Zavrieť

Porady

Šuťák - ale trošku rozšírený

Kto ma pozná vie.
Neviem či sa vám to bude pozdávať, ale tu by sme sme si mohli pokecať, vyresetovať si hlavu a podobné zaujímavé činnosti. Niečo ako Šuťák ale vo veľkom, komu sa to pozdáva nech sa pridá.



Taký malý debatný krúžok, babinec ....... nie len pre baby
Usporiadat
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
monika74 Pozri príspevok
definuj starý...neviem koho alebo co by som si mala pod tym pojmom predstavovat
starý spolubývajúci, myslím tým, že už spolubývame dlhšiu dobu a keď píšem spolubývame aj myslím tým spolubývame a nič iné
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
danushka Pozri príspevok
Bývame v rodinnom dome, ale máme spoločný dvor so susedmi, ktorí chlascú. Musel ho niekto z nich kopnúť, alebo udrieť. Prišli sme na to tak, že havino keď zbadal suseda, tak len zakňučal a stiahol chvostík, predtým si veselo pobehoval po dvore.
Jednoznačne sme sa po tejto skúsenosti rozhodli, že hoci je dvor úzky, našu časť si ohradíme plotom...
..

..no, obávam sa, že pri nálade, akú ja mám dnes večer, by sused do rána isto musel tú pohotovosť pohľadať..a nie iba so sánkou...
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
Lilka 1 Pozri príspevok
Babenky, ja vás musím opustiť, lebo z Pc mám už oči ako angorský králik. Ináč, bolo mi s vami dobre, ďakujem za oslavu.
zavri oči a píš po pamäti, mňa oči nebolia ale sedací sval si už necítim
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Sabadka Pozri príspevok
Bola som skontrolovať starého, nejaví žiadne známky života, na pohladenie nereaguje, nevrtí chvostíkom neviem či by som nemala volať niekoho na pomoc. alebo počkám do rána možno sa to zmení
, povrť mu s chvostíkom TY, bol by v tom čert, aby nezareagoval
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Sabadka Pozri príspevok
Bola som skontrolovať starého, nejaví žiadne známky života, na pohladenie nereaguje, nevrtí chvostíkom neviem či by som nemala volať niekoho na pomoc. alebo počkám do rána možno sa to zmení
Je som doteraz nemohla buchat do PC, lebo mi sedel za chrbtom, ze komu pisem....ziarli...
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Lilka 1 Pozri príspevok
Babenky, ja vás musím opustiť, lebo z Pc mám už oči ako angorský králik. Ináč, bolo mi s vami dobre, ďakujem za oslavu.
tak paa a pekne sny o shrekovi, ked uz nebolo stretko
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
pepsikova Pozri príspevok
..

..no, obávam sa, že pri nálade, akú ja mám dnes večer, by sused do rána isto musel tú pohotovosť pohľadať..a nie iba so sánkou...
a možno by si tú sánku niesol v ruksaku na chrbte.

Nedrž divé zviera v sebe, nesnaž sa ho skrotiť, púúúúúúúúúúúúúsť ho na slobodu!
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Lilka 1 Pozri príspevok
Babenky, ja vás musím opustiť, lebo z Pc mám už oči ako angorský králik. Ináč, bolo mi s vami dobre, ďakujem za oslavu.
vsetko najlepsie Lilka..vela stastia
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Sabadka Pozri príspevok
starý spolubývajúci, myslím tým, že už spolubývame dlhšiu dobu a keď píšem spolubývame aj myslím tým spolubývame a nič iné
ja reku ze ten opis sa mi hodil aj na obstarozneho psa ..ten chvostik ma zmiatol
2 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

monika74 Pozri príspevok
ja by som si pri všetkej skromnosti dala len pol litra Tokaj 1959 ročník
to je dobrý ročník aj Tokaj môže byť
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
danushka Pozri príspevok
, povrť mu s chvostíkom TY, bol by v tom čert, aby nezareagoval
.. za krátku reakciu nebudem predsa ruky špiniť
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
Dav Pozri príspevok
to je dobrý ročník aj Tokaj môže byť
Olinka a čo k tomu tokaju na zahryznutie, určite si dnes mala poľnú kuchynu v prevádzke
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Sabadka Pozri príspevok
.. za krátku reakciu nebudem predsa ruky špiniť
ty ho nekúpeš? ...aj on je len nemá tvár ...aspoň podľa toho ako si opísala jeho súčasný stav
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Ja len cakam, ze nasmu bobinkovi tiez nieco vyparatia susedky. Vnuk sa stazuje, ze furt frflu, ze im icikava kvetiny, no co si da povedat..on ich nema rad..tak ako oni jeho, proste su mu nesympaticke
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Sabadka Pozri príspevok
Olinka a čo k tomu tokaju na zahryznutie, určite si dnes mala poľnú kuchynu v prevádzke
Ani nie...už tu snáď ďalší díler nebýva, tak veľká razia nebude
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
monika74 Pozri príspevok
ty ho nekúpeš? ...aj on je len nemá tvár ...aspoň podľa toho ako si opísala jeho súčasný stav
.. načo budem zbytočne vodu člapkať, nejaví žiadne známky aktivity, ak ešte týždeň bude takýto stav, tak potom oplieskam o zárubňu špina opadá sama
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Sabadka Pozri príspevok
.. načo budem zbytočne vodu člapkať, nejaví žiadne známky aktivity, ak ešte týždeň bude takýto stav, tak potom oplieskam o zárubňu špina opadá sama
asi žije ako sa to odborne hovorí, aha v málo podnetnom prostredí
1 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Dievčence, srdečne Vás všetky pozdravujem, ale naozaj musím padať, lebo dnes som pri PC strávila viac času, ako je poraďáckej závislosti prospešné.
Sladko sa mi vybubajte, svoje živočíšne teplá v postieľkach pohladkajte, za uškami poškrabkajte, oni to majú radi...a keď náhodou budú v noci chrápať, buďte na nich milé, oni za to naozaj nemôžu...
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
Dav Pozri príspevok
Ani nie...už tu snáď ďalší díler nebýva, tak veľká razia nebude
Tak tá prestrelka tento týždeň to bolo u Vás? Ja že kde si stratená a ty si vybavíš live vysielanie. No čo už niekto si to vie zariadiť
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

adi11 Pozri príspevok
Ja len cakam, ze nasmu bobinkovi tiez nieco vyparatia susedky. Vnuk sa stazuje, ze furt frflu, ze im icikava kvetiny, no co si da povedat..on ich nema rad..tak ako oni jeho, proste su mu nesympaticke
čo už s nimi...len na neho dávaj dobrý pozor
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať