Zavrieť

Porady

Poraďácka lyžovačka

S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Ahojte, ja viem, že zima je ešte "ďaleko", ale ona príde raz dva. Mal by niekto záujem o spoločnú lyžovačku na východe Slovenska v Slovenskom raji?
Termín 6.1.06 - 8.1.06.
V spolupráci s Braňom sme vybrali miesto Mlynky - Prostredný Hámor, chatka 12 miestna, 320,- Sk na noc, vlek priamo pri chate, 2 x kuchyňa, 2 x kúpeľňa, možnosti lyžovania Mlynky - Kruhová, Mlynky - Biele vody, Telgárt 20 km.
Ak máte niekto záujem napíšte prosím čím skôr. Totiž v prípade väčšieho záujmu treba zajednať väčšiu chatu.
Usporiadat
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

posúvam hore
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

kto sa k nám ešte pridá?
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Predbežný stav je 12.


S21 , Braňo, Katarína STR, Luna + 1, bendži, Zuzka, endrju, sway, janicka - predbežne, AdaG - predbežne, ricij
Naposledy upravil Katarína STR : 09.11.05 at 12:26
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

posúvam .
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

aktuálny stav:


S21, endrju, Braňo, Katarína STR, Luna + 1 (Iveta), Zuzka, bendži, sway, ricij, AdaG - predbežne
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

S21
aktuálny stav:
S21, endrju, Braňo, Katarína STR, Luna + 1 (Iveta), Zuzka, bendži, sway, ricij, AdaG - predbežne
Nedá mi nenapísať, že to s tým snehom a lyžovaním provokujete, veď je ešte na sneh dosť času, teraz sa treba kochať v krásnej jesennej prírode.
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

a možno ani nebude sneh , tak sa bude kochať krásnou prírodou
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Budeme sa kochať prírodou a piť víno.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Braňo
Budeme sa kochať prírodou a piť víno.
Začína sa mi to páčiť...akorát neviem, či nebudem mať v tom čase doma juniora.
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

...
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

aby táto téma nezapadla prachom

S21, endrju, Braňo, Katarína STR, Luna + 1, Zuzka, bendži, sway, ricij, Paula, janicka - predbežne, AdaG - predbežne


ak som na niekoho zabudla, prosím ohláste sa
Naposledy upravil S21 : 25.11.05 at 07:43
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

to sa k nám už nikto viac nepridá? stále platí: dobrých ľudí sa všade veľa zmestí už len 45 dni a idemeeeeee
0 0
DušanČ DušanČ

DušanČ je offline (nepripojený) DušanČ

Ak by vám v partii nevadil generačne starší poraďák, pritom ale duchom aj telom mladý, tak by som sa aj ja zatiaľ podmienečne pridal. Píšem tak preto, lebo som si Vás s vaším dovolením najprv prelustroval. V prípade potreby môžem poskytnúť odvoz autom pre blízko mňa bývajúcich (Endrju, Sway). Zjazdové lyžovanie som už síce pred 10 rokmi zavesil na klinec, ale aktívne fanaticky bežkujem. Vedel by niekto povedať, či sú tam aj vhodné bežecké terény ? Berie si tam niekto aj bežky ? Teda zatiaľ podmienečne !!
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Ahoj Dušan, ak ma pamäť neklame, sú tam aj bežecké trate, aj ked tie veľmi nepoznám. Tešíme sa na teba.
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

aby táto téma nezapadla prachom a doplňujem zoznam

S21, endrju, Braňo, Katarína STR, Luna + 1, Zuzka, Paula, bendži, sway, ricij, Hlinkovx, DušanČ, AdaG - predbežne


ak som na niekoho zabudla, prosím ohláste sa
Naposledy upravil S21 : 01.12.05 at 08:41
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Pre nedočkavcov celkom slušne spracované http://skichallenge.orf.at/ treba si to stiahnuť
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

...už sa blíži, pridajte sa k nám
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

už len 31 dní...
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Moc ma to mrzí, budem Vám závidieť, ale ja sa ODHLASUJEM, nakoľko mi to zdravie tentokrát nedovolí....
užite si to aj za mňa!!!!! :p :p :p
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21



S21, endrju, Braňo, Katarína STR, Luna + 1, Zuzka, Paula, bendži, ricij, DušanČ, AdaG - predbežne


pridajte sa k nám
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať