Zavrieť

Porady

Poraďácka lyžovačka

S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Ahojte, ja viem, že zima je ešte "ďaleko", ale ona príde raz dva. Mal by niekto záujem o spoločnú lyžovačku na východe Slovenska v Slovenskom raji?
Termín 6.1.06 - 8.1.06.
V spolupráci s Braňom sme vybrali miesto Mlynky - Prostredný Hámor, chatka 12 miestna, 320,- Sk na noc, vlek priamo pri chate, 2 x kuchyňa, 2 x kúpeľňa, možnosti lyžovania Mlynky - Kruhová, Mlynky - Biele vody, Telgárt 20 km.
Ak máte niekto záujem napíšte prosím čím skôr. Totiž v prípade väčšieho záujmu treba zajednať väčšiu chatu.
Usporiadat
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Ahojte, kto sa k nám pridá? Budúci týždeň vyrážame


S21, endrju, Braňo, Katarína STR, Luna + 1, Zuzka, Paula, bendži, ricij, DušanČ, AdaG - predbežne
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

bepo
Pre nedočkavcov celkom slušne spracované http://skichallenge.orf.at/ treba si to stiahnuť
Včera bol zjazd v Bormio a kto hrá túto lyžovačku tak vie že je to morda, včera išiel 2 krát vrtulníček po pretekárov,veľmi škaredé pády.
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Ahojte, PF 2006

a už len pár dní a vyrážame, podmienky na lyžovanie sú veľmi dobré, tak začnite baliť ešte stále sú voľné miesta, kto sa pridá?
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

S21
Ahojte, PF 2006

a už len pár dní a vyrážame, podmienky na lyžovanie sú veľmi dobré, tak začnite baliť ešte stále sú voľné miesta, kto sa pridá?
Gabika, nepreháňaj s tými výzvami na balenie. Šak ideme len na predĺžený víkend.

Dúfam, že okrem dobrých podmienok na lyžovanie nájdeme v blízkosti zjazdovky aj dobre vybavený bufet s grogom a / alebo podobnými dobrotami na občerstvenie tela a duše
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

čerstvé info, bendži nám žiaľ odpadla, snehu je tam veľa
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Ľudkovia, musím sa aj ja pochváliť. 23. a 24. 12. 2005 som sa bola prvýkrát v živote lyžovať. Prvý deň som dvakrát spadla, podarilo sa mi zastaviť lanovku hore a na druhý deň som ju zastavila dole . Myslela som si, že sa ujovia budú hnevať, ale len sa zasmiali, že babenka sa učí a pomohli mi. Pomaly som sa naučila používať aj lanovku, lebo nosenie lyží bolo dosť úmorné . Veď to lyžovanie nie je vôbec také ťažké, ako som si myslela. Tak vám budem len slepo závidieť to vaše stretnutie na lyžovačke a prajem vám veľa zábavy bez nehody.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

No tak zajtra ráno sa ide. Aký je presný zoznam účastníkov ?

Katarína STR, Braňo, Luna, S21, Paula, endrju, Zuzka a ešte niekto
na 100 % ?

Aby sme vedeli, s kým počítať.
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Katarína STR
No tak zajtra ráno sa ide. Aký je presný zoznam účastníkov ?

Katarína STR, Braňo, Luna, S21, Paula, endrju, Zuzka a ešte niekto
na 100 % ?

Aby sme vedeli, s kým počítať.
doplním s21+1, ricij, AdaG na jednu noc už balíte?
Naposledy upravil S21 : 05.01.06 at 12:47
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Baliť budem až vo štvrtok večer alebo v piatok skoro ráno. Šak tých 7 slivák nahodím do auta "cobydup".
Najdôležitejšie bude nezabudnúť zbaliť dobre naládovanú "šrajtoflu", aby nás z krčmy nevyhodili ako neplatičov

P.S.
Gabi, asi Ti chýba v zozname ricij.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
endrju
Najdôležitejšie bude nezabudnúť zbaliť dobre naládovanú "šrajtoflu", aby nás z krčmy nevyhodili ako neplatičov
Andrej, myslíš tým neplatičov dph.

Želám vám všetkým krásne zážitky a hlavne veľa dobrého snehu.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Ahojte lyžiari !!!!

slepo prajne a strašne Vám závidím, majte sa kráááásne, užite si to aj za nás, nedolámte sa ! a nezabudnite FOTIŤ !!!!
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Ahojte, a sme doma, bolo supeeer

a boli sme v tejto zostave: S21+1, Paula, Brano, Katarina STR, Luna, endrju, AdaG s rodinkou, ricij

na fotky si ešte trošku počkajte , ale budú
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

S21
Ahojte, a sme doma, bolo supeeer

a boli sme v tejto zostave: S21+1, Paula, Brano, Katarina STR, Luna, endrju, AdaG s rodinkou, ricij

na fotky si ešte trošku počkajte , ale budú
Všetky končatiny celé?
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

veru celé, neutrpeli sme žiadny úraz
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

S21
veru celé, neutrpeli sme žiadny úraz
takže super, aspoň niekto z nás si dobre oddýchol
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Tíško závidím
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

No teda ľudia, ta príroda tam bola krásna ako v rozprávke.
Tam určite pôjdem znova.
Ďakujem
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

A lyžiarske trate tiež dobré?
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

pyton
A lyžiarske trate tiež dobré?
Zjazdovky super. Výber od "somárskych lúk" až po "ľadopády". Vyskúšal som kompletný sortiment. Padol som iba na "somárskej lúke".

Bežky nemal kto testovať.
0 0
AdaG AdaG

AdaG je offline (nepripojený) AdaG

Škoda, že som nemohla zostať do konca, boli by sme otestovali aj tie bežky.
Také nádherné prostredie sa len tak nevidí.Navrhujem zopakovať čoskoro!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať