Zavrieť

Porady

Súhrnný výkaz DPH podaný elektronicky

Dobrý deň, potrebujem poradiť so stiahnutím certifikátu. Klientsku elektronickú značku sa mi podarilo stiahnuť bez problémov, ale serverovskú elektronickú značku neviem stiahnuť. Už som bola aj v rubrike Podmienky využívania AES a v bode H som si prešla aj technické predpoklady na strane klienta a tam som si stiahla ajInštalačné súbory aplikácie D.Signer/XAdES. Ale nepomohlo mi to. Vie mi niekto technicky zdatnejší s tým pomôcť? Podľa mňa je to všetko strašne komplikované. Trápim sa stým už druhý deň. Ďakujem
Naposledy upravil Dav : 06.04.10 at 19:00
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Mirka.V Mirka.V

Mirka.V je offline (nepripojený) Mirka.V

urobila som ..... idem dať reštart .. .bez toho mi to znovu vypisuje tú istú hlášku. tak sa na chvíľu odpojím.
zatiaľ Ďakujem veľmi pekne
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
konkretizuj hlášku, je to dôležité.
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Píšeš, že máš všetko stiahnuté. Máš nainštalovaný D.Signer/Xades a XML plugin?
0 0
Mirka.V Mirka.V

Mirka.V je offline (nepripojený) Mirka.V

domenico.office Pozri príspevok
konkretizuj hlášku, je to dôležité.

mám nainštalované tie certifikáty ...aj to čo si písal v správe ....
len ... neviem to uložiť čo mi vypisuje ... to okno ... .ako to mám uložiť.

začína to:

Createobject 3:sourceXml is incorrect xml document. Error=system.Xml.XmlException: Root element is missing.
at system.Xml ....
a dolu posledný riadok
at Ditec.Zep.DSigXades.Plugins.XmlPlugin.CreateObject (String objectId, String objectDescription,.......
0 0
Mirka.V Mirka.V

Mirka.V je offline (nepripojený) Mirka.V

domenico.office Pozri príspevok
Píšeš, že máš všetko stiahnuté. Máš nainštalovaný D.Signer/Xades a XML plugin?

mám to uložené aj som prebehla inštaláciu ... aj mi napísalo úspešná inštalácia .... tak neviem ....
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Poznám tú hlášku, je to na nervy, občas mi to u klientov vypisuje. Komunikoval som s callcentrom o tejto hláške, niekedy sa vyhovárajú na špatnú inštaláciu, ale v tom to nie je. Chyba je podľa všetkého na ich strane, pretože ak by si vypísala DPH, ten by ti išiel označiť. Takže moja rada: Zajtra skús kontaktovať callcentrum, alebo tú hlášku napíš mailom.
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Obrazovku odfotíš klávesou printscreen, alebo má označenie prtsc. Potom si otvor skicár, stačí stlačiť ctrl + V a budeš to tam mať. Potom ulož, ako jpeg.
1 0
Mirka.V Mirka.V

Mirka.V je offline (nepripojený) Mirka.V

Ďakujem veľmi pekne za pomoc.

iba náhodou ... nevieš mi ešte poradiť, ako mám tú hlášku uložiť.
nejde to označiť a skopírovať ...
iba náhodou - Ďakujem a dobrú noc
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Budem držať palce, aby si to vyriešila a mohla podať SV.
0 0
Mirka.V Mirka.V

Mirka.V je offline (nepripojený) Mirka.V

domenico.office Pozri príspevok
Obrazovku odfotíš klávesou printscreen, alebo má označenie prtsc. Potom si otvor skicár, stačí stlačiť ctrl + V a budeš to tam mať. Potom ulož, ako jpeg.
:-) fakt to funguje :-) Ďakujem veľmi pekne :-) mám to uložené - zajtra volám na call centrum :-) a mal si pravdu ... tlačivo DPH som skúsila také skúšobné a tam mi tú hlášku nevypisovalo :-)
Ďakujem ešte raz veľmi pekne :-)
Mirka
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Niekoľko desiatok kont som už sprístupnil pre svojich klientov, takže už presne poznám chovanie portálu. Nemáš za čo Mirka a daj vedieť, ako sa ti podarilo vyriešiť.
1 0
Soňula Soňula

Soňula je offline (nepripojený) Soňula

Ja mám nasledovný problém so súhrnnými výkazmi.
Poskytujeme služby do iných členských štátov. Hodnota služieb sa pohybuje okolo 5 000-7000 € mesačne. Keď som išla podávať prvý súhrnný výkaz za január, to bolo začiatkom februára, nebola som na 100% presvedčená, či mám podať tento výkaz mesačne, alebo štvrťročne. Nakoniec som ho podala. To isté som urobila za mesiac február. Keď som doručila za február krycie listy na Daňový úrad, pracovník DÚ ma upozornil, že výkaz mám podať štvrťročne, nakoĺko sa jedná o služby. Teraz ako mám postupovať? Mám niako stornovať tie predošlé výkazy, podať jeden za 1. štvrťrok? Písala som mail na callcentrum-drsr, doteraz mi neodpovedali. Tak ozaj neviem, nakoho by som sa obrátila. Nestretli ste sa s takýmto niečim?
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

mám nainštalované certifikáty ZEP od disig, teraz idem inštalovať z drsr. Je tam požiadavka internet explorer 6, ja som teraz pozrela mám 7.0 tak hádam je to dobre. Potom je inštalovať XML Parser, ale keď otvorím neviem, ktoré mám nainštalovať, až tak dobre po anglicky neviem, môžete mi pradiť, dík.
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
sybila3 Pozri príspevok
mám nainštalované certifikáty ZEP od disig, teraz idem inštalovať z drsr. Je tam požiadavka internet explorer 6, ja som teraz pozrela mám 7.0 tak hádam je to dobre. Potom je inštalovať XML Parser, ale keď otvorím neviem, ktoré mám nainštalovať, až tak dobre po anglicky neviem, môžete mi pradiť, dík.
XML parser by sa mal nainštalovať automaticky, netreba ho sťahovať a inštalovať. Webová stránka rozpozná, či je nainštalovaný, alebo nie, len musia fungovať ActivX prvky. IE 6.0 je minimum, vyššia veria nie je na závadu.
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Soňula Pozri príspevok
Ja mám nasledovný problém so súhrnnými výkazmi.
Poskytujeme služby do iných členských štátov. Hodnota služieb sa pohybuje okolo 5 000-7000 € mesačne. Keď som išla podávať prvý súhrnný výkaz za január, to bolo začiatkom februára, nebola som na 100% presvedčená, či mám podať tento výkaz mesačne, alebo štvrťročne. Nakoniec som ho podala. To isté som urobila za mesiac február. Keď som doručila za február krycie listy na Daňový úrad, pracovník DÚ ma upozornil, že výkaz mám podať štvrťročne, nakoĺko sa jedná o služby. Teraz ako mám postupovať? Mám niako stornovať tie predošlé výkazy, podať jeden za 1. štvrťrok? Písala som mail na callcentrum-drsr, doteraz mi neodpovedali. Tak ozaj neviem, nakoho by som sa obrátila. Nestretli ste sa s takýmto niečim?
Podľa môjho názoru podaj ešte tretí mesiac v prvom štvrťroku ako mesačný výkaz, neverím, že si niečo pokazila tým, že si to podala mesačne a ďalší štvrťrok podaj len štvrťročný výkaz do 20.7.
1 0
sikovnica sikovnica

sikovnica je offline (nepripojený) sikovnica

Ahojte, prosim poradte aj mne.
Nainstalovali sme vsetko okrem D.Signer/XAdes plugginu, pretoze ten tam proste momentalne nie je. Na stranke drsr v prirucke pisu, ze sa mi po odkliknuti tej preklenovacej stranky ma objavit security warning na instalaciu D.Signer plugginu, ale mne sa tam nic take neobjavuje (vsetky nastavenia mame dobre, skontrolovali to admini). Tak sme sa pokusili vyhladat ten pluggin na internete a stiahnut ho. Nasli sme ho tu: http://d-signer-xades-xml-plugin.software.informer.com/ ale ked odklikneme download, presmeruje nas to na ditec.sk (hlavna stranka) a nic nenainstaluje. Bez toho ten formular nejde odoslat (sme kvartalni, takze sa trapime prvykrat).
Prosim Vas, co mame robit? Uz sme zufali, stravilo nad tym dost vela ludi vela casu. Mate niekto ten nestastny pluggin, aby ste mi to mohli poslat?
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
sikovnica Pozri príspevok
Ahojte, prosim poradte aj mne.
Nainstalovali sme vsetko okrem D.Signer/XAdes plugginu, pretoze ten tam proste momentalne nie je. Na stranke drsr v prirucke pisu, ze sa mi po odkliknuti tej preklenovacej stranky ma objavit security warning na instalaciu D.Signer plugginu, ale mne sa tam nic take neobjavuje (vsetky nastavenia mame dobre, skontrolovali to admini). Tak sme sa pokusili vyhladat ten pluggin na internete a stiahnut ho. Nasli sme ho tu: http://d-signer-xades-xml-plugin.software.informer.com/ ale ked odklikneme download, presmeruje nas to na ditec.sk (hlavna stranka) a nic nenainstaluje. Bez toho ten formular nejde odoslat (sme kvartalni, takze sa trapime prvykrat).
Prosim Vas, co mame robit? Uz sme zufali, stravilo nad tym dost vela ludi vela casu. Mate niekto ten nestastny pluggin, aby ste mi to mohli poslat?
Nech sa páči. Heslo je 2009.
5 0
sikovnica sikovnica

sikovnica je offline (nepripojený) sikovnica

Domenico, dakujem velmi pekne. Po tom, co som to nejak nainstalovala z Tvojich suborov, som tie subory nasla aj na drsr, samozrejme, uplne v inej sekcii ako by sme ocakavali. No nic, moja chyba. Nastastie, vykaz mame podany. Pekny vecer, S.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Túto stránku sledujem od začiatku. Registráciu a autorizáciu som zvládla už v januári a mala som strach, či sa mi ten výkaz za 1.Q. podarí odoslať. Dnes bol u mňa správca siete zálohovať dáta, tak som ho poprosila, aby sme ten výkaz odoslali. Všetko išlo hladko až po podpis, stále pýtalo povolenie. Musel stiahnuť ešte 3 veci a potom to konečne prešlo. Sama by som to nebola zvládla.Takže za 1.Q. mám úspešne odoslaný výkaz, radšej skôr, lebo po 15. určite nebude stránka DRSR schopná ten nával zvládnuť. Ešte to do 5 dní musím odoslať na DÚ aj s krycím listom a 1/4 roku mám pokoj
1 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

domenico.office Pozri príspevok
Nech sa páči. Heslo je 2009.
Prečítala som celú túto tému a musím uznať, že si skvelý odborník. Vždy ochotný každému poradiť. Dúfam, že sa aj mne na základe rád, ktoré si sem dal podarí podať SV.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať