Zavrieť

Porady

CD Kristína-Horehronie

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Ahojky ,
ak by mi niekto vedel priložiť link,kde by sa dalo cez internet kúpiť CD Kristíny - Horehronie, budem veľmi vďačná. Dva linky som našla, ale je na nich len Horehornie... ja by som potrebovala aj pieseň "Ešte váham..." (či ako sa to presne volá)... moja dcérka na nej "fičí" a chcela by som jej ho objednať... díky moc..
Usporiadat
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
som rada, že som Vás rozosmiala v pondelok sa to zíjde, pfuj neznášam pondelky


ešte pre Lenku: a keď budeš na tej stránke napr. isohunt.com,/ ale na tejto stránke sú zahraničné vecičky/ tak daj do vyhľádavača, napr."linkin park " zbožňujem toho speváka ňňňammm
ti nájde od nich všetko potom sa pozrieš, aby to bolo audio- klikneš na názov a hore nad tým klikneš že dowland torrentz/ to som určite zle napísala/ a vyskočí ti tá tabuľka utorrent čo si si už predtým nainštalovala a dáš OK aby ti to stiahlo cez ten program torrentz a étafsjo. a potom už len čakať a čakať,...../.áh ešte som zabudla, to čo bude hotové je uložené v priečinku sťahované veci./ ale si treba všímať aj to, aby tam bolo čím viac síderov to zas vidíš napravo je to tak že S a P, aby ti to mal kto posielať, lebo keď tam bude len "0" tak ti to nebude sťahovať, lebo nie je tam nikto kto by ti to posielal... hádam som to napísala dosť zrozumiteľne
keby nie tak tutok hen chlapi ma doplnia ale dúfam, ženie za hotové

mne to sťahuje na disk "D"

ešte dodatok a potom to vypáliš na CD cez program nero, alebo ashampo burning, amôžeš to dať aj na pamäťovú kartu do mobilu cez PC
Naposledy upravil Barbara : 19.04.10 at 12:53
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad Pozri príspevok
Myslím, že Juraj jej to rád urobí aj za "vatikánsku menu"
...jej nie ...neurobím ......ani za hentú menu a ani za nijakú inú !!!

Ja jej len napálim CD Kristíny...

P.S.:
Respektíve , už je napálené ...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

buchač Pozri príspevok
...jej nie ...neurobím ......ani za hentú menu a ani za nijakú inú !!!

Ja jej len napálim CD Kristíny...

P.S.:
Respektíve , už je napálené ...
Juraj, nechytaj ma za slovíčka, samozrejme že som myslela, že jej napáliš CD Kristíny ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Barbara Pozri príspevok
som rada, že som Vás rozosmiala v pondelok sa to zíjde, pfuj neznášam pondelky


ešte pre Lenku: a keď budeš na tej stránke napr. isohunt.com,/ ale na tejto stránke sú zahraničné vecičky/ tak daj do vyhľádavača, napr."linkin park " zbožňujem toho speváka ňňňammm
ti nájde od nich všetko potom sa pozrieš, aby to bolo audio- klikneš na názov a hore nad tým klikneš že dowland torrentz/ to som určite zle napísala/ a vyskočí ti tá tabuľka utorrent čo si si už predtým nainštalovala a dáš OK aby ti to stiahlo cez ten program torrentz a étafsjo. a potom už len čakať a čakať,...../.áh ešte som zabudla, to čo bude hotové je uložené v priečinku sťahované veci./ ale si treba všímať aj to, aby tam bolo čím viac síderov to zas vidíš napravo je to tak že S a P, aby ti to mal kto posielať, lebo keď tam bude len "0" tak ti to nebude sťahovať, lebo nie je tam nikto kto by ti to posielal... hádam som to napísala dosť zrozumiteľne
keby nie tak tutok hen chlapi ma doplnia ale dúfam, ženie za hotové

mne to sťahuje na disk "D"

ešte dodatok a potom to vypáliš na CD cez program nero, alebo ashampo burning, amôžeš to dať aj na pamäťovú kartu do mobilu cez PC
Barborka ....ale prečo tak zložito ???
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Barbara Pozri príspevok
ahoj Lenka, dúfam, že to čo teraz napíšem, nebude v nesúlade s Etiketou
takže choď na stránku stahuj.sk, alebo na slunecnice.cz tam vyhľadaj vo vyhľadávači""""" utorrent """"" stiahni si, to je to zadara, nainstaluj do PC, potom pôjdeš na nejaké torrenty, napr. torrents.cz a tam stiahneš len čo srdci ráči, všetko...... a zahraničné pesničky napríklad na isohunt.com, alebo torrentz.com.....od výmyslu sveta tam nájdeš všetko čo by si chcela stiahnúť, alebo aj na mp3000.net- tušímtak sa to volá

a nebudeš musieť tu chlapom zaplatiť ništ
A že priateľka
0 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
Lenka uplne nahodou idem zajtra do Bardejova a cd Horehronie mam v aute... Tak neviem dame kavu... a cd je Tvoje...
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
kyblik Pozri príspevok
Lenka uplne nahodou idem zajtra do Bardejova a cd Horehronie mam v aute... Tak neviem dame kavu... a cd je Tvoje...
...tak to by som chcela vidieť..ja som "za"
0 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
a chlapi maju bez...
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
kde dvaja sa bijú, zvíťazí tretí

no brááááávooooo

a vy dvaja máte tudle
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
kyblik Pozri príspevok
Lenka uplne nahodou idem zajtra do Bardejova a cd Horehronie mam v aute... Tak neviem dame kavu... a cd je Tvoje...

Kyblík, len aby z tej kaffé , nebolo aj niečo tvrdé
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
...jej nie ...neurobím ......ani za hentú menu a ani za nijakú inú !!!

Ja jej len napálim CD Kristíny...

P.S.:
Respektíve , už je napálené ...
....aj poslané ...
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
buchač Pozri príspevok
....aj poslané ...

Ďakujem Juraj.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať