Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Aj toto je celkom dobrý nápad, ako sa stať "kočkou"...niečo dzobnúť, niečo pohryzkať, niečo oblízať, pohár vody a spať
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ten clanok o nocnom chudnuti je taka hlupost, ze to az boli. Rad by som poznal autorove myslienkove pochody a cely mechanizmus, ako by to podla autora malo fungovat. Az vtedy by zacala poriadna sranda. A nech napise aj sprievodne javy chudnutia, napr. zvysena tepova frekvencia, zvysena potreba 02, zvysena cinnost organov... Aha, zabudol som. Vypijem zazracny napoj a v spanku chudnem a zaroven spim, teda odpocivam. Chcel som to napisat uz vcera, ale dozrel som na to az cez noc :-))))))))))
Slint hodny modreho konika a BIO matiek.
Naposledy upravil Nandrolon : 25.01.19 at 05:58
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Ten clanok o nocnom chudnuti je taka hlupost, ze to az boli. Rad by som poznal autorove myslienkove pochody a cely mechanizmus, ako by to podla autora malo fungovat. Az vtedy by zacala poriadna sranda. A nech napise aj sprievodne javy chudnutia, napr. zvysena tepova frekvencia, zvysena potreba 02, zvysena cinnost organov... Aha, zabudol som. Vypijem zazracny napoj a v spanku chudnem a zaroven spim, teda odpocivam. Chcel som to napisat uz vcera, ale dozrel som na to az cez noc :-))))))))))
Slint hodny modreho konika a BIO matiek.
Najlepší návod ako zlikvidovať vitamín C v petržlenovej vňati
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Aj v noci sa spotrebuva energia a po vypiti toho elixiru sa MOZE spotreba o nieco zvysit, ale ze by to stacila na schudnutie, to pochybujem.
Ale preco neverit na zazracny napoj? Nepoznate Asterixa a Obelixa?
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Na nočné chudnutie som kdesi, kedysi poznala aj lepší návod
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

afrikánka
Na nočné chudnutie som kdesi, kedysi poznala aj lepší návod
Myslíš podľa Šlitrovho bud fit? "Chceš li býti štíhla v pase, spávej denne na ...."
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

vicktor
Aj v noci sa spotrebuva energia a po vypiti toho elixiru sa MOZE spotreba o nieco zvysit, ale ze by to stacila na schudnutie, to pochybujem.
Ale preco neverit na zazracny napoj? Nepoznate Asterixa a Obelixa?
Ak sa bude "niekto" /večerní konzumenti/ striktne držať toho článku, tak verím, že schudnú.
Nebude to ale kvôli žiadnému elixíru, ale preto, že v článku je zakázané 2 h pred spaním jesť.
Takže namiesto celého elaborátu stačilo napísať jedno staré známe slovo - nežrať! Na tomto slove sú založené všetky zázračné tabletky na chudnutie. Užívate placebo, ale podľa návodu, kde máte upraviť stravu, upraviť pohybové aktivity, ináč "zázračná tabletka na chudnutie" nebude fungovať...
Prirovnal by som tú potravu k plne nabitej nabíjacej batérii. Človek by neveril, ako je niekedy zložité vybiť plne nabitú batériu. Tá batéria nemá nejaký zázračný kohútik, cez ktorý sa uložený elektrický náboj proste vypustí von z nej. Tá elektrika sa musí na niečo premeniť, teda buď na teplo, svetlo, mechanickú prácu, alebo kombináciu všetkých troch. Podobne je to aj s jedlom.
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
afrikánka
Na nočné chudnutie som kdesi, kedysi poznala aj lepší návod
Kedysi poznala ... ... uz zabudla.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Januar je v mediach plny zazrakov na chudnutie....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
Januar je v mediach plny zazrakov na chudnutie....
A v Lidli zase ako každý rok akcie s činkami, so športovým náradím, oblečením. Náhoda to nie je, je to obchodný marketing, akurát mne to už pripadá trápne, stále sa opakujúce rovnaké praktiky.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nandrolon
lujza.j
Januar je v mediach plny zazrakov na chudnutie....
A v Lidli zase ako každý rok akcie s činkami, so športovým náradím, oblečením. Náhoda to nie je, je to obchodný marketing, akurát mne to už pripadá trápne, stále sa opakujúce rovnaké praktiky.
Prečo trápne? Každou sezónou pribúdajú noví zákazníci, dospievajú mladí a to je iba jeden aspekt trhu. Pribúda stredný vek, čo nabral kilečká a kadečo iné...Odbyt sa vždy nájde, už len, že demografický vývoj ráta s každým narodeným, ako s pracovnou silou, tak sa aj ráta s novými zákazníkmi, nie? Potraviny, oblečenie, elektronika, automobily, byty...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nemyslím že trápne je predávať činky, ale trápne je to "násilné nútenie" tým zákazníkom v presne určených intervaloch, napr. po "prežieracích sviatkoch" činky... nechce sa mi loviť v pamäti ďalšie príklady...
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Ale nooo...ide predsa o to, že ponúknuť v správnom čase
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

afrikánka
Ale nooo...ide predsa o to, že ponúknuť v správnom čase
no, nebol by zo mňa dobrý dealer ani finančný agent, lebo by som nikomu nič nenúkal, nakoľko by som sa pri tom cítil trápne...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Nandrolon
Nemyslím že trápne je predávať činky, ale trápne je to "násilné nútenie" tým zákazníkom v presne určených intervaloch, napr. po "prežieracích sviatkoch" činky... nechce sa mi loviť v pamäti ďalšie príklady...
lidl ponukal cvičiace náradie aj pred vianocami. kupovala som
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Lidl uz nie je co byval. Kedysi taky "tematicky" tovar ponukal zasa az po x mesiacoch. Teraz "funkcne tricka", pyzama a naradie vnucuju kazdy druhy tyzden. Cvicebne pomocky kazdy treti.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Pokiaľ som si všimla na letákoch, tak ceny tričiek, pyžám, posteľnej bielizne, spodnej atď, majú slušnú cenu v porovnaní s eshopmi, kamenné, ani nespomeniem. A kvalita je celkom slušná, teda prihliadnuc na cenu, nie?
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

afrikánka
Pokiaľ som si všimla na letákoch, tak ceny tričiek, pyžám, posteľnej bielizne, spodnej atď, majú slušnú cenu v porovnaní s eshopmi, kamenné, ani nespomeniem. A kvalita je celkom slušná, teda prihliadnuc na cenu, nie?
Mám zopár kúskov a kvalita je taký štandard, lacnejšie ako inde. Ak chceš niečo lepšie, tak treba špec. obchody ale to je tak so všetkým.
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

A toto sa tiež objavuje všade...
https://www.cas.sk/clanok/795167/dam...-vecer-vyhnut/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja som si vcera protismykomu podlozku...lebo som s karimatkou cestovalav penny som zas dumala..ci zavazia na ruky,nohy...
Ja si rada v lidli...spotrebny matros...aj oblecko na cvicko....v at....az tak casto nie....alebo to nesledujem....napr.plachty na postel vyborne-hrube....
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať