal zdaniteľný príjem, tak sa mu zamestnanecká prémia alikvótne kráti, ak išlo o celé 3 mesiace, tak má nárok na ZP v prepočte za 9mesiacov (pri celoročnom poberaní príjmov)
Ďakujem.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Čo by ste poradili v prípade, že na potvrdení od zamestnávateľa je zaškrtnutý počet mesiacov pre zam prémiu 1. - 12. , ale PNka začala v septembri a trvala do polovice novembra. Dan bonus len za desať mesiacov - nevyšiel za október a november.
Môže si to daňovník opraviť sám (zamestnávateľ už bývalý - a nie veľmi ústretový)
Alebo to nechať tak
0 0
ladyrs ladyrs

ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

Dobrý deň ! Prosím o pomoc... Ak zamestnanec, ktorý je celý rok zamestnaný, bol PN len 1 alebo 2 týždne, resp opakovane bol PN, ale stále len na pár dní, tak sa mu nejako kráti zamestnanecká prémia? Inak spĺňa ostatné kritériá.
Ďakujem.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

ladyrs Pozri príspevok
Dobrý deň ! Prosím o pomoc... Ak zamestnanec, ktorý je celý rok zamestnaný, bol PN len 1 alebo 2 týždne, resp opakovane bol PN, ale stále len na pár dní, tak sa mu nejako kráti zamestnanecká prémia? Inak spĺňa ostatné kritériá.
Ďakujem.
ZP sa kráti len na mesiace, ak nepracoval celý rok, ale len časť, pN nemá vplyv na krátenie a neposudzuje sa ani ako príjem nároku na ZP
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

ladyrs Pozri príspevok
Dobrý deň ! Prosím o pomoc... Ak zamestnanec, ktorý je celý rok zamestnaný, bol PN len 1 alebo 2 týždne, resp opakovane bol PN, ale stále len na pár dní, tak sa mu nejako kráti zamestnanecká prémia? Inak spĺňa ostatné kritériá.
Ďakujem.
Ak mal príjem čo i len za 1 deň počíta sa celý mesiac. Kráti sa len vtedy ak v mesiaci nebol žiaden príjem.
0 0
ladyrs ladyrs

ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

Ďakujem pekne.
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

Timka1 Pozri príspevok
ZP sa kráti len na mesiace, ak nepracoval celý rok, ale len časť, pN nemá vplyv na krátenie a neposudzuje sa ani ako príjem nároku na ZP
PN vplyv pri výpočte zamest. prémie. Príklad: Zamestnanec bude mať PP celý rok, ale 1 celý mesiac bude PN. Zamest. prémia po splnení ost. podmienok bude vo výške: ZP/12X11 mesiacov.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

katka50 Pozri príspevok
PN vplyv pri výpočte zamest. prémie. Príklad: Zamestnanec bude mať PP celý rok, ale 1 celý mesiac bude PN. Zamest. prémia po splnení ost. podmienok bude vo výške: ZP/12X11 mesiacov.
áno Katka máš pravdu ak bol celý mesiac PN, nebude mať v tom mesiaci nárok na prémiu, ale ja som reagovala na zadavateľku príspevku, v ktorom napísala, že dotyčný bol na PN len niekoľko dní v mesiaci, preto som takto reagovala, že v danom prípade nemá vplyv PN na vyplatenie prémie
0 0
polis1 polis1

polis1 je offline (nepripojený) polis1

Dobrý den

mám dotaz:
zamestnanec u nas pracoval na TPP 7 mesiacov čo splna i podmienku na zamest.prémiu a od septembra bol na dohodu takže môže mat nárok na tú zamestnaneckú prémiu len tých 7mesiacov?
0 0
blondy blondy

blondy je offline (nepripojený) blondy

iwa
polis1 Pozri príspevok
Dobrý den

mám dotaz:
zamestnanec u nas pracoval na TPP 7 mesiacov čo splna i podmienku na zamest.prémiu a od septembra bol na dohodu takže môže mat nárok na tú zamestnaneckú prémiu len tých 7mesiacov?
Pri posudzovaní nároku sa počítajú mesiace TPP, čo má viac ako 7, teda nárok má. Pri výpočte ZP sa berie do úvahy počet odpracovaných mesiacov kde sa zaratáva TPP aj dohoda, teda v tvojom prípade to bude 7+počet mesiacov poberania príjmu na dohodu.
0 0
polis1 polis1

polis1 je offline (nepripojený) polis1

takže má narok na 7 mesiacov + 4 mesiace dohoda.
je to správne?
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
blondy Pozri príspevok
Pri posudzovaní nároku sa počítajú mesiace TPP, čo má viac ako 7, teda nárok má. Pri výpočte ZP sa berie do úvahy počet odpracovaných mesiacov kde sa zaratáva TPP aj dohoda, teda v tvojom prípade to bude 7+počet mesiacov poberania príjmu na dohodu.
Skúsila by som to trochu opraviť. Nárok na ZP má len za 7 mesiacov, lebo týchto 7 mesiacov bola v PP. Príjem za dohodu sa jej počíta len do príjmu zo závislej činnosti za rok 2009.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
polis1 Pozri príspevok
takže má narok na 7 mesiacov + 4 mesiace dohoda.
je to správne?
Nie. Nárok má len za 7 mesiacov.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

blondy Pozri príspevok
Pri výpočte ZP sa berie do úvahy počet odpracovaných mesiacov kde sa zaratáva TPP ]aj dohoda, teda v tvojom prípade to bude 7+počet mesiacov poberania príjmu na dohodu.
Dohoda sa zaratáva iba do PRÍJMU, ale nie do mesiacov čítaj ďalšie príspevky
Naposledy upravil Muška : 25.02.10 at 10:00
0 0
blondy blondy

blondy je offline (nepripojený) blondy

iwa
polis1 Pozri príspevok
takže má narok na 7 mesiacov + 4 mesiace dohoda.
je to správne?
Nárok je na 11 mesiacov. AK zamestnanec poberal príjmy zo závislej činnosti(TPP, dohoda) menej ako 12M, nárok má na alikvótnu časť
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

blondy Pozri príspevok
Nárok je na 11 mesiacov. AK zamestnanec poberal príjmy zo závislej činnosti(TPP, dohoda) menej ako 12M, nárok má na alikvótnu časť
Nie.
Kalendárny mesiac, za ktorý dosiahol príjem len na základe dohody mimo pracovného pomeru sa nezapočítava do obdobia

čítaj ďalej
Naposledy upravil Muška : 25.02.10 at 09:53
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať