Zavrieť

Porady

MRP export

Prosím, neviem si rady s vytlačením prílohy hlásenia do fdf. S hlásením nemám problém, ale keď tak isto idem vytlačiť prílohu, tak mi to chce stále uložiť len do nejakého textového súboru. No a ja som na toto prikrátka.
Usporiadat
Valika Valika

Valika je offline (nepripojený) Valika

ekonomka
Vdaka to ma nenapadlo, už som to napísala prácne na ich stránke.
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
16.3. dalo MRP do obehu upgrade miezd a dá sa uz aj príloha Hlásenia 2009 vytlačiť vo FDF
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Tak to mi úplne vyhovuje, a ja som pracne chcela naťukávať na DRSR. Ešte že som počkala.
Dík za oznam.
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
lenkak Pozri príspevok
Tak to mi úplne vyhovuje, a ja som pracne chcela naťukávať na DRSR. Ešte že som počkala.
Dík za oznam.

tak to más v pohode. ja som niektoré prílohy (do 3 zamestnancov) prepísala ručne a ostatne som poslala v PDF. Tak počkám do mája (keď to na DÚ začnú dávať do svojho systemu) a zavolajú mi, že im to nejde a treba dodať nové. Potom povytláčam dodatočne
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Tak jedno hlásenie som pracne vypísala, dvaja zamestnanci, a to mi vyhadzovalo ich server, tak som bola mierne vytočená. Ale 20tich sa mi vypisovať vôbec nechcelo, ako fajn, že ma to odradilo.
Dodatočne zanesieš, aj tak sa dá riešiť.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

jacekova Pozri príspevok
tak to más v pohode. ja som niektoré prílohy (do 3 zamestnancov) prepísala ručne a ostatne som poslala v PDF. Tak počkám do mája (keď to na DÚ začnú dávať do svojho systemu) a zavolajú mi, že im to nejde a treba dodať nové. Potom povytláčam dodatočne
Ja som jedno napálila na CD, až dvoch zamestnancov.
0 0
destinydesti destinydesti

destinydesti je offline (nepripojený) destinydesti

Dobry, ja som skusila export v MRP rocne zuct.dane do suboru fdf, ale zistila som, ze mi presne opacne oznacilo zamestnancov, ktorym sa robilo a nerobilo rocne zuctovanie.Nema s tym niekto skusenost? V tlacenej zostave/ktoru DU neakceptuje/ je to OK, cez export naopak...

Tak som dnes volala do MRP, pozrie sa na to programator a bude to riesene zrejme cez novu aktualizaciu
Naposledy upravil destinydesti : 22.03.10 at 08:16
2 0
destinydesti destinydesti

destinydesti je offline (nepripojený) destinydesti

toto mi napisali:dobrý den, stiahnite si novú verziu programu 6.20.014 bolo opravene
takze ideme skusat


vyskusane, je to ok
Naposledy upravil destinydesti : 22.03.10 at 12:38 Dôvod: doplnenie po stiahnuti novej verzie cez internet
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať