Zavrieť

Porady

Usporiadat
drajver drajver

drajver je offline (nepripojený) drajver

skoro každý vie
gypsynka Pozri príspevok
No veď to mám na mysli, že ľudia v zahraničí vnímajú väčšinou inú krajinu cez správy a správy sú bohužiaľ väčšinou o politike... Jedna vec mi tiež nejde do hlavy, že máme toľko úspešných športovcov (naši hokejisti hrajú vo veľkých západných krajinách), umelcov atď. a predsa obyvatelia tých zahraničných krajín nevedia nie že to, kde sa Slovensko nachádza, ale že vôbec nejaké Slovensko existuje...
A tí, čo to vedia - si myslia, že sme Slovinci .
Takisto ako si my nespomíname na všetkých cca 50 štátov v USA .
0 0
gypsynka gypsynka

gypsynka je offline (nepripojený) gypsynka

mám rada spoločnosť, ale som rada aj sama so sebou, milujem svoju rodinu ...viac
drajver Pozri príspevok
A tí, čo to vedia - si myslia, že sme Slovinci .
Takisto ako si my nespomíname na všetkých cca 50 štátov v USA .
No, naspamäť ich všetky nevymenujem, ale keď sa spomenie názov nejakého štátu, viem, že je to v USA.
0 0
Pangur Ban Pangur Ban

Pangur Ban je offline (nepripojený) Pangur Ban

gypsynka Pozri príspevok
No veď to mám na mysli, že ľudia v zahraničí vnímajú väčšinou inú krajinu cez správy a správy sú bohužiaľ väčšinou o politike... Jedna vec mi tiež nejde do hlavy, že máme toľko úspešných športovcov (naši hokejisti hrajú vo veľkých západných krajinách), umelcov atď. a predsa obyvatelia tých zahraničných krajín nevedia nie že to, kde sa Slovensko nachádza, ale že vôbec nejaké Slovensko existuje...
Normalni ludia praveze vobec nemaju potuchy o slovenskych politikoch ci o slovenskej politickej scene, ti vnimaju skor tych sportovcov, humanitarnych pracovnikov, umelcov a nie to minimum dobrych/zlych sprav o Sk co sa objavia v zahranicnych mediach. Co vies ty o prezidentovi Mongolska, Kene ci Thajska? Skor budes vnimat normalnych ludi odtial, ktori by zili v tvojom susedstve, pripadne hrali v tvojom lokalnom divadle. To ze vedeli niektori o Meciarovi je pripisovane iba tomu, ze vtedy to bolo fakt zle s tym obrazom a aj s tym Slovenskom (a aj to o nom vedeli iba ti vyrazne viac vzdelani).
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

dušinka Pozri príspevok
Nechcela som, ale musím reagovať. Nečítala som celú túto diskusiu, ale nadobúdam dojem že znova budeme voliť jednu zo strán vládnej koalície. A môžete ma aj ukameňovať.
Ale vobec nie, preco by sme to robili? Len nechapem, preco nam tu s tym chvalis.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

erzet Pozri príspevok
Ja predpovedám tomuto zákonu rýchly koniec.
Zalezi na tom co myslis pod pojmom "rychly". Iste - vsetko je docasne, ale po februari 1948 sa okradnuti majitelia firiem a obchodov (ti, ktorych nepozatvarali) schadzali v kaviarnach a cakali, kedy to "padne", pretoze si boli isti tym, ze komunisti nebudu schopni riadnit stat. No nakoniec to padlo, ale trvalo to 40 rokov.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

gypsynka Pozri príspevok
No veď to mám na mysli, že ľudia v zahraničí vnímajú väčšinou inú krajinu cez správy a správy sú bohužiaľ väčšinou o politike... Jedna vec mi tiež nejde do hlavy, že máme toľko úspešných športovcov (naši hokejisti hrajú vo veľkých západných krajinách), umelcov atď. a predsa obyvatelia tých zahraničných krajín nevedia nie že to, kde sa Slovensko nachádza, ale že vôbec nejaké Slovensko existuje...
A myslis, ze sa to zmeni pocuvanim hymny na nasich skolach? Ano, zmeni, ale k horsiemu. Pretoze tymto stat (mozno podvedome, ale zato neprehiadnutelne) mladezi vysiela signal, ze uz nebudu musit hrat prvotriedny hokej, ze uz sa nebudu musiet snazit vo vede a vyskume, ani v umeni, pretoze staci byt hrdy na to, ze som Slovak a basta.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Dani,to že máš pekne formované lýtka,ti niekto povedal,alebo si na to prišla sama?-lebo ja si tiež o sebe myslím,aký som krásavec,a pritom veľa ľudí má opačný názor...
No teda Stano.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

gypsynka Pozri príspevok
No, naspamäť ich všetky nevymenujem, ale keď sa spomenie názov nejakého štátu, viem, že je to v USA.
To viem aj ja, ale úprimne povedané, tiež ich hádžem do jedného mecha. Je mi srdečne jedno či je z Ushuaia alebo Anchorage, pre mňa je to stále iba američan.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
kyblik Pozri príspevok
फारसी में प्रबल की अवधि (6 शताब्दियों के लिए b.c.e. b.c.e. 5 शताब्दी में व्यवधान सहित), विश्व-विजेता सिकंदर के बाद मिस्र में और रोमन शासन मेसिडोनिया समय, बाइबल के शरीर को जारी रखने प्रयोग करते हैं ।चित्रलिपि से संबंधित है । यूनानवासियों की अवधि के बाद दर्जे का एक छोटी-सी जटिल हो गया है ।एक विचार यह था कि' द चित्रलिपियाँ ने अलग "वास्तविक' द' और विदेशी शासक (के साथ-साथ मिस्र के साथियों), इस संभवतः दृष्टांत को यूनानी और रोम के लेखक के संबंध में' द चित्रलिपियाँ डाले ।एक अन्य कारणहै को स्वयं अपनी संस्कृति-सम्मान के यूनानी रोम समय के साथ लेखक को तैयार नहीं अपनी भाषा का वर्णन पार्टी-ए-इस्लाम संस्कृति है ।चित्रलिपि से संबंधित हैं क्योंकि मिस्र के पवित्र, उस समय यह बडा doorknob लेखक की कहानी-जैसे, यहां तक कि जादू है-जैसे, पेरू पर गुजरता है, रहस्यवादी २ाान है ।इस आत्म-सम्मान कारणों जिज्ञासा नहीं है, लेकिन अनादर है ।यद्यपि इस प्रकार की भाषा यद्यपि जटिल प्रणाली है, लेकिन वास्तव में उचित है ।मिस्र के चित्रलिपियाँ के पतन के कारण है कि अर्थात् ने तर्क के कारण भी बाहरी आन्तरिक कारण ने, एक उत्साही अनुसंधान विषय है ।अंग्रेजी लेखक ने मोर्चे का उद्धरण के विचार से संदर्भ की आपूर्ति कर सकती है ।
S týmto nemôžem súhlasiť.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
misomiso Pozri príspevok
Zalezi na tom co myslis pod pojmom "rychly". Iste - vsetko je docasne, ale po februari 1948 sa okradnuti majitelia firiem a obchodov (ti, ktorych nepozatvarali) schadzali v kaviarnach a cakali, kedy to "padne", pretoze si boli isti tym, ze komunisti nebudu schopni riadnit stat. No nakoniec to padlo, ale trvalo to 40 rokov.
Myslím, že prezident ten zákon nepodpíše a parlament už do volieb zasadať nebude, ale nie som Sibyla.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Danila Pozri príspevok
5/Nikto nie je ovca, kto prejaví vlastný názor vo voľbách. Ak niekto nositeľa slobodnej voľby nazve ovcou, tak to bude celkom určite baran.
Myslíš, že nikto?

Inak, ja som nepísal že je niekto ovca (aj keď myslím si svoje...). Napísal som, že si táto vláda vychováva ovce. Že ich potrebuje. A za tým si aj stojím. Tejto vláde sa nehodí rozumný samostatne mysliaci a konajúci človek.
0 0
dušinka dušinka

dušinka je offline (nepripojený) dušinka

misomiso Pozri príspevok
Ale vobec nie, preco by sme to robili? Len nechapem, preco nam tu s tym chvalis.
Ja sa nechválim, len konštatujem a zatiaľ neľutujem, hoci mám tiež výhrady. Napriek týmto výhradám znovu budem voliť tých istých.
0 0
dušinka dušinka

dušinka je offline (nepripojený) dušinka

Bastian Pozri príspevok
Myslíš, že nikto?

Inak, ja som nepísal že je niekto ovca (aj keď myslím si svoje...). Napísal som, že si táto vláda vychováva ovce. Že ich potrebuje. A za tým si aj stojím. Tejto vláde sa nehodí rozumný samostatne mysliaci a konajúci človek.
Vidiš a ja som si to myslela o predchádzajúcej vláde. Ale zrejme to je demokracia. Či nie?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

erzet Pozri príspevok
Myslím, že prezident ten zákon nepodpíše a parlament už do volieb zasadať nebude, ale nie som Sibyla.
Ja si zasa myslim, ze to by sme si bohuzial museli zvolit ineho prezidenta, aby si "dovolil" zakon nepodpisat. Velmi by ma udivilo, keby ho nepodpisal. Jedine, ze by ho o to poziadal Fico, nakolko ten zakon je v rezii SNS - ale neviem, tazko je povedat, aky ma k tomu zakonu Fico naozaj vztah. Kazdopadne na tom (aky ma k zanomu vztah Fico bez ohladu na to, co na verejnosti hovori) bude zalazat, ci ho stary uj podpise alebo nie.
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

Skromne si dovolím pripomenúť, že aj stará pravda hovorí:... každý národ má takú vládu, akú si zaslúži,... aj prezidenta,... aj poslancov ...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Zajtra o 16:00 idem demostrovat pred sidlo prezidenta.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

misomiso Pozri príspevok
Zajtra o 16:00 idem demostrovat pred sidlo prezidenta.
Som bol dnes priblizne o 16:30. Po demonstrujucich dusiach ani stopy.
0 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
erzet Pozri príspevok
Tak to nie, to pôjdem pred parlament s transparentom: chceme holé rite.
Načo...? Však my už holé rite máme...?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Kazu Pozri príspevok
Ak sa uskromníš s tromi kalíškami kopaničiarskej niečo by sa aj u nás doma našlo. Keď prídete s Jankom to aj storočné zásoby s popod orecha vykopem
Zuzka, nedáš súradnice kde rastie ten strom ????
myslím, že som v stave, kedy by ani dupľa nepomohla.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
misomiso Pozri príspevok
Zalezi na tom co myslis pod pojmom "rychly". Iste - vsetko je docasne, ale po februari 1948 sa okradnuti majitelia firiem a obchodov (ti, ktorych nepozatvarali) schadzali v kaviarnach a cakali, kedy to "padne", pretoze si boli isti tym, ze komunisti nebudu schopni riadnit stat. No nakoniec to padlo, ale trvalo to 40 rokov.
Neukameňujte ma prosím, ale v jednej nemenovanej kaviarni údajne našli niekoľko desiatok kostier...žeby čakajúci ( a možno sa smejem aj z vlastného postihu )

A už vôbec nie .....dosť to postihlo aj moju rodinu.
Ale teraz už kašľat na to. Zlatý Jachymov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať