Zavrieť

Porady

Shoutbox

pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Teraz som si všimla - to nastali zmeny ohľadne šuťáku???

Predtým mi v "Po porade" behal šuťák hore a pred očami sa menil, teraz tam nie je, len keď si naňho kliknem, čo je škoda. Alebo to mám teraz nejako zle nastavené?
Usporiadat
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

abel
No veď som aj do toho okienka LOADING skúšala napísať svoj vtipný pokus, klikla som na odoslať ... a nič. Ale aspoň som si teraz dala, že "priradiť Manual medzi priateľov."
ĎAkujem,
a už si sa tam dostala ? Ja som sa tam takto dostal, niečo som tam napísal a mne to funguje. Môj príspevok som odoslal a potom kto sa baví nabiehajú samé odpovede, bez nutnosti refrešu, lebo ten tam ani nevidím.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Skúšam a nič. Stále tam kecajú len 1simi a karol.za. Nuž čo, nepatrím medzi vyvolených. Ale môj Veľký brat Manual to vidí a pomáha mi. Ďakujem
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Abel tak sme na tom rovnako obaja, ale nevadí, ja tam málokedy chodím, idem skúsiť tam niečo napísať, možno sa tam objavím. Nech je sranda.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

lenkak
Abel tak sme na tom rovnako obaja, ale nevadí, ja tam málokedy chodím, idem skúsiť tam niečo napísať, možno sa tam objavím. Nech je sranda.
Lenka si tam, kde je problém
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ja viem, len sa mne neobjavia tých 6 riadkov čo Tebe ja si musím zvoliť link Šuťák, aby som videla čo som napísala, ale možno je to len kvôli cookies.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Sú tam ešte nejakí ufóni, alebo škriatkovia.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

JA som ale nič nevymazával, len som 2-3x stlačil F5, ako som tu niekde čítal
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Už to mám OK, bola som šikovná.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

lenkak
Už to mám OK, bola som šikovná.
Ako vždy... a kde bol problém ?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stačilo F5, dlho to trvalo, už som si myslela, že ani nič nenabehne, predtým mi to vypisovalo zaujímavé anglické hlášky, potom sa to rozbehlo. Nechcelo sa mi totiž odhlásiť, nechcela som prísť o označenie prečítaných príspevkov.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

lenkak
Stačilo F5, dlho to trvalo, už som si myslela, že ani nič nenabehne, predtým mi to vypisovalo zaujímavé anglické hlášky, potom sa to rozbehlo. Nechcelo sa mi totiž odhlásiť, nechcela som prísť o označenie prečítaných príspevkov.
Ale u mňa to bolo bleskove, ako z rýchlika, len na spodnej lište prebehli nejaké nápisy a bolo.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať