Zavrieť

Porady

Translate error

účtovník telom i dušou
pomooooc prosím.
Včera mi "padol" počítač v JU a skoro všetky adresy sa mi prepísali na nejaké hieroglify (prikladám foto). To by mi až tak nevadilo, keby mi to neskomplikovalo prevod firmy na nasledovné obdobie. Napísalo mi to: "Translate error. Value out of bounds." a ďalej sa nepohnem.
Nemal niekto niekedy podobný problém?
Vopred ďakujem.
Usporiadat
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
Dav Pozri príspevok
Asi fakt budeš musieť počkať na MRP http://upgrade.mrp.sk/faqwebpages/Fa....aspx?cislo=65
Aj oni doporučujú postup :
Toto hlásenie sa vyskytuje v prípade poškodenia dát. Môže byť spôsobené výpadkom elektrického prúdu, vypnutím počítača resp. nekorektným ukončením programu.

1.) Obnovte dáta zo staršej zálohy (napr.z prechádzajúceho dňa) a ručne doplňte chýbajúce dáta.

alebo

2.) Pošlite zálohu Vašich dát.
Urobte zálohu dát (Údržba dát / Zálohovať dáta ) - vytvorí sa súbor MRPDATA.PHC a tento vložte
ako prílohu e-mail-u.
Pripíšte :
- v ktorej agende je problém a stručný popis problému
- uveďte celé číslo Vašej verzie (napr. 3.11 (253)), ktoré nájdete v menu Pomoc / O programe
- uveďte sériové (licenčné číslo) napr. YJFSM000000, ktoré nájdete v menu Pomoc / O programe.

super, dakujem, dakujem, dakujem tísíckrát. práve som to takto urobila a napísala do MRP.
Keďže som mala zlú zálohu aj na usb, robila som dookola to isté.
Vďaka lenkak zas napadlo môjho manžela "natvrdo opraviť" adresy z min.roku, ked boli dobre a skopírovali sme ich do nového roku. síce su tam neni všetky, ale pomohlo to.

dakujem. som rada, že existuje porada a skvelí poraďáci!!
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
Takže píšem ako sa tento môj problém vlastne doriešil.
Včera večer o 23:02 som poslala podľa dav poškodený súbor do MRP a dnes o 12:51 mi prišiel mail s opraveným súborom. A VŠETKO FUNGUJE AKO HODINKY!!!

Prikladám aj znenie mailu:

Posielam Vam opravene data.
Data su bez zaruky, skontrolujte si ich.

Prilozeny subor MRPDATA.PHC ulozte na disk, alebo na disketu a obnovte data ( Udrzba dat / Obnovit udaje ).

Pred obnovou dat si pre istotu zazalohujte povodne data.
Ak mate multiverziu, data obnovte do novovytvorenej firmy.

V pripade, ze Vas postovy klient zmeni nazov suboru, ktory som poslal MRPDATA.PHC na ATTxxxxx.DAT,
pri ulozeni tohto suboru na disk, zmente zaroven aj nazov suboru na MRPDATA.PHC.

Poslite mi mail, ci je problem odstraneny.
0 0
sjuzn sjuzn

sjuzn je offline (nepripojený) sjuzn

ahojte poraďáci,
prosím Vás, stala sa mi taká vec, že som chcela vytlačiť súvahu za rok 2009 v mrp, a namiesto 8 strán sa mi zobrazili iba 3 a ešte predtým sa mi zobrazila tabulka "chyba riadku 999"....
prosím, vie mi niekto poradiť, čo mám robiť, upgrade mám aktuálny, takže ja netuším čo s tým...
......prosím pomožte......ĎAKUJEM
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pozri link
http://www.porada.sk/1313075-post32.html
0 0
sjuzn sjuzn

sjuzn je offline (nepripojený) sjuzn

ďakujem krááásssneee, už mi to ide-)))
ešte raz vďaka-)))
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať