Zavrieť

Porady

Najvačšie a najdrzejšie reklamné oblbovačky ľudí...

Neviem,ale za posledných pár rokov sme si zvykli na všelijaké primitívne "akcie", keď Vám akože niekto dáva niečo zadarmo,alebo za dobrú cenu a samozrejme,že nič nieje zadarmo a dobrá cena je len keď niečo splníte,čím tu vašu "výhodu" 5 krát preplatíte-zvykol som si velmi dobre čítať malé písmenka , ale dnes ma úplne vytočila PSS,a.s.- ponúkajú úver s bombastickym reklamným sloganom na bilboardoch, v tv a pod.,že "úver za 1,99%"-keby aspoň mali toľko slušnosti v sebe,že čo ja viem dali by to naoko na prvé tri roky alebo tak-ale oni to majú garantované prosím pekne do konca tohto roku,potom je to štandardná úroková sadzba-to už fakt robí niekto zo Slovače úplných blbečkov???- mám také nervy, na takéto klamanie spotrebiteľa,že hneď aj idem písať podnet či sa nejedná o klamlivú reklamu a toho je tu na SVK viacej- každý druhý je podvodník-reklamujú čo nedodržia,resp. sa to vzťahuje na 5 ľudí zo 100...
Usporiadat
912 912

912 je offline (nepripojený) 912

v podstate ani nič, len baba ...viac
wagner Pozri príspevok
Ja mám asi lepšiu banku - za celý balík včetne internetbankingu platím iba 3,68 € a za každú platbu 0,07 € .Ja našťastie nepozerám reklamy, iba občas narazím na tú starú pani v červenom kabáte s nátačkami na hlave čo musí splácať úvery, auto a neviem čo a natriasa sa v nejakom kresle Nad obsahom reklamy ani neuvažujem, ale smejem sa nad tým, ako zas nejaký dôchodca na to naletí.
Táto reklama je neskutočne sprostá a najlepšie keď po nej hneď ide "a čo mladý pán vyzerám jak lišiak?" Tak to mám chuť vraziť aj televízoru
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak ja za najdrzejšiu reklamu posledné obdobia považujem Modré z neba.Predvolebná kortešačka Smeru.
0 0
kkllc kkllc

kkllc je offline (nepripojený) kkllc

Vo firme sme naleteli na ponuku od Orange na mobilný internet. Jednou nevýhodou je, že naň nemáme signál a druhou, že je tam viazanosť takže to nepoužívame a musíme platiť. Keďže nám to nešlo tak sme si museli daď od TComu po drôte a tak platíme 2x za internet.
Mobily mame tiež od Orange a na ne máme signál.
Tie viazanosti su ale aj u ostytných na nervy. Ak mam niečo s viazanosťou tak smola a stále viac firiem na to prechádza.
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

truch Pozri príspevok
V telke stále beží reklama, že jedna nemenovaná banková inštitúcia vracia svojmu maskotovi peniaze za každú platbu kartou. Mne strhli 0,13 €, tak sa reku opýtam ako to je. Za balík zaplatíš 4,90€ mesačne a oni ti vrátia 0,5% z platby kartou. Čiže by som musela nakúpiť za 1000€, aby som bola na nule.
To sú ale frajeri! A najviac milujem, keď mi z banky chodia tie bombastické ponuky na kriedovom papieri. Uviaž si peniažky tak najmenej na 5 rokov a najviac za 1%. Vidím, že kreativita má zelenú.
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
truch Pozri príspevok
V telke stále beží reklama, že jedna nemenovaná banková inštitúcia vracia svojmu maskotovi peniaze za každú platbu kartou. Mne strhli 0,13 €, tak sa reku opýtam ako to je. Za balík zaplatíš 4,90€ mesačne a oni ti vrátia 0,5% z platby kartou. Čiže by som musela nakúpiť za 1000€, aby som bola na nule.
A čo je na tom divné????? Veď ty predsa nie si maskot banky.
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ktovie, či aj my ako dochodcovia budeme takí naivní a budeme veriť každému podvodníkovi, neviem veru...
Priatelia, nezabúdajte, že vy už "fungujete" viac /nie všetci/ v kapitalizme, ako my, čo sme nevedeli čo je to portfólio či fondy také a také a kadejaké iné pošušmaníčka. Takže vy nebudete taký naivný. Ja som tiež naletel bankovému poradcovi a stálo ma to dosť, pretože som nedostal, také info, aké by boli treba, dnes sa k týmto bankovým lákačom správam arogantne.
Nič iné si nezaslúžia.
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
gilda Pozri príspevok
To sú ale frajeri! A najviac milujem, keď mi z banky chodia tie bombastické ponuky na kriedovom papieri. Uviaž si peniažky tak najmenej na 5 rokov a najviac za 1%. Vidím, že kreativita má zelenú.
Začiatkom roka som v nejakom TV alebo rádii sa dozvedel, že sa budú zvyšovať úroky, pretože sa končia termínované vklady a začne sa boj o klienta, dnes som sa trochu potúlal po bankách na internete a čuduj sa svet od 1. apríla sú zmenené úrokové sadzby, ale dole. Hádam, že by to bol prvý apríl?
0 0
fem fem

fem je offline (nepripojený) fem

pridávam sa k príspevku reklamných oblbovačiek ľudí, u mňa " zabodoval" vynikajúci výrobok na posilnenie imunity - Actimel, ten človek, ktorý dostal nápad, zabaliť srvátku z mlieka do mini-flašiek a bombastickou reklamou nás presviedčať, ako nám všetkým zlepší imunitu, je už určite miliardárom niekde na Bahamách....
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

220870 Pozri príspevok
Nemôžem nereagovať.Najväčší a najdrzejší oblbovák je u mňa jednoznačný.
Nenormálne ho neznášam.
Ale ja mu náhodou verím, len tam zabudli dopísať celú vetu. Smerom k ľuďom poriadny chriakel. Sorry citlivejším dušičkám.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ktovie, či aj my ako dochodcovia budeme takí naivní a budeme veriť každému podvodníkovi, neviem veru...
Neboj nebudeme, my sa dôchodku asi ani nedožijeme. Už teraz sa odchod predlžuje na 67 a pokiaľ pôjdeme my, tak to bude možno aj 80. Čím vyšší vek, tým menej dôchodkov bude treba vyplácať.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Mňa osobne najviac fascinujú reklamy na vložky. Podľa nich by som mala byť v tomto období nesmierne šťastná a aktívna. No na porazenie, ja mám vtedy najväčšie nervy na seba aj celý svet, nenávidím všetky vložky sveta a biele obtiahnuté nohavice by boli v tieto dni absolútne scifi.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Berte to z tej druhej stránky: koľko dobrých reklám prerušujú totálne nemožné filmy.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Rozalka Pozri príspevok
Berte to z tej druhej stránky: koľko dobrých reklám prerušujú totálne nemožné filmy.
Preco ma ziadna nenapada?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Samozrejme, to som myslela ako vtip .......
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Mne sa veľmi "páčia" reklamy, kde dáma vytiahne z kabelky v divadle litrovku s pracím gélom. Mne stačí v kabelke moja štandardná výbava ( dáždnik, peňaženka, zopár okuliarov,atď...) a aj bez gélu je to slušná váha
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Na druhej strane ak to naozaj berieme športovo, tak tieto reklamné prestávky prídu vhod...uvarenie kávičky, odskok na wecko a pod.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Dav Pozri príspevok
Mne sa veľmi "páčia" reklamy, kde dáma vytiahne z kabelky v divadle litrovku s pracím gélom. Mne stačí v kabelke moja štandardná výbava ( dáždnik, peňaženka, zopár okuliarov,atď...) a aj bez gélu je to slušná váha
a keby len váha ja mám aj bez pracieho gelu v kabelke poriadne prepadlisko v ktorom nikdy neviem nič nájsť, pokiaľ nevytrasiem jej celý obsah.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Mňa vytáča,keď v rádiu idú reklamy na prípravky proti všiam.

V dnešnej dobe ???

Aj som im pisal mailom aby tie priblble reklamy stiahli, ale oni ich ešte zintenzívnili.

Asi by púšťali aj reklamy na prípravky proti lepre , ak by im za to niekto platil.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Laco-monter Pozri príspevok
Mňa vytáča,keď v rádiu idú reklamy na prípravky proti všiam.

V dnešnej dobe ???

Aj som im pisal mailom aby tie priblble reklamy stiahli, ale oni ich ešte zintenzívnili.

Asi by púšťali aj reklamy na prípravky proti lepre , ak by im za to niekto platil.
Máš deti??? Podľa tohto príspevku asi nie. Minimálne dva krát do roka sa v škole premelie epidémia vší.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Po prečítaní vašich príspevkov som prišiel na to ,že posledných 10 rokov čo takmer nesledujem televíziu som o nič podstatné neprišiel.Naopak.Pochvalujem si reklamné noviny z Kauflandu ,výborne sa s nimi zakuruje.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať