Zavrieť

Porady

Lyžiarky

S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Ahojte, chcela by som si kúpiť tento rok nové lyžiarky, tie staré čo mám sú už fakt staré a nemoderné . Lenže načo mám dávať pri kúpe pozor? A ktorú značku máte vyskúšanú, overenú?
Usporiadat
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Ja neviem akú mám značku, ale mne sa osvedčili na jednu klipsu - zateplené ohromná informácia, čo?, ale pripájam sa k téme:

Nemáte niekto na predaj výbavu (lyže,boty,palice) pre dieťa 135 cm vysoké, noha č. 35 . (výborne lyžuje) zn: kvalita!!!
ODKÚPIM - bo tiež vyrastie - tak posuňte nepotrebné.....
************************************************

ide sezóna.........:p
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Gabi..a periny už máš....aby si mohla do mäkkého padať?! :p:p
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

no ja by som aj možno mala, lebo svoje idem predať a nové idem kúpiť , ja som od KE a musela by som pozrieť, aké vysoké sú tie moje lyže, moja výška nejakých 158 - 155, lyže sú určite nižšie, sú carvingové, či ako sa to píše
lyžiarky sú červené a ak si dobre pamätám tak dvojklipsové
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Hlinkovx
Gabi..a periny už máš....aby si mohla do mäkkého padať?! :p:p
Silvi si rob srandu, minulý rok som periny nepotrebovala tak snáď ani tento rok nebudem potrebovať , aj ked som jeden tvrdý pád absolvovala
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
ja mám zbytočné bežky zn.tuším Germina...a boty k tomu č.6
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

karkulka
ja mám zbytočné bežky zn.tuším Germina...a boty k tomu č.6
Tak to sa to dieťa zaraduje keď miesto lyžovania bude celú sezónu behať na bežkách
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
bepo
Tak to sa to dieťa zaraduje keď miesto lyžovania bude celú sezónu behať na bežkách
...to hej !!!
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
S21
no ja by som aj možno mala, lebo svoje idem predať a nové idem kúpiť , ja som od KE a musela by som pozrieť, aké vysoké sú tie moje lyže, moja výška nejakých 158 - 155, lyže sú určite nižšie, sú carvingové, či ako sa to píše
lyžiarky sú červené a ak si dobre pamätám tak dvojklipsové
Tak nakukni na ne - odmeraj výšku, a pozri číslo topánky, možno sa dohodneme...čakám

a čože sa nám zmenšuješ???
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

hmm pri synátorovi mám dojem že sa zmenšujem
0 0
ALLL ALLL

ALLL je offline (nepripojený) ALLL

S21
Ahojte, chcela by som si kúpiť tento rok nové lyžiarky, tie staré čo mám sú už fakt staré a nemoderné . Lenže načo mám dávať pri kúpe pozor? A ktorú značku máte vyskúšanú, overenú?
Ahoj,
co mozem poradit-treba si kupovat lyziarky radsej v znackovom obchode,a tam poradia velmi dobre.Nekupovat uz pouzivane...Nova lyziarka sa vytvaruje presne na tvoju nohu,tak je lepsie ju nepoziciavat.Skusat skor na tenku ponozku-alebo na taku,co budes v nej lyzovat-su take speci.Zasadne koli bezpecnosti kupovat lyziarku na 4 klipsne!!!A potom co sa tyka funkcii-su rozne-to uz podla ceny.V dnesnej dobe je tych lyziarok dost na vyber...Najpouzivanejsie znacky:Rossignol,Atomic,Fischer,....ja osobne mam Technicy, a som spokojna.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
karkulka
ja mám zbytočné bežky zn.tuším Germina...a boty k tomu č.6
a mám aj prebytočný dámsky bicykel...takmer nepoužitý...
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Brmko...mám dojem, že sa zbavuješ kompletnej športovej výbavy....riadiš sa asi heslom...športom k trvalej invalidite
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
ALLL
treba si kupovat lyziarky radsej v znackovom obchode,a tam poradia velmi dobre.Nekupovat uz pouzivane...Nova lyziarka sa vytvaruje presne na tvoju nohu,tak je lepsie ju nepoziciavat.Skusat skor na tenku ponozku-alebo na taku,co budes v nej lyzovat-su take speci.Zasadne koli bezpecnosti kupovat lyziarku na 4 klipsne!!!A potom co sa tyka funkcii-su rozne-to uz podla ceny.V dnesnej dobe je tych lyziarok dost na vyber...Najpouzivanejsie znacky:Rossignol,Atomic,Fischer,....ja osobne mam Technicy, a som spokojna.
S týmto plne súhlasím...treba rozhodne kúpiť nové lyžiarky a 4 klipsňové, kvoli tomu, že lepšie fixujú nohu...áno vytvarujú sa presne na nohu lyžiara .....treba ju vyskúšať, mala by byť akurát (max +0,5cm)....tebe Gabi už noha rásť nebude takže, lyžiarky sa musia úplne zapnúť a v podrepe a predklone (lebo v takej pozícii lyžuješ) treba skúšať, či ťa tlačia alebo nie


ALLL, aj ja mám Technic a som s nimi veľmi spokojná, akoby boli ušité na moju nohu , len toho snehu by mohlo byť v našich končinách viac
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Aj ja potvrdzujem Technic, sú ohromné. Mala som problém si kúpiť lyžiarky na moju nohu, lebo mám nejaké kostičky "naviac" alebo sú vypuklejšie. V každých lyžiarkach mi to odrelo nohu až do krvi. Už som vzdala lyžovanie. No a po 20 rokoch som náhodou natrafila na túto značku - kamoška mi ich požičala na jeden deň a ja som pri lyžovaní necítila žiadnu bolesť. Okamžite som si ich kúpila - nové - a lyžujem v nich už 3. rok =maximálna spokojnosť.
0 0
ALLL ALLL

ALLL je offline (nepripojený) ALLL

[ALLL, aj ja mám Technic a som s nimi veľmi spokojná, akoby boli ušité na moju nohu , len toho snehu by mohlo byť v našich končinách viac [/QUOTE]No neviem v akych koncinach byvas, ale u nas na krajnom vychode je celkom dost-teda ak je dobra zima ....
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

jess
S týmto plne súhlasím...treba rozhodne kúpiť nové lyžiarky a 4 klipsňové, kvoli tomu, že lepšie fixujú nohu...áno vytvarujú sa presne na nohu lyžiara .....treba ju vyskúšať, mala by byť akurát (max +0,5cm)....tebe Gabi už noha rásť nebude takže, lyžiarky sa musia úplne zapnúť a v podrepe a predklone (lebo v takej pozícii lyžuješ) treba skúšať, či ťa tlačia alebo nie
Dáši veď o to ide, ja chcem kúpiť nové, len už som vskúšala asi 10 kúskov rôznych značiek a stále mám pocit, akoby mi boli veľké alebo malé, dokonca z toho istého čísla. Moja noha no neviem ako sa tomu nadáva v rôznych číslovaniach, ale je 4 - 4,5. Skúšala som čísla 25, niektoré akoby ma tlačili, niektoré boli veľké
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Hlinkovx
Brmko...mám dojem, že sa zbavuješ kompletnej športovej výbavy....riadiš sa asi heslom...športom k trvalej invalidite
Silvi, Karkul už pomaly balí, a asi sa jej do nového hniezda nie všetko zmestí ... veď tam chce aj mačky :p
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
vladan
Silvi, Karkul už pomaly balí, a asi sa jej do nového hniezda nie všetko zmestí ... veď tam chce aj mačky :p
Vladi...ja som myslela..že do väčšieho ide: ...ale je fakt , že mačky na bicykli a s lyžiarkami asi ťažko budú trénovať
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
Hlinkovx
Brmko...mám dojem, že sa zbavuješ kompletnej športovej výbavy....riadiš sa asi heslom...športom k trvalej invalidite
k tej invalidite mi stačili štyri roky juda v mladosti
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
vidíš, vidíš........čo sa za mladi naučíš....na "starosť" nevieš, čo s tým
Vladi...musíme si dávať pozor...aby sme nevyfasovali riadnu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať