Zavrieť

Porady

Výherné automaty

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať skúsených, či by mi nevedeli poradiť ako máme postupovať.Chceli by som u nás na dedine založiť malý bar s výhernými automatmi, išlo by hlavne o tie automaty.Ďakujem za každú radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    peepee je offline (nepripojený) peepee

    peepee
    Malo by to byť v Žilinskom okrese. No u nás na dedine už je krčma, kde sú dva automaty, tak to by so starostom až taký problém nemal byť...ak ešte vieš niečo tak poraď, a vďaka za radu a upozornenie...

    astensova je offline (nepripojený) astensova

    astensova
    Ak to schváli tak potom sa nakontaktovať na spoločnosť s výhernými automatmi. Oni už vypracujú zmluvu a zabezpečia všetky náležitosti. aspoň tak to bolo v našom prípade. Ak môžem poradiť idú dobre automaty na Poker.

    peepee je offline (nepripojený) peepee

    peepee
    ďakujem za užitočné rady, chcel by som ešte vedieť ako sa pohybujú cenové ponuky hracích automatov...a ak už máte nejaké skúsenosti s dobrou značkou, tak mi môžete dať echo...ďakujem

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Pozor, na to aby si mohol vlastnit a prevadzkovat vyherne automaty musis mat licenciu od Ministerstva Financii SR. Inak sa dopustis tresneho cinu nepovoleneho podnikania. A priprav sa na to ze budes musiet robit vykazy a odvody pre toto ministerstvo. A rataj s tym ze obec ti vyrubi dan z vyherneho automatu nie mensiu ako 2000 Eur / automat / rok.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Tak ti poviem, som presvedceny o tom ze nemas sancu vybavit si licenciu od Ministerstva Financii. Lebo jedna z podmienok na udelenie licencie je tzv. kapitalova stabilita. Takze budes musiet preukazat pomerne vela disponibilnych prostriedkov. ie som si isty kolko je to teraz ale asi 1.000.000 Eur.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.