Zavrieť

Porady

Šuťák - ale trošku rozšírený

Kto ma pozná vie.
Neviem či sa vám to bude pozdávať, ale tu by sme sme si mohli pokecať, vyresetovať si hlavu a podobné zaujímavé činnosti. Niečo ako Šuťák ale vo veľkom, komu sa to pozdáva nech sa pridá.



Taký malý debatný krúžok, babinec ....... nie len pre baby
Usporiadat
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
danushka Pozri príspevok
Dievčence, srdečne Vás všetky pozdravujem, ale naozaj musím padať, lebo dnes som pri PC strávila viac času, ako je poraďáckej závislosti prospešné.
Sladko sa mi vybubajte, svoje živočíšne teplá v postieľkach pohladkajte, za uškami poškrabkajte, oni to majú radi...a keď náhodou budú v noci chrápať, buďte na nich milé, oni za to naozaj nemôžu...
Dobrú nôcku a preto znižovanie reputácie nemaj nepokojný spánok.
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

danushka Pozri príspevok
Dievčence, srdečne Vás všetky pozdravujem, ale naozaj musím padať, lebo dnes som pri PC strávila viac času, ako je poraďáckej závislosti prospešné.
Sladko sa mi vybubajte, svoje živočíšne teplá v postieľkach pohladkajte, za uškami poškrabkajte, oni to majú radi...a keď náhodou budú v noci chrápať, buďte na nich milé, oni za to naozaj nemôžu...
súhlas až na živočíšne teplá, tie budem musieť ešte len vyhľadať cez to verejné obstarávanie
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
monika74 Pozri príspevok
súhlas až na živočíšne teplá, tie budem musieť ešte len vyhľadať cez to verejné obstarávanie
.. len vyhľadávaj dobre, lebo ak zistíš že si si vybrala neefektívny tender už ti nepomôže ani odvolanie na NKÚ
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

monika74 Pozri príspevok
čo už s nimi...len na neho dávaj dobrý pozor
..sak on ma viacej rozumu ako obidve ochechule..to moj vnuk vravi..ze im to robi schvalne..
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
adi11 Pozri príspevok
..sak on ma viacej rozumu ako obidve ochechule..to moj vnuk vravi..ze im to robi schvalne..
.. nerobí to schválne, jednoducho má vkus, pretože keby ho nemal tak ocikáve tie dve ochechule
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Sabadka Pozri príspevok
.. len vyhľadávaj dobre, lebo ak zistíš že si si vybrala neefektívny tender už ti nepomôže ani odvolanie na NKÚ
a to nehovorím o slovnom výprasku od našich
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

monika74 Pozri príspevok
súhlas až na živočíšne teplá, tie budem musieť ešte len vyhľadať cez to verejné obstarávanie
..len potom pozor na tu spravnu formu a vyber obstaravania...
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

adi11 Pozri príspevok
..len potom pozor na tu spravnu formu a vyber obstaravania...
však to, ešte budem musieť vypracovať na obstarávanie smernicu, metodický pokyn a nejaké tie formuláre
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
monika74 Pozri príspevok
a to nehovorím o slovnom výprasku od našich
asi sa už aj ja odoberiem do hajan, dieťa prišlo domov, havinka chce už tiež búvať, spolubývajúci už dávno búva, a svokra už asi tiež, lebo z prízemia nepočuť žiadny zvuk. Takže krásnu dobrú noc, pekné sny a zajtra ráno varím kávu, kto chce nech sa pridá. "Pá kočeny"
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
monika74 Pozri príspevok
však to, ešte budem musieť vypracovať na obstarávanie smernicu, metodický pokyn a nejaké tie formuláre
.. hlavne v tej smernici nezabudni na limity
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Sabadka Pozri príspevok
.. nerobí to schválne, jednoducho má vkus, pretože keby ho nemal tak ocikáve tie dve ochechule
100..ako keby si ich videla...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Sabadka Pozri príspevok
.. hlavne v tej smernici nezabudni na limity
..no teda uz ste pri limitoch..
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Sabadka Pozri príspevok
.. hlavne v tej smernici nezabudni na limity
vynasnžím sa uviesť požiadavky a príslušné normy na všetky limity, rozmery, parametre, kvalifikačné a kvalitatívne požiadavky
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

sabadka a nezabudni mi odpovedat, preco hrusku a nie ine ovocie..nejako mi to vrta...chrobak....zajtra..dobru noc..aj vsetkym
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

dokonca určím aj zodpovednosti za jednotlivé procesy obstarávania...btw. pri verejnom obstarávaní je treba aj výberovú komisiu, kto sa hlási? požiadavka je mať aspoň 2 ročné skúsenosti súvisiace s predmetom obstarávania
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

adi11 Pozri príspevok
sabadka a nezabudni mi odpovedat, preco hrusku a nie ine ovocie..nejako mi to vrta...chrobak....zajtra..dobru noc..aj vsetkym
dobru noc a pekne sny
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

monika74 Pozri príspevok
vynasnžím sa uviesť požiadavky a príslušné normy na všetky limity, rozmery, parametre, kvalifikačné a kvalitatívne požiadavky
Monika zase to nemusis prehanat..radsej rozmyslaj koho do komisie das..?
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

adi11 Pozri príspevok
Monika zase to nemusis prehanat..radsej rozmyslaj koho do komisie das..?
vsak som uz zadala vyzvu
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

monika74 Pozri príspevok
dokonca určím aj zodpovednosti za jednotlivé procesy obstarávania...btw. pri verejnom obstarávaní je treba aj výberovú komisiu, kto sa hlási? požiadavka je mať aspoň 2 ročné skúsenosti súvisiace s predmetom obstarávania
vidim, ze sa ti zidu ludia z praxe..
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

teoretici mi v tomto prípade asi veľa nepomôžu ...potvrdenia o absolvovaní odbornej praxe mi prosím všetci záujemcovia pošlite na SS, samozrejme že potvrdenia budú vypracované od vasich partnerov a podpisy budu notarsky overene
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať