Zavrieť

Porady

ZOH Hokej

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Ludkovia ako vidíte šace Slovenského hokejového týmu na ZOH 2010 vo Vancouveri? A nie len Slovenského týmu. Kto podľa Vás získa zlato?
Usporiadat
janka51 janka51

janka51 je offline (nepripojený) janka51

Som
tak už prehravame1:0 ale verme že chlapci to ešte vyhrajúúúúúúúúúúú!
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
už nie


už vyhrávame, len to udržať


Držia sa chalani ,znova Fínom jeden uštedrili

Slovensko - Fínsko 3:1 (0:1, 3:0) po druhej tretine

Góly: 30. Gáborík (Demitra, Chára), 36. Marián Hossa (Handzuš, Demitra), 39. Demitra (Marián Hossa),

Akosi sa mi leskne pred očami, žeby ma oslepoval ten bronz ?

3:2

Slovensko - Fínsko 3:4

DOBRÚ NOC
Naposledy upravil Melnick : 28.02.10 at 04:58
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..nemôžem sa na to ani pozerať...stúpa mi tlak..vyrovnané:..3:3..
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

neuveriteľné, 4:3, dúfam, že sa spamätajú
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Nespamätali
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Gapo Pozri príspevok
Neskoro som objavil túto tému, inak by som napísal, že s Kanadou prehráme, pretože tú hystériu čo robia naši novinári a médiá, nie sú nijako povzbudzujúce pre hokejistov, iba iba im to "musenie" zväzuje ruky.
Môj typ na konečný výsledok, medaila drevená, aj keby som bol rád, keby to bolo inak. Nakoniec, čo sa také stane, to nie sú iné závažnejšie problémy, ktorým sa treba venovať? Funguje to presne ako oni chcú, dať ľudu chlieb a hry, platilo to v starom Ríme a dnes rovnako.
Ako som to vedel, som objektívny fanúšik, ale aj tak boli naši chlapci najsexi, však?
0 0
janka51 janka51

janka51 je offline (nepripojený) janka51

Som
0 0
janka51 janka51

janka51 je offline (nepripojený) janka51

Som
Gapo Pozri príspevok
Ako som to vedel, som objektívny fanúšik, ale aj tak boli naši chlapci najsexi, však?
Máš pravdu je mi do ale aj tak naší chlapci boli úžasný. CHLAPCI veľká VĎAKA!!!
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Melnick Pozri príspevok
Slovensko - Fínsko 3:1 (0:1, 3:0) po druhej tretine
Tu som sa prebudila, pozrela ...fajn ....ešte si ľahnem ....prídem na posledných 10 minút
Prišla som a
Slovensko - Fínsko 3:4
Vravím si, zvládnu to ..... Márne som sa nádejala ...namiesto dať sme už len zinkasovali

DOBRÚ NOC
Medailu nemáme to je fakt, ale historický sme dosiahli najväčší úspech.
Toto ich bude tešiť až s odstupom času.
Dnes sú všetci sklamaní, smutní a nas..... lebo sú si vedomí vlastných chýb.

Napriek všetkému ....CHLAPCI GRATULUJEM
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

-Škoda, ale ide sa ďalej, škoda veľká tých 3 golov,ktoré sme dostali za 3.35minúty,ale čo už-život ide ďalej a budú aj iné možnosti,ale rozohraté sme to mali pekne...,priam ideálne...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Presne tak ako GAPO pisal. Ja ked pocujem pred takymito zapasmi ako v mediach ospevuju ci uz hokejistov, futbalistov alebo ineho sportovca, tak mi je uz skoro jasne ze to nedopadne ako by sme chceli. Zoberte len Kuzminovu (ja na mena niesom, dufam ze som to neskomolila), prvu medailu mala v tichosti, nik o medaile nehovoril, ona bola v pohode nebol na nu tlak, striebro super, mozno keby bolo vsade ticho tak bude aj z toho zlato. Ale tie ostatne sutaze, bol naozaj na nu tlak, to malokto asi zvladne. Pri hokeji sme vobec hlavne po tych prvych zapasoch nepocitali, ze pojdu do semifinale, tak im to vyslo, potom uz zacali v mediach basnit o zlatej a tak to dopadlo....Mne sa pacilo ako sa k tomu vyjadril Demitra, nazacal sa vyhovarat na rozhodcov a na ine okolnosti, pos.... to sami. Aj ked je uspech ze su stvrti, ale ako on povedal pre nich je to tak akoby boli posledni. Neviem preco ale mne sa zda ze nasi sportovci nezvladaju psychicke tlaky. Maju s tym problem uz od mala. Ja to vidim na svojom synovi doma, zbytocne mu hovorime ze o nic nejde, nech hra so srdcom a tak aby bol on spokojny a potom to pojde dobre, ale aj tak chodi na zapasy zo strachom a potom hra tak ako hra, kde je chyba? v treneroch? v rodicoch? (my na neho netlacime, nenadavame mu, povzbudzujeme ho) . Nasi chlapci su stvrtí, to je uspech, ale co bude dalej? Kto bude hrat na MS a kto bude hrat na dalsej olympiade, mame takych hracov? Niekde urcite mame, len neviem ci prave ti dostanu sancu, slovensky sport zial nie je o talentoch...
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

S odstupom času budeme spomínať 4. miesto ako veľký úspech. Rebríček hodnôt je niekde inde. Aj keď som celú noc nespal, hokej som poriadne nevidel. 1-ročná vnučka, ktorá bola večer hádam i v ohrození života, je zdravá a je zlatá.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

petmar Pozri príspevok
S odstupom času budeme spomínať 4. miesto ako veľký úspech. Rebríček hodnôt je niekde inde. Aj keď som celú noc nespal, hokej som poriadne nevidel. 1-ročná vnučka, ktorá bola večer hádam i v ohrození života, je zdravá a je zlatá.
Ale však máš pravdu,že rebríček hodnot je niekde inde a my to tu na porade aj tak berieme-však šport je šport a keď nejde o život,tak nejde o nič,pochybujem,že by sa tu teraz z nás niekto kvoli tomu že sme prehrali išiel obesiť alebo sa hádzať pod vlak-a nakoniec,ako naši dedovia vraveli- chleba by aj tak lacnejší nebol...,ale aspoň bolo na chvílku vzrúšo nejaké...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

petmar Pozri príspevok
S odstupom času budeme spomínať 4. miesto ako veľký úspech. Rebríček hodnôt je niekde inde. Aj keď som celú noc nespal, hokej som poriadne nevidel. 1-ročná vnučka, ktorá bola večer hádam i v ohrození života, je zdravá a je zlatá.
A zabudol som-teším sa,že vnučka je OK...
0 0
janka51 janka51

janka51 je offline (nepripojený) janka51

Som
petmar Pozri príspevok
S odstupom času budeme spomínať 4. miesto ako veľký úspech. Rebríček hodnôt je niekde inde. Aj keď som celú noc nespal, hokej som poriadne nevidel. 1-ročná vnučka, ktorá bola večer hádam i v ohrození života, je zdravá a je zlatá.
Vnučke želám veľa zdravia.
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Ale je aj tak smutné, že medailu mali na dosah. Niet divu, že v šatni potom plakali ako malí chlapci.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať