Zavrieť

Porady

1rocne dieta - autom alebo lietadlom

zdravim vsetkych, riesim prave dilemu dovolenka - v lete budu mat moje deti 3,5 a 1 rok a rozhodujem sa, kam na dovolenku. prosim poradte, ci mate lepsie skusenosti s cestou autom alebo lietadlom - ide mi hlavne o tu mladsiu dceru, starsi syn uz letel 2x. minuly rok bol manzel so synm na dovolenke letecky a od odchodu domov po prichod na hotel to cele trvalo 8 hodin - cize cas za ktory sme v chorvatsku. a tiez v konecnej destinacii zostaneme bez auta... neviem sa rozhodnut - prosim pomozte mi. vdaka. jana
Usporiadat
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
bodliak Pozri príspevok
Ked mas problem so spolucestujucimi, nepouzivaj MHD.
http://www.grossmannjet.com/
Musím sa zastať "buchača", tiež sme leteli na dovolenku, boli tam dve rodinky s deťmi, nič proti nim, veď už veľa krát sme tak išli, ale tieto boli urevané od nastúpenia do lietadla po pristátie. Štyri hodiny vreskotu, rodičia na nich kašľali a bavili sa, letuška sa nadarmo pokúšala deti utíšiť, mali sme obavy aby to pilot nevzdal a nevyskočil s padákom.
Iste ak sú deti v pohode, nič proti tomu, veď je to pre nich zdravé, ale aj tak si z toho nič nebudú pamätať
0 0
linko1 linko1

linko1 je offline (nepripojený) linko1

:-)
Ja odporúčam ísť lietadlom,
my sme leteli s malou keď mala rok a bola uplne super, také ročné treba zabaviť, pozerali sme obláčiky, čítali sme si....., je to aj o tom, ako prežíva stres rodič, keď budete v pohode vy, tak aj dieťa bude kludné, takže ja odporúčam letecky
1 0
alesta alesta

alesta je offline (nepripojený) alesta

Dovolenka s 1,3 a 5 ročným dieťaťom... mne to znie skôr ako galeje. To 5 ročné by si takúto dovolenku nepochybne užilo nebyť troj a jednoročného súrodenca a vynervovaných rodičov, to trojročné neviem... zavísí od naturelu, či rado papá, je bojazlivé a či sa dovolenka vydarí, ale to jednoročné z dovolenky nemá nič, každé jednoročné dojča-batoľa má rado pokoj, známe prostredie, známych ľudí, je to vec názoru, viem, že veľa ľudí cestujú aj s maličkými deťmi, ale podľa mňa je to hlúposť a veľké riziko s ohľadom na možné zdravotné problémy u tak maličkého dieťaťa.
0 0
bábika bábika

bábika je offline (nepripojený) bábika

my sme boli s dietatom v takom veku na dovolenke v Grecku , sice sme boli lietadlom ale da sa dovolenka absolvovat aj s menej ako rocnym dietatom vsetko zalezi na rodicoch ako sa k tomu postavia dieta by nemalo byt prekazkou treba voli podla mna lietadlo /tak 1 1,5 hod, lety / a to ubehne ako voda a tí co hundru na deti v lietadle bud uz zabudli ze mali deti alebo ich este nemali my sme stym nastastie nemali problem a nasli sme si dokonca aj v lietadle priatelov ja jednoznacne tvrdim ak chcete ist na dovolenku chodte nedajte sa odradzat pokial dieta ma dobry zdravotny stav ja len dovolenku odporucam
1 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
nedá mi nepridať svoj názor, hlavne keď som čítala, ako deti obťažujú spolucestujúcich v lietadle svojim plačom.

áno, deti obťažujú plačom
tlstí ľudia zaberajú aj kúsok z vašeho sedadla
tí, čo sa potia, obťažujú pachom,
vysokí ľudia vám kopú do sedadla,lebo sa nezmestia....

a teraz čo????
2 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
jacekova Pozri príspevok
nedá mi nepridať svoj názor, hlavne keď som čítala, ako deti obťažujú spolucestujúcich v lietadle svojim plačom.

áno, deti obťažujú plačom
tlstí ľudia zaberajú aj kúsok z vašeho sedadla
tí, čo sa potia, obťažujú pachom,
vysokí ľudia vám kopú do sedadla,lebo sa nezmestia....

a teraz čo????

problém asi nebude v nich ale...
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať