Zavrieť

Porady

Čo si myslíte o FM parfémoch

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Ahoj,

naskytla sa mi celkom dobrá možnosť propagovať predávať parfémy FM v mojom salóne. Denne sa tam pretočí cca 8 - 12 reálnych zákazníkov. Taktiež by som umiestnil e-shop aj na svoju web stránku, kde mám návštevnosť dennu cca 120 ľudí.

Čo si ale myslíte o týchto parfémoch ? Vzbuszujú vo Vás dôveru ?

Len pre upresnienie. Sú to originálne parfémy s originálnymi vonami DG, Hugo boss a podobne, len sú dané do obyčajných flašiek a nenesú názov celebrity. Preto nejaka Hugo boss vona nestoji 70eur len 17, pretože u takýchto produktoch sa platí hlavne za meno firmy + design flaše + tam je už zahrnutý aj marketing atd atd.

Čo si o tom myslíte ??
Usporiadat
Kristína Chovancová Kristína Chovancová
Ak sú to naozaj originály vôní a za takú cenu, ako píšete, tak ja si u Vás hneď objednávam.
Poprosím DG Light Blue, adresu môžem poslať do pošty, alebo mi môžete Vy poslať poštou Váš email.
Ď
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Kristína Chovancová Pozri príspevok
Ak sú to naozaj originály vôní a za takú cenu, ako píšete, tak ja si u Vás hneď objednávam.
Poprosím DG Light Blue, adresu môžem poslať do pošty, alebo mi môžete Vy poslať poštou Váš email.
Ď
No ja to nerobím tak neviem Skúste nájst na nete niekoho kto to robí, vyskúšať, a môžte nám sem dať vedieť ako sa páčilo
0 0
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

ja si kupujem vyhradne originaly. objednavam si ich v UK, podstatne lacnejsie ako na slovensku. ale ak by ste mali zaujem o predaj tovaru, ktory naozaj ide a ma na SK buducnost /funguje tu iba asi necely rok, takze trh je stale volny/ tak mi napiste SS...nechcem to sem davat, nakolko nechcem robit reklamu :-))
0 0
rdx rdx

rdx je offline (nepripojený) rdx

V fm som aj ja a som spokojná nevenujem sa tomu nejak prilis ale ak máte možnost predavat ich vo vlastnom salone preco nie? podla mna aspon za skusenie nic nedate ....osobne som s parfemami spokojna viac než dost ludia si ich aj dost chvalia a su to parfemi a NIE PARFUMOVANE VODY (EAU DE PARFUM) ALEBO toaletne vody (EAU DE TOILLETE) ktore su vacsinou v parfumerkach k dostaniu ( rozpravam teraz o damskych, pretože panske su len parfumovane vody) takže je to podla mna plus
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať