Zavrieť

Porady

Pojazdny pneuservis

Caute poradaci.
Uz pred rokom som dostal tento napad a az teraz sa tomu skusam venovat zatial v teoretickej rovine. Bolo by podla Vas mozne (z legalneho hladiska) podnikat pojazdnym pneuservisom? Neslo by o pneuservis ale skor iba o prezuvanie, vyvazovanie kolies. Cely pneuservis by bol v dodavke (vyzuvacka, vyvazovacka, nejake naradie, kompresor, pojazdny zdvihak) pevne pripevneny. Fungovalo by to na principe: zakaznik si objedna prezutie auta. Ja by som za nim dosiel v dohodnuty cas na dohodnute miesto a prezul by som mu auto so vsetkym ako sa patri. Jeho vyhoda je, ze nemusi nikam chodit, ja dojdem za nim. Nemusi cakat v rade a v konecnom dosledku by to bolo lacnejsie kedze moje naklady na podnikanie by boli nizsie v porovnani s konkurenciou, ktora musi platit za drahe priestory. Skoro kazdy podn. napad ma vela prispevkov preco by to neslo, preco sa na tom neda zarobit, ale skuste sa zamysliet. Ano viem ze vsetky stroje potrebuju el. energiu (to by som mal poriesene), aj to viem ze auto potrebuje prezut iba 2x za rok a sezona trva mozno 2 x 2mesiace. Ale kebyze prezujem, nech nezerem, 5 aut denne x 25dni v mesiaci x 4 mesiace x 15 eur tak to mame za rok: 7500eur. Niesom narocny a neocakavam ze budem milionarom za 1 rok ale kto nic neskusi nic neziska.... No mna vsak zaujima ci by sa dalo na Slovensku oficialne nieco take rozbehnut. Dakujem pekne
Usporiadat
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
staci dat do google "mobilný pneuservis"
0 0
Fred666 Fred666

Fred666 je offline (nepripojený) Fred666

No vidite ze niekoho to dokaze zivit... Ale kazdy rozmysla inak a preto co je pre niekoho vyhoda tak pre ineho nevyhoda a nase nazory sa nezhoduju... Som si vyratal ze ten mobilny pneuservis prezuva auta od 30eur a vyssie (ak prezuvate komplet pneu) A to ze funguju mi nevadi (som mimo BA) iba ma to utvrdzuje ze to nieje zly napad. To nieje moj jediny podnikatelsky napad, ale ostatne si uz radsej necham pre seba.
0 0
BLINDSIDE BLINDSIDE

BLINDSIDE je offline (nepripojený) BLINDSIDE

Fred666 Pozri príspevok
No vidite ze niekoho to dokaze zivit
Ano, krásne napísané ! Dokáže živiť. Nie, že sa to uživí a ešte aj majiteľa. Teraz je kvantum firiem, ktoré sa len tvária, že žijú a konajú nejakú činnosť, zameranú na vytváranie zisku. Množina je financovaná z iných tokov. Krásny príklad boli jedny slávne aerolinky, ktoré za celý svoj život na trhu nevygenerovali ani jedno zúčtovacie obdobie zisk. Obdobne to funguje aj inde...
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Každé podnikanie dokáže fungovať 1/2 roka, potom ho treba inovovať a oživiť, či rozšíriť.

V opačnom prípade skrachuje.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať