Zavrieť

Porady

RECEPT na originalny svadobny dar

mili poradaci,

dufam, ze nebudete skripat zubami nad zaradenim mojho prispevku, ale do kultury (kam sa svadba hadam zaradit da ) by sa RECEPT na dar moc nehodil a tak som to teda riskla v tu..

takze, caka ma v blizkej dobe absolvovanie tejto udalosti a kedze nechcem byt trapna a darovat zehlicku, tlcik na rezne, obalku ... pohare, pribor atd , rada by som nacerpala inspiracie mozno aj na tychto miestach

poradite?

(dopredu vdaka)
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jozka56 Pozri príspevok
Ja sa skôr prikláňam k praktickým a užitočným svadobným darom. Myslím, že svojim darčekom poukážkou o zaplatení troch metrákov dreva na kúrenie mladomanželov nielen poteším
A vieš , že aj ja ???

Napríklad tak vkusne zabalené , aspoň 5 kg vážiace kladivo , aby si vybili z hlavy tie nejaké , ak vôbec , dary ....keď originalitu , tak poriadnu ....
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Mixaela, dnes keď si založila túto tému si mi nápad tej poukážky priamo vnukla. Určite na svadbe mojej neterky koncom mája táto poukážka odo mňa bude. Stále nie som na 100% rozhodnutá, že keď prídu domou zo svadby, bude aj drevo zložené pre bránou.
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Pridala by som jednu pekne zabalenú tehlu a k tomu tiket Loto..
2 0
mixaela mixaela

mixaela je offline (nepripojený) mixaela

.... ej, ale som rada, ze to ponima par ludi aj sportovo
0 0
luluba luluba

luluba je offline (nepripojený) luluba

Ja som dala neveste vyrobiť kyticu z peňazí. Mala taký úspech že si ju každý fotil a mňa to veľmi potešilo že sa páčila každému :-)
P1270080.JPG  
2 0
Ophteron Ophteron

Ophteron je offline (nepripojený) Ophteron

Množstvo "praktických" a zábavných darčekov vhodných aj ako vtipný a originálny svadobný dar nájdete aj na BitStore.sk
0 0
gogol99 gogol99

gogol99 je offline (nepripojený) gogol99

Najlepším svadobný darom je predmanželská zmluva. Alebo sľub, že nikto z manželov nepodá návrh na rozvod :-)
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

v rakusku zvyknu davat peniaze ,ale originalne naaranzovane.nieco take ako ta kytica,ale ludia vyrabaju normalne domceky,alebo na kus rovneho kartonu spravia maketu ich domu,zahrady a daju tam igracikov a okolie vyzdobia peniazmi-poskladaju och tak vseljiak,ze na prvy pohlad to ani ako peniaz nevyzera ale je to uzasne zaujimave.
vyrobit sa moze hocico.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať