Zavrieť

Porady

nákup cez dealextreme.com

Má niekto skúsenosť s tým ako prebieha obchod cez dealextreme.com?
Chcel by som vedieť - som zaregistrovaný, objednám si tovar cez Internet:
- platba cez PayPal?
- je firma spoľahlivá?
- je pravda že poštovné je zdarma, pri každom tovare alebo len pri tých kde je to vyznačené? Prípadne to záleží na cene objednávky?
- kam príde zásielka - na moju adresu, alebo niekam na colnicu...
- clo - vraj pri odoslaní označia balík ako darček, vtedy sa clo neplati ...?
Usporiadat
Dodkoo Dodkoo

Dodkoo je offline (nepripojený) Dodkoo

Došiel mi vymenený výrobok ale ide ešte horšie ako predošlý tak zase budem reklamovať dúfam že teraz už vrátia peniaze. Akurát posielam video ako to nefunguje.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

V rámci adrenalínovej zábavy som objednal LCD display do notebooka cez stránku DHGate. Už je aj odoslaný takže som zvedavý ako to dopadne.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Takže už to dopadlo. Displej prišiel za 2 týždne, originál Samsung za 84€. 200€ ušetrených oproti ponuke na opravu na SVK.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Takže reklamovaný mobil už mám na ceste /som zvedavý či ten istý, alebo nový nakoľko mám zaznačené IMEI starého/.
Musel som ešte doplatiť 6 dolárov za dopravu od nich ku mne... majú to v podmienkach...
takže ak bude fungovať, predraží sa mi o 6 dolárov + 6,3 eur /pošta odo mňa k nim/, takže k cene dokopy to bude odhadom ešte 11 eur, takže ak bude fungovať O.K., aj tak sa mi to oplatilo...
0 0
lucinqa.pimpkie lucinqa.pimpkie

lucinqa.pimpkie je offline (nepripojený) lucinqa.pimpkie

ako im môžem napísať ??????? mail ??? nikde neviem nájsť konkrétny kontakt.. objednala som si 20.7.2011 mp3 prehrávače dva kusy.. napodobenina iPod nano a iPod schuffle... a doteraz mám status objednávky iba ako prijatá.. peniaze mi už strhli..
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Lucinka, týždeň je príliš krátka doba. Bežná dodacia lehota je 4-5 týždňov.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
... prečítala si túto tému ?

lucinqa.pimpkie Pozri príspevok
.. objednala som si 20.7.2011 ... a doteraz mám status objednávky iba ako prijatá.. peniaze mi už strhli..
napr. príspevok č. 12:

riccado Pozri príspevok
objednaval som od nich asi 5 krat, stale bol tovar dodany za cca. 6 tyzdnov, aj ked na bol vyexpedovany do 2 dni (a podacia peciatka to potvrdzovala). skor ti to na 100 % nepride...
... lebo dnes máme 26. 7. 2011...
0 0
lucinqa.pimpkie lucinqa.pimpkie

lucinqa.pimpkie je offline (nepripojený) lucinqa.pimpkie

Braňo Pozri príspevok
Lucinka, týždeň je príliš krátka doba. Bežná dodacia lehota je 4-5 týždňov.

chápem..ale už šiesty deň mám status objednávky že prijatá.. ked som predtým objednávala.. tak po troch dnoch mi vyskočilo ..že balenie.. a potom že odoslané.. a vždy mi strhli peniaze až potom ako mi to poslali.. mám mať obavy..aleboo len možno nemajú tovar na sklade..aj ked na tej stránke pri tom prehrávači vypisujú že majú na sklade... teraz som si objednala za 37€ .. budem platiť DPH ??? ako sa to platí ?? navyše ?? že poštárka odomňa vypýta ..alebo ako ? Ďakujem..
0 0
newmi newmi

newmi je offline (nepripojený) newmi

bud v klude, mne tak trcala objednavka v tom statuse prijata skoro 2 tyzdne. .... No teoreticky nemusis, zalezi na colnikoch, dakedy to pustia, inak nad 20€ by sa mala platit. To ti pride taky papierik, ze tam a tam na poste mas tovar a mas prist zaplatit tu DPH alebo clo.
0 0
lucinqa.pimpkie lucinqa.pimpkie

lucinqa.pimpkie je offline (nepripojený) lucinqa.pimpkie

newmi Pozri príspevok
bud v klude, mne tak trcala objednavka v tom statuse prijata skoro 2 tyzdne. .... No teoreticky nemusis, zalezi na colnikoch, dakedy to pustia, inak nad 20€ by sa mala platit. To ti pride taky papierik, ze tam a tam na poste mas tovar a mas prist zaplatit tu DPH alebo clo.


Vďaka, upokojil si ma tak budem čakať.. doteraz mi všetko išlo hladko..teraz nechápem prečo.. ale snád to príde..
0 0
hawaika hawaika

hawaika je offline (nepripojený) hawaika

Ahoj, potrebujem poradit, objednavala som si z dealextreme.com, lenze nejako mi asi nepresla objednavka, lebo mi nezadalo bulkrate - shippment 1.70, tak som ju na druhy den zrusila, ale zistila som ze mi stiahli hned cez paypal z uctu peniaze za nu, tak neviem co mam teraz robit, cakat, kym mi vratia peniaze?...
0 0
Dodkoo Dodkoo

Dodkoo je offline (nepripojený) Dodkoo

Netrebalo ju rušiť, poštovné už je v cene tovaru. Keď som reklamoval tovar tak nevrátili nazad peniaze na paypal ale ich odpočítali z ďalšej objednávky. Treba chvíľu počkať a riadne pozrieť na svoj účet na DX či je tá objednávka zrušená a pošlú mail že čo s peniazmi či vrátiť alebo použiť pri ďalšej objednávke.
0 0
hawaika hawaika

hawaika je offline (nepripojený) hawaika

Dakujem za rychlu odpoved, prave ze som davala ten bulkrate ci co tam je, lebo objednavala som viac kusov a potom to vychadza lacnejsie, ale problem asi nastal, elbo ja som si nevsimla ze priatel bol prihlaseny, lebo potvrdzovaciu spravy o mojej objednavke poslali na jeho email ale paypal stiahli mne, z mojho uctu a zatial mi nic nevratili ani na paypal ucte a ani to nepriratali k dalsej objednavke, ktoru som robila a najlepsie je ze objednavka nie je zobrazena ani na priatelovom ani na mojom ucte, az ked konkretne zadam to objednavacie cislo, tak az potom sa zobrazi na jeho ucte. Ja som sa docitala ze pokial objednavka nebola odoslana, tak by mali vratit peniaze, objednavala som 21.11 a rusila hned 22.11. tak asi musim cakat...a chcela by som sa este spytat, mam tam objednavku, ktora uz 2 tydzdne caka na dodavatela a uvazujem nad jej zrusenim, lebo nebola este odoslana, a nemyslim ze pride do Vianoc, ale sa bojim, ze mi nevratia peniaze, lebo zatial mi hned stiahli kazdu jednu z uctu, tak neviem...
este chcem dopisat ze ta objednavka je na DX zrusena, hned v ten druhy den bola ako som pisala...



Dodkoo Pozri príspevok
Netrebalo ju rušiť, poštovné už je v cene tovaru. Keď som reklamoval tovar tak nevrátili nazad peniaze na paypal ale ich odpočítali z ďalšej objednávky. Treba chvíľu počkať a riadne pozrieť na svoj účet na DX či je tá objednávka zrušená a pošlú mail že čo s peniazmi či vrátiť alebo použiť pri ďalšej objednávke.
0 0
hawaika hawaika

hawaika je offline (nepripojený) hawaika

este chcem dopisat ze ta objednavka je na DX zrusena, hned v ten druhy den bola ako som pisala...
0 0
AIMA AIMA

AIMA je offline (nepripojený) AIMA

Ahojte,

prosím o pomoc, či nemáte skúsenosti s reklamáciou v dealextreme. Telefón mi zastavili na colnici, žiadali doklad, keďže som nestihla v lehote reagovať, tak sa vrátil telefón späť dealextrému...písala som dva krát mail, nech mi pošlú telefón alebo vrátia peniaze, no nikto mi nedopovedal. Nemáte vedomosť či existuje zastúpenie v SR? Alebo ako mám postupovať, komu volať?
Ďakujem moc za pomoc
0 0
jobobe jobobe

jobobe je offline (nepripojený) jobobe

Priateľ
Písala si do Live support (modrý obdĺžnik), klik na Cancel unshipped items for refund/store credit?
0 0
AIMA AIMA

AIMA je offline (nepripojený) AIMA

jobobe Pozri príspevok
Písala si do Live support (modrý obdĺžnik), klik na Cancel unshipped items for refund/store credit?

fuha netusim ako, pisala som ako odpoved na info mail o odoslani zasielky..
0 0
Dodkoo Dodkoo

Dodkoo je offline (nepripojený) Dodkoo

Ja som doteraz stále reklamoval cez možnosť RMA a buď mi vrátiuli peniaze alebo zaslali znova, raz som im posielal aj tovar nazad. Colníci zásielku držia minimálne 2 týždne a posielam im mailom výpis z paypalu.
0 0
kvetinky kvetinky

kvetinky je offline (nepripojený) kvetinky

ahojte chcela by som vediet ze co tietot veci znamenaju ?
credit card
web money
paypal
lebo chcem objednat telefon a neviem si vybraT mnio skoda ze nemoze to byt na dobierku ale uz co ako mam postupovat pri platbe ? prosim poradte...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kvetinky
ahojte chcela by som vediet ze co tietot veci znamenaju ?
credit card
web money
paypal
lebo chcem objednat telefon a neviem si vybraT mnio skoda ze nemoze to byt na dobierku ale uz co ako mam postupovat pri platbe ? prosim poradte...
Hmmmm.....
Nevieš?

Credid card - teda kreditka? http://en.wikipedia.org/wiki/Credit_card

http://cs.wikipedia.org/wiki/Debetn%C3%AD_karta



Web Money - http://en.wikipedia.org/wiki/WebMoney -(http://translate.google.com/translat...iki%2FWebMoney) - teda prevod peňazí

PayPal -http://translate.google.com/translate?hl=sk&sl=auto&tl=sk&u=http%3A%2F%2Fen.wi kipedia.org%2Fwiki%2FPayPal - niečo ako internetová prevodná banka....



Pri Credid Card - platíš klasicky kreditkou, ale to musí byť bankou povolené, alebo musí to byť kreditka tiež určená na internetový prevod - WebMoney



PayPal - niečo ako banka - založíš účet - vložíš tam prachy - i prevodom - potom pri platbe si dodávateľ odtiaľ peniaze zoberie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať