Zavrieť

Porady

české DP

Dobrý deň,

potreboval by som poradiť s vyplnením českého DP. Chcel by som vedieť, ktoré riadky treba vyplniť.

- minulý rok som mal 1zamestnávateľa v ČR
- "Dohoda o provedení práce"
- príjem bol napríklad 30 000 Kč, z neho bola zrazená zrážková daň 15%, čiže
4500Kč.
-túto daň, čiže preplatok chcem vrátiť.

Ktoré riadky musím mať vyplnené? Ďakujem.
P.S. Podľa dvoch internetových kalkulačiek mi vyšli rozdielne vyplnené riadky, hlavne čo sa týka núl.
Usporiadat
robci robci

robci je offline (nepripojený) robci

ZDENIELA Pozri príspevok
Dobre ale tá hranica 5000,-- Kč je za 1 mesiac.
aha, tak to potom áno..príjmy boli nižšie ako 5 000 za mesiac. Čiže tú daň uvediem do r. 87a) ???
0 0
robci robci

robci je offline (nepripojený) robci

robci Pozri príspevok
aha, tak to potom áno..príjmy boli nižšie ako 5 000 za mesiac. Čiže tú daň uvediem do r. 87a) ???
keď ťa mám na linke, ešte sa spýtam na poslednú vec: na riadkoch, kde nič nevypisujem, mám nechať prázdne miesto, alebo ich mám vyplniť nulou? Pýtam sa preto, lebo niektore kalkulačky na nate mi tam nuly pridali, iné nepridali, iné zasa dali nuly len niekde.
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
Ja nechávam podľa programu, niekde sa to nedá ani prepísať. Minulý rok som mala väčšinu políčok prázdnych, rok pred tým s nulami, tento rok zasa s nulami ... a zatiaľ v pohode, neboli reklamácie
0 0
robci robci

robci je offline (nepripojený) robci

ZDENIELA Pozri príspevok
Ja nechávam podľa programu, niekde sa to nedá ani prepísať. Minulý rok som mala väčšinu políčok prázdnych, rok pred tým s nulami, tento rok zasa s nulami ... a zatiaľ v pohode, neboli reklamácie
No dobre vedieť takže sa nestane nič, keď to nechám podľa programu? najlepšie bude ak to nechám podľa toho interaktívneho formulára stiahnutého priamo z portalu danovej spravy v CR. dakujem este raz za vsetky odpovede)
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať