Zavrieť

Porady

reklama na vytuningovanom aute

Dobrý deň, som vlastníkom vytuningovaného auta značky opel asta.... a zháňam sponzorov kt. by platili za reklamu na mojom aute, na aute prejdem každý deň 100 km a zúčastnujem sa tuningových zrazov...auto samo osebe vzbudzuje pozornosť medzi ludmi.......... čo si o tomto myslíte??? má to zmysel???

dakujem za každú radu :-D
Naposledy upravil zdenko12 : 25.02.10 at 14:31
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Myslím si, že to patrí do inej sekcie... Inak ale reklama na aute ma zmysel, ale určite by som za ňu nedal viac než 100 eur na rok...

    zdenko12 je offline (nepripojený) zdenko12

    zdenko12
    Dantess Pozri príspevok
    Myslím si, že to patrí do inej sekcie... Inak ale reklama na aute ma zmysel, ale určite by som za ňu nedal viac než 100 eur na rok...
    100 eur na rok??? heh :-D z toho by som nič nemal.... možno dobrý pocit z toho že niekomu zverejnujem reklamu kt. vidí viac ako 6000 ludí a on na tom zarába heh :-D

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    zdenko12 Pozri príspevok
    100 eur na rok??? heh :-D z toho by som nič nemal.... možno dobrý pocit z toho že niekomu zverejnujem reklamu kt. vidí viac ako 6000 ludí a on na tom zarába heh :-D
    No ja vychadzam z toho čo som si dal spravit ja. Za 100 eur mám reklamu na cely život,alebo teda kým mi nezhnije auto. Síce nieje vytuningované, ale už len tymy nalepkami budi pozornost. A prečo je pre teba 100 eur malo ?! Ved sa zmesti viac nalepiek na jendo auto. Najdes si 4-5 sponzorov za 100 eur a mas 500e. Ale pravdupovediac si myslim, že na to tu na porade nenajdeš nikoho. Inak obcas vidim auta s polepom magio TV a podobne, skus sa poinformovat u T comu. Nemyslim si, že by si to ludia davali len tak pre dobry pocit...

    zdenko12 je offline (nepripojený) zdenko12

    zdenko12
    Dantess Pozri príspevok
    No ja vychadzam z toho čo som si dal spravit ja. Za 100 eur mám reklamu na cely život,alebo teda kým mi nezhnije auto. Síce nieje vytuningované, ale už len tymy nalepkami budi pozornost. A prečo je pre teba 100 eur malo ?! Ved sa zmesti viac nalepiek na jendo auto. Najdes si 4-5 sponzorov za 100 eur a mas 500e. Ale pravdupovediac si myslim, že na to tu na porade nenajdeš nikoho. Inak obcas vidim auta s polepom magio TV a podobne, skus sa poinformovat u T comu. Nemyslim si, že by si to ludia davali len tak pre dobry pocit...
    dakujem za radu :-D

    magnum je offline (nepripojený) magnum

    magnum

    mohol by si prezradit nejake uspechy z tych zrazov alebo tak? ak sa chces predat naprv treba nieco dokazat. "byt vlastnikom vytuningovaneho auta" nic nedokazuje...


    edit:
    hlavne ak chces viac ako 100€

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    magnum Pozri príspevok

    mohol by si prezradit nejake uspechy z tych zrazov alebo tak? ak sa chces predat naprv treba nieco dokazat. "byt vlastnikom vytuningovaneho auta" nic nedokazuje...


    edit:
    hlavne ak chces viac ako 100€
    A ešte k tomu kde jazdíš. Je rozdiel najazdiť 100 km v snine a v BA. Potom hodnota tvojej reklamy môže stúpnuť, alebo klesnúť na bod mrazu. A čo tak pridať fotky ? Možno by to niekoho navnadilo

    zdenko12 je offline (nepripojený) zdenko12

    zdenko12
    heh podarilo sa mi vyhrať zatial 5 tuningových zrazov.... máš pravdu že ak chcem viac tak treba toho ešte viac dokázať heh ale tuning je náročný hlavne finančne a ja nemám žiadnych sponzorov.

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    zdenko12 Pozri príspevok
    Dobrý deň, som vlastníkom vytuningovaného auta značky opel asta.... a zháňam sponzorov kt. by platili za reklamu na mojom aute, na aute prejdem každý deň 100 km a zúčastnujem sa tuningových zrazov...auto samo osebe vzbudzuje pozornosť medzi ludmi.......... čo si o tomto myslíte??? má to zmysel???

    dakujem za každú radu :-D
    Vraj, čo si o mne myslíte....

    Dá sa to napísať ,len keď poruším etiketu porady .

    Na parkovisku pred bytovkou kde bývam,parkoval jeden typek s vytuningovanou Š-120

    Naozaj nie je už inakšia voľba ,len tuningovať Š-120 OTRASNÉ !

    A takisto aj ku Tebe:

    Tuningovať treba nenápadne a hlavne výkon !!!

    To, že máš v interieri na podlahe hodené alobalové rohože,zaliate modrými žiarivkami,detto pod autom, obute o 3 čísla väčšie elektróny a pod zadným nárazníkom rúru od WC-kombi,to ešte neni TUNNING !

    SPAMÄTAJ SA !

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Laco-monter Pozri príspevok
    Vraj, čo si o mne myslíte....

    Dá sa to napísať ,len keď poruším etiketu porady .

    Na parkovisku pred bytovkou kde bývam,parkoval jeden typek s vytuningovanou Š-120

    Naozaj nie je už inakšia voľba ,len tuningovať Š-120 OTRASNÉ !

    A takisto aj ku Tebe:

    Tuningovať treba nenápadne a hlavne výkon !!!

    To, že máš v interieri na podlahe hodené alobalové rohože,zaliate modrými žiarivkami,detto pod autom, obute o 3 čísla väčšie elektróny a pod zadným nárazníkom rúru od WC-kombi,to ešte neni TUNNING !

    SPAMÄTAJ SA !
    Tak tak ja mám chiptuning v mojom fiatíku a taký BMW-čkári len tak zízajú keď dám plný kotol

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.