Zavrieť

Porady

Usporiadat
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
Kazu Pozri príspevok
Ak sa uskromníš s tromi kalíškami kopaničiarskej niečo by sa aj u nás doma našlo. Keď prídete s Jankom to aj storočné zásoby s popod orecha vykopem
....a keď už budeš mať tú veľkú jamu pod orechom a pepsinka príde s Janom, nemohla by sa tá jama pod tým orechom efektívne využiť?
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
Bastian Pozri príspevok
To je text hymny?
, podľa dĺžky textu to je: recept na slepačiu polievku alebo zašifrovaná kandidátka do parlamentných volieb.
0 0
drajver drajver

drajver je offline (nepripojený) drajver

skoro každý vie
kukučka Pozri príspevok
Kamil, to video na sme nie je o zlatej mreži, ale o kanále.
Nuž ale keď to tebe pripadá smiešne, tak sa ďalej bav.
Kukulienka.
Nemám predstavu, akú známku si mala z čítania.Ale "vrana k vrane sadá" = podčiarknuté na podčiarknuté odpovedá :
Napísal som , že je BLBÉ prirovnať povinné spievanie hymny k base (hocikde) a rovnako BLBÉ je to podanie p. Malej (rozumej duchom).

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Inak,kukina má pravdu-ten Hudák to fakt už preháňa a dramatizuje,mne sa nezdá že by bol vo všetkom OK...
Hádam si nemyslíš, že pôjdem hľadať nejakého (c)Hudáka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Milan,ale je rozdiel medzi žartom a urážaním-v tom je obrovský rozdiel...
Stanko.

Škoda, že si nezažil reálny socík (alebo nepozrel dnes doobeda ČT - ako to kedysi nebolo "žartovanie o zlatú, ale o skutočnú mrežu". Hokejových majstrov nepustili na MS - oni si popili povykrikovali/pospievali/pourážali - a dostali aj cez 10 rokov).

PS
Celý ten paragraf je SMIEŠNY !!!!!!!!!!!!
V bordeli sa zíde 90 blbečkov (žiaľ takých sme si MY zvolili ) a odhlasuje, že od určitého dátumu už nebude trestné robiť si prdel napr. z "dvojchvostého leva" , ale napríklad z kukučky/bryndzových halušiek/Horehronia/Jánošíka/kanalizačnej mreže (ak by ich teda vyhlasovali za štátny symbol ).
ČO vám je na tomto vážne a dôstojné ??
Čo je dôstojné na symboloch štátu, ktorý má za prezidenta gašparka/klamára/vulgárneho starého uja ?

Pre mňa NIČ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
drajver drajver

drajver je offline (nepripojený) drajver

skoro každý vie
Sabadka Pozri príspevok
, podľa dĺžky textu to je: recept na slepačiu polievku alebo zašifrovaná kandidátka do parlamentných volieb.
žeby tá "slávna" Lenonova disketa už bola odšifrovaná ???
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
drajver Pozri príspevok
Kukulienka.
Nemám predstavu, akú známku si mala z čítania.Ale "vrana k vrane sadá" = podčiarknuté na podčiarknuté odpovedá :
Napísal som , že je BLBÉ prirovnať povinné spievanie hymny k base (hocikde) a rovnako BLBÉ je to podanie p. Malej (rozumej duchom).

Hádam si nemyslíš, že pôjdem hľadať nejakého (c)Hudáka

Stanko.

Škoda, že si nezažil reálny socík (alebo nepozrel dnes doobeda ČT - ako to kedysi nebolo "žartovanie o zlatú, ale o skutočnú mrežu". Hokejových majstrov nepustili na MS - oni si popili povykrikovali/pospievali/pourážali - a dostali aj cez 10 rokov).

PS
Celý ten paragraf je SMIEŠNY !!!!!!!!!!!!
V bordeli sa zíde 90 blbečkov (žiaľ takých sme si MY zvolili ) a odhlasuje, že od určitého dátumu už nebude trestné robiť si prdel napr. z "dvojchvostého leva" , ale napríklad z kukučky/bryndzových halušiek/Horehronia/Jánošíka/kanalizačnej mreže (ak by ich teda vyhlasovali za štátny symbol ).
ČO vám je na tomto vážne a dôstojné ??
Čo je dôstojné na symboloch štátu, ktorý má za prezidenta gašparka/klamára/vulgárneho starého uja ?

Pre mňa NIČ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...že neverím vlastným očiam .....

JA MUSÍM SÚHLASIŤ ....iné sa nedá , kua ....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

no ja svojím očiam verím, mám tomu rozumieť tak, že si vyhlásil prímerie?
Ak vy dvaja podpíšete "pakt o neútočení", tuším dám Anči svoj hlas
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka Pozri príspevok
no ja svojím očiam verím, mám tomu rozumieť tak, že si vyhlásil prímerie?
Ak vy dvaja podpíšete "pakt o neútočení", tuším dám Anči svoj hlas
He ,he ......ja sa len bránim ...to za prvé ...

Za druhé - najlepšia obrana je útok ....

Za tretie - komu česť , tomu česť ....a mne aj trúbu môžte dať ...ale pastier nie som ....
0 0
drajver drajver

drajver je offline (nepripojený) drajver

skoro každý vie
Danila Pozri príspevok
Što takóje moderná demokracia?
Logická otázka.

(lebo smeráci o tom nemajú ani šajnu )

To máš ako v reklame na pracie prášky :
ten práve propagovaný je SUPER najlepší na svete (a druhý v okrese).
( až kým o 0,1% nezmenia receptúru a o 100 % meno )
0 0
gypsynka gypsynka

gypsynka je offline (nepripojený) gypsynka

mám rada spoločnosť, ale som rada aj sama so sebou, milujem svoju rodinu ...viac
Darmo budem tĺcť do hlavy mojim deťom, aby boli hrdé na Slovensko. Na čo máme byť hrdí? Keby som začala vetu: Som hrdá na Slovensko, pretože...... pretože čo? Na to neviem, nájsť odpoveď. Som hrdá akurát tak na obyčajných ľudí, ale tí bohužiaľ krajinu nereprezentujú. Reprezentujú ju najvyšší predstavitelia, vláda, parlament, súdníctvo a pod. A pokiaľ toto nebude príkladom a budeme do sveta vysielať signál aký vysielame, tak ešte dlho nebudem hrdou Slovenkou. A nepomôže mi k tomu ani dennodenné počúvanie našej hymny.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Excise Duty Pozri príspevok
No, skús im to ísť zaspievať rovno do parlamentu, možno že na základe tvojho spevu to zrušia na počkanie. Zrejme spievaš tak ako ja, nejeden mi už povedal, že také noty ani neexistujú.
Ja pôjdem zaspievať do parlamentu a utečú ako myši do dier. Keď máme nejakú oslavu, tak bratia začnú spievať až keď sa vzdialim, aby som sa nepridal, nezačal a nekazil. To je dosť dobrý argument, aby som zaspieval parlamentu Goodbye My Love.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
evina Pozri príspevok
aj minisukne ...
Tak to nie, to pôjdem pred parlament s transparentom: chceme holé rite.
0 0
Pangur Ban Pangur Ban

Pangur Ban je offline (nepripojený) Pangur Ban

gypsynka Pozri príspevok
Darmo budem tĺcť do hlavy mojim deťom, aby boli hrdé na Slovensko. Na čo máme byť hrdí? Keby som začala vetu: Som hrdá na Slovensko, pretože...... pretože čo? Na to neviem, nájsť odpoveď. Som hrdá akurát tak na obyčajných ľudí, ale tí bohužiaľ krajinu nereprezentujú. Reprezentujú ju najvyšší predstavitelia, vláda, parlament, súdníctvo a pod. A pokiaľ toto nebude príkladom a budeme do sveta vysielať signál aký vysielame, tak ešte dlho nebudem hrdou Slovenkou. A nepomôže mi k tomu ani dennodenné počúvanie našej hymny.
Stat sa vyznacuje personalnym, vecnym a organizacno-pravnym substratom, pricom personalny substrat reprezentuju hlavne obcania statu, nielen jeho oficialni predstavitelia. Takze, na tych obcanov mozes byt hrda v pohode, na tych sikovnych, ktori sa dokazu presadit. Existuje mnoho veci na ktore mozeme byt ako Slovaci hrdi a zdaleka nejde iba o nejake sportove uspechy, mame skvelych vedcov, umelcov ktori sa presadili vonku, ci napriklad na ludi, ktori chodia do rozvojovych krajin pomahat ludom (v tomto je SR dokonca velmocou:-) ). Takyto ludia reprezentuju SR a na takychto ludi treba byt hrdi. Nie na nasich ustavnych cinitelov, pri nich skutocne nie je na co. Ale zas, tych normalni ludia v zahranici ani nepoznaju.
0 0
dušinka dušinka

dušinka je offline (nepripojený) dušinka

Nechcela som, ale musím reagovať. Nečítala som celú túto diskusiu, ale nadobúdam dojem že znova budeme voliť jednu zo strán vládnej koalície. A môžete ma aj ukameňovať.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

gypsynka Pozri príspevok
Darmo budem tĺcť do hlavy mojim deťom, aby boli hrdé na Slovensko. Na čo máme byť hrdí? Keby som začala vetu: Som hrdá na Slovensko, pretože...... pretože čo? Na to neviem, nájsť odpoveď. Som hrdá akurát tak na obyčajných ľudí, ale tí bohužiaľ krajinu nereprezentujú. Reprezentujú ju najvyšší predstavitelia, vláda, parlament, súdníctvo a pod. A pokiaľ toto nebude príkladom a budeme do sveta vysielať signál aký vysielame, tak ešte dlho nebudem hrdou Slovenkou. A nepomôže mi k tomu ani dennodenné počúvanie našej hymny.
Len tak pre zaujímavosť, skús mi uviesť nejaký štát, v ktorom sú všetci obyvatelia hrdí na svojho prezidenta, na svoju vládu, na parlament, na svoje súdnictvo, na armádu, políciu, atď. Ja taký štát nepoznám. Je smutné, ak celá národná hrdosť má spočívať len na hrdosti k reprezentantom štátu.
Naposledy upravil Petra Nová : 09.03.10 at 12:44
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Kazu Pozri príspevok
Tak zoberme aj pepsíkovú, sadneme do tankoch a pôjdeme spievať
Čo ste to Slováci, zrazu v tejto republike nikto nevie, alebo nechce spievať? Alebo nechce spievať čo musí?
My sme národ holubičí,
každý na nás iba kričí,
je to všetko v... nás.
To nie ja, to Lasica.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Ja predpovedám tomuto zákonu rýchly koniec.
0 0
drajver drajver

drajver je offline (nepripojený) drajver

skoro každý vie
Petra Nová Pozri príspevok
Len tak pre zaujímavosť, skús mi uviesť nejaký štát, v ktorom sú všetci obyvatelia hrdí na svojho prezidenta, na svoju vládu, na parlament, na svoje súdnictvo, na armádu, políciu, atď. Ja taký štát nepoznám. Je smutné, ak celá národná hrdosť má spočívať len na hrdosti k reprezentantom štátu.
Vraj "ekonomicky a perspektívne" dobrá vláda je tá, ktorá je mierne NEPOPUlÁRNA !!
0 0
gypsynka gypsynka

gypsynka je offline (nepripojený) gypsynka

mám rada spoločnosť, ale som rada aj sama so sebou, milujem svoju rodinu ...viac
Pangur Ban Pozri príspevok
Stat sa vyznacuje personalnym, vecnym a organizacno-pravnym substratom, pricom personalny substrat reprezentuju hlavne obcania statu, nielen jeho oficialni predstavitelia. Takze, na tych obcanov mozes byt hrda v pohode, na tych sikovnych, ktori sa dokazu presadit. Existuje mnoho veci na ktore mozeme byt ako Slovaci hrdi a zdaleka nejde iba o nejake sportove uspechy, mame skvelych vedcov, umelcov ktori sa presadili vonku, ci napriklad na ludi, ktori chodia do rozvojovych krajin pomahat ludom (v tomto je SR dokonca velmocou:-) ). Takyto ludia reprezentuju SR a na takychto ludi treba byt hrdi. Nie na nasich ustavnych cinitelov, pri nich skutocne nie je na co. Ale zas, tych normalni ludia v zahranici ani nepoznaju.
No veď to mám na mysli, že ľudia v zahraničí vnímajú väčšinou inú krajinu cez správy a správy sú bohužiaľ väčšinou o politike... Jedna vec mi tiež nejde do hlavy, že máme toľko úspešných športovcov (naši hokejisti hrajú vo veľkých západných krajinách), umelcov atď. a predsa obyvatelia tých zahraničných krajín nevedia nie že to, kde sa Slovensko nachádza, ale že vôbec nejaké Slovensko existuje...
0 0
drajver drajver

drajver je offline (nepripojený) drajver

skoro každý vie
erzet Pozri príspevok
Čo ste to Slováci, zrazu v tejto republike nikto nevie, alebo nechce spievať? Alebo nechce spievať čo musí?
My sme národ holubičí,
každý na nás iba kričí,
je to všetko v... nás.
To nie ja, to Lasica.
Varianta pre p. Malú (duchom ) :

My sme národ holubičí,
my vás máme celkom . ....
0 0
gypsynka gypsynka

gypsynka je offline (nepripojený) gypsynka

mám rada spoločnosť, ale som rada aj sama so sebou, milujem svoju rodinu ...viac
Petra Nová Pozri príspevok
Len tak pre zaujímavosť, skús mi uviesť nejaký štát, v ktorom sú všetci obyvatelia hrdí na svojho prezidenta, na svoju vládu, na parlament, na svoje súdnictvo, na armádu, políciu, atď. Ja taký štát nepoznám. Je smutné, ak celá národná hrdosť má spočívať len na hrdosti k reprezentantom štátu.
nepochopila si ma, samozrejme, že vlastenectvo je o niečom inom, ja len hovorím, čím a väčšinou krajina reprezentuje v zahraničných správach.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať