Zavrieť

Porady

Petícia Richardovi za staré body...,alebo- nie nemusím,ja už to vidím...

No dočkali sme sa nových noviniek na Porade-je chválihodné, že Richard má snahu Poradu zefektívniť, vzpružniť a pod.- možeme debatovať či sú tlačítka malé, veľké alebo modré,alebo aké-to sú len technické veci...Ale čo sa mi nepáči je udeľovanie bodov- doteraz sa body dávali za poctivú prácu,ked niekto dostal bod,tak musel mať fakt dobrý pocit z toho že pomohol...,teraz sa však situácia zmenila a body sa budú dávať z všetko asi už-je to úplné degradovanie bodov-za chvilku tu budeme mať každý tisíce bodov a bude v tom poriadny chaos-ďalšia vec je novinka a to odoberanie bodov-tak doteraz si každý poctivo zaslúžil nejaké body a teraz za to že niekto si zmyslí, že je pre neho nejaký príspevok "neužitočný",tak sa body budú odpočítať- a tu je problém-čo pre niekoho je "neužitočné",tak pre iného može byť veľmi užitočné...-TAK OK, NECH JE NIEčO TAKÉ,ALE NECH SA ODOBERAJÚ SÚHLASY A NIE BODY....
A to nehovorím o riziku,že si na niekoho "zasadnem" a nebudem nič iné robiť,len mu naschvál odoberať body,len za to,že ho ja osobne nemám rád( a toto sa tu bude robiť, vieme,aká je situácia,že ten,tá- toho alebo ju moc "nemusí" a pod.) a za chvílku nebude mať nič, i keď je to napr. velmi kvalitný poraďak...
Preto novinky áno, ale som za STARÉ BODY...
Prajem všetkým pekný a slnečný deň...
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...tam Ti je možnostííííí ...teraz , v tomto momente ma aspoň tri napadli ...
aké tri juraji???-tesne vedla je len jedna možnosť,a tá druhá tá nieje tesne vedla ale hooodne ďaleko...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
Vidíš to Stanko?...už sme riadne témy
A chlapci, pošlite aj mne ss, lebo ani ja sa sprostá nechcem pobrať na onen svet.
Danuš- juraj je starší,skúsenejší rozumnejší ako ja- on nás naučí...(po kostole hvízdať)
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

sito Pozri príspevok
Pekný večer, prajem, tutiola. Neľutuj svoj názor, nech ľutujú tí, čo ho nepochopili.

Inak je to v tom bodovaní teraz divočina. Snáď sa nájde recept v tých receptoch ako s toho vykorčuľovať. Časom.
Z toho už ani boh teraz nevykorčuluje...-ale zasa sito je predsa len sito...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Danuš- juraj je starší,skúsenejší rozumnejší ako ja- on nás naučí...(po kostole hvízdať)
Tak to si vás radšej ani nepredstavujem.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

marjankaj Pozri príspevok
Tak to si vás radšej ani nepredstavujem.
síce som nepochopil,ale ok...-už je vela hodín aj tak...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
danushka Pozri príspevok
A všetky tri možnosti vedľa? Juraj, ešte aj Ty?
Tak aby ste vedeli, správni chlapi nestrieľajú vedľa, ani omylom
Janko - marjankaj, prepáč, nič osobné
A tí ktorí nestrieľajú vôbec, sú tiež správni? To aby som na tom začal pracovať.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Z toho už ani boh teraz nevykorčuluje...-ale zasa sito je predsa len sito...
Sito sem - tam body dostáva, ale ich preseje a váži si tie, ktoré sú 1 : 100. Takže, počet bodov na ľavej strane je len symbolický. Ostatné potešia.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Dnes som si všimla, že prvý príspevok v téme je možné oceňovať - aj s komentárom ... Prečo len prvý ?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
veronikasad Pozri príspevok
Dnes som si všimla, že prvý príspevok v téme je možné oceňovať - aj s komentárom ... Prečo len prvý ?
Lebo ten čo sa pýta, ak dostane za to bod, treba to aj okomentovať.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

marjankaj Pozri príspevok
Lebo ten čo sa pýta, ak dostane za to bod, treba to aj okomentovať.
Vidíš, to ma nenapadlo - dnes som dávala bod za priložené materiály, ktoré mi pomohli. Samozrejme, že som túto možnosť využila.
0 0
sarasara sarasara

sarasara je offline (nepripojený) sarasara

optimista
Chcela som oceniť zadávateľov príspevok. Hoci tam je "ocenenie" nedá sa. Oceniť možno len v odborných témach.
Toto nechápem. Body, ktoré sa dajú zadávateľovi odbornej témy sú iné, ako tie, ktoré sa pripisujú pri kliknutí na "užitočné" ?
Zmena je život. Škoda. Niekedy nepoteší. Staré dobré veci sú niekedy na nezaplatenie.
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
To bol asi prvý príspevok v neodbornej téme, preto nešiel. Keby bol už písaný ako druhý v poradí, tak oceniť - užitočné by sa už dal.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
To bol asi prvý príspevok v neodbornej téme, preto nešiel. Keby bol už písaný ako druhý v poradí, tak oceniť - užitočné by sa už dal.
-to akože prečo sa prvý príspevok nedá oceniť a dalšie už áno??? Nieje to troška nejaké nelogické? Jeden sa dá oceniť a iný nie v tej istej téme...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
prvý od zadavateľa ide oceniť iba v odborných. Pozri sa na tvoj tento prvý príspevok čo si zadal v tejto téme. Ty si otvoril tému - teda je to tvoj prvý príspevok. Oceniť ho vieš po starom, aj komentár dať,ale proste ho neoceníš keďže je v neodbornej téme.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
prvý od zadavateľa ide oceniť iba v odborných. Pozri sa na tvoj tento prvý príspevok čo si zadal v tejto téme. Ty si otvoril tému - teda je to tvoj prvý príspevok. Oceniť ho vieš po starom, aj komentár dať,ale proste ho neoceníš keďže je v neodbornej téme.
Ale je to aj tak proti logike...
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale je to aj tak proti logike...
Skoro ako tie novely zákonov Ale taký je asi trend
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Richard to len spustil, určite budú ešte úpravy.
0 0
grammatika grammatika

grammatika je offline (nepripojený) grammatika

Mne osobne by sa páčilo, kebyže sa dajú vidieť súhlasy-myslím tým to, že nemusím preklikávať svoje príspevky a hľadať kde ten súhlas pribudol (táto funkcia bola možná ešte dávnejšie a bola super), lebo každý človek je omylný a keď súhlasí Poraďák, tak mi to dodá istotu
A som za to, aby sa dali pridávať komentáre pri udeľovaní ocenenia-takisto veľmi potešia slová, ktoré sa tam objavovali, keď bola tá možnosť.
Neviem, či pomôže tento môj názor, ale určite by to bolo prehľadnejšie
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

grammatika Pozri príspevok
Mne osobne by sa páčilo, kebyže sa dajú vidieť súhlasy-myslím tým to, že nemusím preklikávať svoje príspevky a hľadať kde ten súhlas pribudol (táto funkcia bola možná ešte dávnejšie a bola super), lebo každý človek je omylný a keď súhlasí Poraďák, tak mi to dodá istotu
A som za to, aby sa dali pridávať komentáre pri udeľovaní ocenenia-takisto veľmi potešia slová, ktoré sa tam objavovali, keď bola tá možnosť.
Neviem, či pomôže tento môj názor, ale určite by to bolo prehľadnejšie
Ale to sa dá pozrieť, kto Ti pricapil "bod". Daj si hore na lište Moje nastavenia a to Ti ponúkne viac možností - dáš ďalšie nastavenia a tam ak to máš otvorené, tak to vidíš, ak nie tak klikneš na šípku vpravo a tým sa Ti to otvorí.
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
wagner Pozri príspevok
Ale to sa dá pozrieť, kto Ti pricapil "bod". Daj si hore na lište Moje nastavenia a to Ti ponúkne viac možností - dáš ďalšie nastavenia a tam ak to máš otvorené, tak to vidíš, ak nie tak klikneš na šípku vpravo a tým sa Ti to otvorí.
Otázka sa týkala súhlasov a nie bodov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať