Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
Usporiadat
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Aktualne pre zdravie ,
treba mať POHYB,
a to nie hocijaký,

tak aby sa dali veci ,ktoré mate oblečené pri tom pohybe , ŽMÝKAŤ !

Potom je terapia účinná, a aj príjemná ,lebo pocítite nával endorfinov.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
K PPS - Jak na nemoci - xylitol je prírodné sladidlo a zabraňuje šíreniu zubného kazu. Pokiaľ viem, s ušnými baktériami nemá nič dočinenia. Samotné žuvanie hocičoho podporuje tvorbu ušného mazu a tým je prospešné pre ucho.
0 0
jackguelina jackguelina

jackguelina je offline (nepripojený) jackguelina

Laco-monter Pozri príspevok
Aktualne pre zdravie ,
treba mať POHYB,
a to nie hocijaký,

tak aby sa dali veci ,ktoré mate oblečené pri tom pohybe , ŽMÝKAŤ !

Potom je terapia účinná, a aj príjemná ,lebo pocítite nával endorfinov.
Pripájam sa k tomuto príspevku: ja každé ráno cvičím na stacionárnom bicykli-
20 km so záťažou.Po ukončení cvičenia som úplne mokrá ,ale cítim sa tak ,
akokeby som si "dobila baterky".
Naposledy upravil jackguelina : 09.09.10 at 11:02
0 0
ErinErin ErinErin

ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

Niečo pre zdravie zo stránky www.sparkpeople.com na dnešný deň:
HEALTHY REFLECTIONS = ZDRAVÉ ÚVAHY

Pohľad na svet je nákazlivý. Stojí ten tvoj za pozornosť?
Anonym

AKÚ ATMOSFÉRU VYTVÁRAŠ?
Pozitívni ľudia sú takmer vždy prirodzenými vodcami a tými, čo vedia druhých motivovať. Priťahujú ľudí, asi tak ako tí, čo sa neustále trápia a nadávajú, ľudí odpudzujú. Preskúmaj svoje vlastné postoje. Sú také, aké by chceli ostatní prijať do života? Namiesto utrúsenia negatívnej poznámky skús vymyslieť niečo pozitívne. Aj keď tvoje pocity nemajú veľký význam, pamätaj, že neustálym pesimizmom sa nikto neobklopuje rád. Postoje sú nákazlivé, tak naplň svoje okolie radosťou, nadšením a optimizmom!
1 0
ErinErin ErinErin

ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

HEALTHY REFLECTIONS od SparkPeople.com

Neprežije najsilnejší druh, ani ten najinteligentnejší, ale ten čo sa vie najlepšie prispôsobiť zmenám.
Charles Darwin


Prispôsobenie plánov

Stresujú ťa zmeny? Znepokojuje ťa, že nevieš, čo ťa v živote čaká za prvým rohom? Nie je rozumné očakávať, že svet sa prispôsobí tebe; skôr ty sa musíš zmeniť aby si vo svete zapadol. Život je bezpochyby nevypočítatelný. Aj keď si prirodzene prajeme istotu a rutinu, život tak väčšinou nefunguje. Ľudia odchádzajú, finančná situácia sa mení, vzťahy končia--a to všetko bez toho, aby sa nás niekto pýtal! Riešením je naučiť sa zmyslu pre humor a vedieť sa prispôsobiť. Naďalej si klaď dlhodobé ciele, ale maj svoje priania a prostriedky na dosiahnutie cieľov otvorené, len pre prípad, že by sa ťa život rozhodol z tvojich plánov vyšplechnúť.
3 0
ErinErin ErinErin

ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

HEALTHY REFLECTIONS od sparkpeople.com - o tom, že na každom cieli ako aj zmene životného štýlu či chudnutí je potrebné systematicky pracovať...

Zbohatnúť za noc trvá dvadsať rokov.
Eddie Cantor

POSTUPNÉ DOSAHOVANIE CIEĽOV

Bez výhry v lotérii sa myšlienka získania bohatstva alebo moci za noc takmer nedá uskutočniť. Nie že by bolo nemožné uspieť, ale vyžaduje to veľa usilovnej práce, času, prekonávania prekážok a zanietenia. Nemôžeš očakávať, že ti úspech spadne do lona. často musíš investovať veľa sĺz a času, aby si ho dosiahol. Stanov si ciele, zostav si plán, ako sa dostať z bodu A do bodu B (a C, D, E a F) a choď za tým! Nech sa tvoja vytrvalosť a túžba stanú základom pre dosiahnutie úspechu.
0 0
ErinErin ErinErin

ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

HEALTHY REFLECTIONS - www.sparkpeople.com
Existujú dva spôsoby, ako šíriť svetlo: ako svieca alebo ako zrkadlo, ktoré ho odráža.
Edith Wharton

SVOJIMI ČINMI VYSIELAŤ SVETLO

Si sviecou alebo zrkadlom? Mnohí sú niečo medzitým. Tento citát nás upozorňuje na to, aké dôležité sú naše činy. Príklad, ktorý dávaš svojím správaním (ako zrkadlo) je cestou zdieľania svojich pocitov. Ohováranie, sťažovanie sa a pesimizmus ukazujú, že si v živote nešťastný a na dne. To isté platí o opačnom správaní. Pozitívne, uisťujúce poznámky vysielajú do sveta, že si šťastný
, priateľský a optimistický. Čo odráža tvoje zrkadlo? Odrážaj činmi svoje skutočné presvedčenie a hodnoty.
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Je sezóna gaštanov, tak vyskúšajte. http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=56887

Ja o tom, že sa majú dávať gaštany do postele viem už dávno, len som mala iné množstvo a zdá sa mi že to pomáha. Kamarátka si to dala síce pod posteľ, aby to rušilo geopatogénne zóny, ale či to pomohlo neviem.
Naposledy upravil babka - ježibabka : 15.09.10 at 15:44
5 0
arimnestos arimnestos

arimnestos je offline (nepripojený) arimnestos

Na suchú pokožku odporúčam bambucké maslo pod značkou Oléanat
Naposledy upravil arizona : 30.09.10 at 12:30 Dôvod: reklama
1 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

ak je suchá pokožka, treba doplniť vit.E
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

babka - ježibabka Pozri príspevok
Je sezóna gaštanov, tak vyskúšajte. http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=56887

Ja o tom, že sa majú dávať gaštany do postele viem už dávno, len som mala iné množstvo a zdá sa mi že to pomáha. Kamarátka si to dala síce pod posteľ, aby to rušilo geopatogénne zóny, ale či to pomohlo neviem.
koľko tých gaštanov si mám šupnúť pod posteľ a v čom majú byť
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja som pocula, ze gastanov ma byt o jedden viac ako mas rokov. Nemaju byt pod postelou, ale pod vankusom. A maju byt v nejakom vrecusku, pekne rozlozene na plocho, aby netlacili. Ci to ma nejake pozitivne ucinky, neviem, ale ak tomu uveris, poskodit to nemoze.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

.. už som sa chystala, že sa pôjdem prejsť na cintorín - tam máme krásne gaštany ... ešteže som to prečítala celé .. musím nájsť lepšie miesto (aj v meste ich je dosť - našťastie)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

Katy a R Pozri príspevok
.. už som sa chystala, že sa pôjdem prejsť na cintorín - tam máme krásne gaštany ... ešteže som to prečítala celé .. musím nájsť lepšie miesto (aj v meste ich je dosť - našťastie)
...nemôžem si pomôcť , ale toto mi okamžite udrelo do zraku môjho ...do očí ...
Do rehotu som okamžite šiel , že aký výsledok to dáva ...
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

buchač Pozri príspevok
Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie



...nemôžem si pomôcť , ale toto mi okamžite udrelo do zraku môjho ...do očí ...
Do rehotu som okamžite šiel , že aký výsledok to dáva ...
.. no už aby si sa ty neozval
... ja si chodím pravidelne obzerať cintoríny .. a ver, že to pomôže aj mômu zdraviu. (treba väčšinou do kopčeka šlapať)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

durisovad Pozri príspevok
Ja som pocula, ze gastanov ma byt o jedden viac ako mas rokov. Nemaju byt pod postelou, ale pod vankusom. A maju byt v nejakom vrecusku, pekne rozlozene na plocho, aby netlacili. Ci to ma nejake pozitivne ucinky, neviem, ale ak tomu uveris, poskodit to nemoze.
ja si ich chcem dať pod posteľ, pod vankúš nemôžem na druhý deň by som bola krčne nefunkčná
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

lujza.j Pozri príspevok
koľko tých gaštanov si mám šupnúť pod posteľ a v čom majú byť
Práve že gaštany majú byť v posteki a nie pod posteľou. Dnes som si urobila prechádzku pre zdravie popri nákupe na zber gaštanov. Mám ich vo vrecúšku z gázy uložené v posteli. Oni netlačia. Veď si ich dám k nohám a postupne sa v noci posunú tam kde to Tebe aj im vyhovuje. Nazberala som veľa, pre celú rodinu, A vyskúšam aj tinktúru, alebo čo to tu bolo písané. To som doteraz nerobila. Prikladám dnešný úlovok.
Gaštany 002.jpg  
Gaštany 003.jpg  
1/1
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

babka - ježibabka Pozri príspevok
Práve že gaštany majú byť v posteki a nie pod posteľou. Dnes som si urobila prechádzku pre zdravie popri nákupe na zber gaštanov. Mám ich vo vrecúšku z gázy uložené v posteli. Oni netlačia. Veď si ich dám k nohám a postupne sa v noci posunú tam kde to Tebe aj im vyhovuje. Nazberala som veľa, pre celú rodinu, A vyskúšam aj tinktúru, alebo čo to tu bolo písané. To som doteraz nerobila. Prikladám dnešný úlovok.
ok, ale ja som myslela to čo si spomínala o tej kamoške, že si ch dáva pod posteľ za zlepšenie geopatogénnych zón
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

lujza.j Pozri príspevok
ok, ale ja som myslela to čo si spomínala o tej kamoške, že si ch dáva pod posteľ za zlepšenie geopatogénnych zón
Tak to neviem. Keď nie som fit ako som bola a nerobím jej somára kamoška prerušila so mnou kontakt a neviem, či bola tento rok zberať nové. Ale podľa mňa to na tie zóny nemá vplyv. To je ale iba môj názor. Možno sa mýlim. Ale v posteli to má účinnosť. Potvrdila mi to aj bývalá pani lekárnička a dnes keď som išla s gaštanmi domov aj bývalá triedna pani učiteľka mojich synov. Takže asi na tom niečo je. Ak máš gaštany daj si tam aj tam. Veď uškodiť to nemôže.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

babka - ježibabka Pozri príspevok
Tak to neviem. Keď nie som fit ako som bola a nerobím jej somára kamoška prerušila so mnou kontakt a neviem, či bola tento rok zberať nové. Ale podľa mňa to na tie zóny nemá vplyv. To je ale iba môj názor. Možno sa mýlim. Ale v posteli to má účinnosť. Potvrdila mi to aj bývalá pani lekárnička a dnes keď som išla s gaštanmi domov aj bývalá triedna pani učiteľka mojich synov. Takže asi na tom niečo je. Ak máš gaštany daj si tam aj tam. Veď uškodiť to nemôže.
ďakujem, tak si šupnem aj pod aj do postele
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať