Zavrieť

Porady

Plynová prípojka

DObry den,
viete mi niekto poradit ohladom plynovej pripojky?
Kupili sme pozemok, ktory je v extravilani mimo uzemneho planu obce, hned za zastavanou castou obce... Nalezitosti ohladom stavebneho a uzemneho konania su mi zname a v zasade by sme nemali mat velky problem, lebo starosta obce ma eminentny zaujem o novych obyvatelov, takze nerobi problemy pri vybavovani stavebneho povolenia...
Skor ma zaujima ako je to s plynovou pripojkou??? Plynove potrubie (co ako sa to vola) konci asi 80m od mojho pozemku... Musim si vybudovat plynovu pripojku na vlastne naklady alebo sa SPP podiela na vybudovani plynovej pripojky noveho zakaznika??? Niekde som pocula, ze novy zakaznik zaplati iba poplatok za zapojenie, tj. cca 200€ a zvysok je v rezii SPP...
Dakujem za odpovede
Usporiadat
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

mna na plynaroch a celkovo na releselnikov zaraz jedna vec.. potrebujem poriahnut vnutorny rozvody plnu a dopojit hadicu na plynover a do domu. Dal som poziadavku na dopyt a volaju mi ludia ktori strielaju z brucha sumy. A ked im poslem dlzky rur ktore treba, tak sa uz neozvu. Je to normalne ze clovek ani nevie o co sa jedna uz zahlasi cenu z brucha 550 eur? Nakoniec to dopadne tak ze si material nakupim sam a najmem si zvaraca so statnou skuskou a revizneho technika.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

alltracboy Pozri príspevok
mna na plynaroch a celkovo na releselnikov zaraz jedna vec.. potrebujem poriahnut vnutorny rozvody plnu a dopojit hadicu na plynover a do domu. Dal som poziadavku na dopyt a volaju mi ludia ktori strielaju z brucha sumy. A ked im poslem dlzky rur ktore treba, tak sa uz neozvu. Je to normalne ze clovek ani nevie o co sa jedna uz zahlasi cenu z brucha 550 eur? Nakoniec to dopadne tak ze si material nakupim sam a najmem si zvaraca so statnou skuskou a revizneho technika.
Presne (a rovnako všetkým ) špecifikuj hneď v dopyte
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať