Zavrieť

Porady

ako zbohatnúť a pritom nekradnúť?

A hojte poraďaci. Včera som sa zamyslela, ako zbohatnúť a pritom nekradnúť? Veď to poznáte určite aj vy, že mladý človek nemá v dnešnej dobe žiadnu šancu, aby si kúpil vlastný byt. V banke 2mil. úver vám neposkytnú , lebo mate nízky plat. Tie úvery poskytujú len ľuďom, ktorí zarábajú veľké peniaze, a na nás chudobnejších nejako zabúdajú. Ak máte nejaký recept na zbohatnutie tak s tým von a podeľte sa s nami.
Usporiadat
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Za miesto upratovačky na tom čokoládovom ministerstve dám aj úplatok!
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Možno sa ti bude hodiť:

Na čem doopravdy vydělat v roce 2005?
http://www.finexpert.cz/mod_Forum/Pl...=2431&Click=no
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Lulaaa
A hojte poraďaci. Včera som sa zamyslela, ako zbohatnúť a pritom nekradnúť? Veď to poznáte určite aj vy, že mladý človek nemá v dnešnej dobe žiadnu šancu, aby si kúpil vlastný byt. V banke 2mil. úver vám neposkytnú , lebo mate nízky plat. Tie úvery poskytujú len ľuďom, ktorí zarábajú veľké peniaze, a na nás chudobnejších nejako zabúdajú. Ak máte nejaký recept na zbohatnutie tak s tým von a podeľte sa s nami.
Mňa zasa napadlo, prečo chceš zbohatnúť? Myslím si, že je dôležité sa zamyslieť nad tým..ako robiť a prežiť. Nemusím zbohatnúť..ale slušne žiť!!
Keby naša účtovnícka práca bola adekvátne honorovaná, určite by sme sa nesťažovali.

Už tu boli firmy, ktoré tvrdili, že v š e t c i, ktorí tam vložia svoje úspory zbohatnú a opak sa stal pravdou..ešte aj o tie úspory prišli!!

Hela
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Ked ja si tiež už presne nepamätám, kto aký flek uchytil - ale vzácne sme sa zhodli na premiérovi Richard bol bez konkurencie. A viem že Ruženka si uzurpovala ministerstvo kultúry kedže má bohatú prax - a hned ako prvý bod vládneho programu navrhla lyžovačku kdesi vo Francúzsku . Jozef síce nie je gynekolog - ale Zajacovej stoličke sa nebránil.... no a my ostatní sme sa po vzore parlamentu nedohodli už na ničom - čiže optimálny začiatok. A názov strany je jasný. Predsa PORADA Partia Optimistov Radiacich (pri) Akýchkoľvek Daňových Absurditách
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

luebchenko
Ked ja si tiež už presne nepamätám, kto aký flek uchytil - ale vzácne sme sa zhodli na premiérovi Richard bol bez konkurencie. A viem že Ruženka si uzurpovala ministerstvo kultúry kedže má bohatú prax - a hned ako prvý bod vládneho programu navrhla lyžovačku kdesi vo Francúzsku . Jozef síce nie je gynekolog - ale Zajacovej stoličke sa nebránil.... no a my ostatní sme sa po vzore parlamentu nedohodli už na ničom - čiže optimálny začiatok. A názov strany je jasný. Predsa PORADA Partia Optimistov Radiacich (pri) Akýchkoľvek Daňových Absurditách
To je krásne!!!!
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

tonkat
To je krásne!!!!
Luba- Zajac je urológ a nie gynekológ,to už také krásne nie je
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
bepo
Luba- Zajac je urológ a nie gynekológ,to už také krásne nie je
orgán jak orgán, šak nebudeme detailisti v novej vláde takže predsalen má ten Jozef nejaké tie základné predpoklady a k tej kráse - citujem vtip z posledných "volovín": Vyjde gynekolog po šichte na ulicu a s úľavou si vydýchne "Konečne tváre"
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

bepo
Luba- Zajac je urológ a nie gynekológ,to už také krásne nie je
Bepo, Luba ani slovkom nepovedala, že Zajac je gynekológ. Možno len chcela niečo naznačiť o kvalite práce...
Luba skonštatovala, že Jozef nie je gynekológ = má predpoklady na kvalitnejší výkon ministerskej funkcie.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Lulaaa
A hojte poraďaci. Včera som sa zamyslela, ako zbohatnúť a pritom nekradnúť? Veď to poznáte určite aj vy, že mladý človek nemá v dnešnej dobe žiadnu šancu, aby si kúpil vlastný byt. V banke 2mil. úver vám neposkytnú , lebo mate nízky plat. Tie úvery poskytujú len ľuďom, ktorí zarábajú veľké peniaze, a na nás chudobnejších nejako zabúdajú. Ak máte nejaký recept na zbohatnutie tak s tým von a podeľte sa s nami.
Asi najčistejšie riešenie je bohato sa oženiť alebo vydať. U ostatných spôsobov je vždy niečo za "nechtami."
Pekný deň želám...
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Manual
Asi najčistejšie riešenie je bohato sa oženiť alebo vydať. U ostatných spôsobov je vždy niečo za "nechtami."
Pekný deň želám...
... to myslíš že: "bud sa v správnej posteli narodíš, alebo si do správnej ľahneš"?
Platí asi obojpohlavne Inak pozor na nechty
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

luebchenko
... to myslíš že: "bud sa v správnej posteli narodíš, alebo si do správnej ľahneš"?
Platí asi obojpohlavne Inak pozor na nechty
Lubka i tak še da ako hovorí Ander...
Ale ja som to tak nemyslel ak Ty píšeš. Ja som to myslel tak normálne...
0 0
didask1 didask1

didask1 je offline (nepripojený) didask1

Ak budú za mladých pracovať starý a mladý budú musieť čakať kedy starý umre lebo dochodku sa dožije malokto tak to bude takto, volakedy pracovali len dôchodci taký ktorý vladali a chceli ale teraz musia pracovať aj taký ktorý by už boli radi na dôchodku.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Ktovie, ci sa tvojim predpisatelom podarilo za 4 roky zbohatnut
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Čestnou , statočnou , poctivou a dlhoročnou prácou .

Alexander Rezeš
0 0
stroparzvw stroparzvw

stroparzvw je offline (nepripojený) stroparzvw

čaute ak chcete vedieť ako sa dá zarobiť popri práci pár korún a začať niečo svoje tak mi napíšte. Nemusíte ísť ani do parlamentu
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

stroparzvw Pozri príspevok
čaute ak chcete vedieť ako sa dá zarobiť popri práci pár korún a začať niečo svoje tak mi napíšte. Nemusíte ísť ani do parlamentu


Zadaj svoju ponuku na návod "prilepšenia si" sem :

http://www.porada.sk/f39-inzercia.html
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať