Zavrieť

Porady

odhad ceny pozemku

Dobrý deň,
neviete niekto poradiť ako sa zistuje či odhaduje cena pozemku? myslím bez sudného znalca? niekde či neexistuje niejaká stránka na niečo také? alebo aké sú tam kritéria? ja čo som zisťovala je dôležitá lokalita,lokalita a lokalita. berie sa do úvahy aj aký je "starý" ten dom? myslím niejakú anortizáciu?
dík za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    clauda Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    neviete niekto poradiť ako sa zistuje či odhaduje cena pozemku? myslím bez sudného znalca? niekde či neexistuje niejaká stránka na niečo také? alebo aké sú tam kritéria? ja čo som zisťovala je dôležitá lokalita,lokalita a lokalita. berie sa do úvahy aj aký je "starý" ten dom? myslím niejakú anortizáciu?
    dík za radu
    Záleží od veľa okolností a kritérií ....
    A tých je veľa .

    1. intravilán
    2. extravilán
    3. lokalita
    4. nehnutelnosť :
    - dom
    - chalupa
    - chata
    - materiál
    - vek
    - príslušenstvo - plot , stromy , kríky
    - energie
    - voda
    .................................................. ...........véééééľa je toho .....

    Stránka pravdepodobne neexistuje , veď z čoho by žili súdny znalci ?
    Ak sú nejaké odhady , napríklad v realitkách , tak tieto sa pohybujú len v rozmedzí ponuky a dopytu , ale sú inak celkom reálne ....väčšinou

    Minulý rok som kupoval nehnuteľnosť , posudok na niekoľko strán ...výpočty , popisy , fotografie ......

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Určite tu na Porade je link na stránku, ceny podľa zadaného miesta. Nemám čas teraz to vyhľadať, skús cez vyhľadávač.

    clauda je offline (nepripojený) clauda

    clauda
    dakujem za niejaké tie tipy a rady....idem niečo pohľadať cez ten vyhladávač...a veruže z čoho by žili súdny znalci

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.