Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ivermektínu už skončila ministerská výnimka, v lekárňach nie je, ale sú k dispozícii dva lieky ako jeho náhrada a to
https://www.adc.sk/databazy/produkty...ty-764013.html
a ešte jeden na B.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Vyhlásenie psychológov z VÚDPaP k zatváraniu škôl v okresoch

https://vudpap.sk/vyhlasenie-psychol...rhdF42sTcnEAIE
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
ale sú k dispozícii dva lieky ako jeho náhrada a to
...dobré ti ide...že vraj náhrada.
To kto povedal ? TY ? To kde na to chodíš ? Do Čiech na otočku ???
0 2
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Globálna stratégia pre chrípku na roky 2019 – 2030
https://www.who.int/publications/i/item/9789241515320
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
korela
ale sú k dispozícii dva lieky ako jeho náhrada a to
...dobré ti ide...že vraj náhrada.
To kto povedal ? TY ? To kde na to chodíš ? Do Čiech na otočku ???
Kukučka...ty, čo si mi dala nesúhlasné...teba sa momentálne pýtam.
" S čím nesúhlasíš v mojom príspevku ?"
Poznámka - na ironický podtón sa teraz vyondi. Mne išlo o toto nasledovné.

Isoprinosine
Popis a určenie
Liek obsahuje liečivo inozín acedoben dimepranol, ktoré sa používa na liečbu niektorých vírusových infekcií. Liek sa používa na stimuláciu imunitného systému, aby zdolal vírusové infekcie, ako sú:

vírusové infekcie dýchacích ciest,
opakujúci sa herpes na pohlavných orgánoch,
opakujúci sa opar na perách,
pásový opar,
ovčie kiahne,
osýpky,
žltačka,
bradavice na pohlavných orgánoch a iné infekcie spôsobené ľudským papilomavírusom (HPV infekcie),
iné vírusové infekcie, ako je infekčná mononukleóza (infekcia spôsobená Epstein-Barrovej vírusom), infekcia spôsobená cytomegalovírusom a subakútna sklerotizujúca panencefalitída (zriedkavé ochorenie u detí a mladých ľudí, ktoré môže vzniknúť po prekonaní osýpok).

Ivermectin
Používa sa na liečbu:

infekcie v čreve nazývanú intestinálna strongyloidóza (anguillulóza). Je spôsobená druhom červa (hlístovca), ktorý sa nazýva „Strongyloides stercoralis“ (háďatko črevné).
infekcie krvi nazývanej mikrofilarémia spôsobenou „lymfatickou filariázou“. Je spôsobená nedospelým červom nazývaným „Wuchereria bancrofti“ (vlasovec miazgový). Ivermectin Exeltis nepôsobí na dospelé červy, iba na nedospelé červy.
kožných roztočov (svrabu). To je v prípade, keď sa vám pod kožu zavŕtajú drobné roztoče. Tie môžu spôsobiť závažné svrbenie. Ivermectin Exeltis sa má užiť, iba ak vám váš lekár diagnostikoval svrab alebo si myslí, že máte svrab.


Ja teda neviem...ale ak by mi na infekciu dýchacích ciest predpísal nejaký lekár (môj teda určite nie, ten je normálny) Ivermectin, tak by liek skončil v smetnom koši...

Záver ? Bez nejakých urážok (len je to moje zhodnotenie a môj názor) si dovolím tvrdiť, že ľuďom už na totál drbe.
Môj/moji lekári sú normálni...no o normálnosti poniektorých tu v poslednej dobe silne pochybujem. A čo sa jeden dočíta na iných stránkach...už len to je riadne psycho.
Poznámka - korela nebola nikdy normálna...viď jej mudrovanie okolo náhrady Isoprinosinu.
0 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Mila123
Jarka 1
lui, s ivermektínom u mňa v meste to bolo takto. V tom krátkom období, keď bol povolený, tak ho nikde nemali. Nebol problém, aby dal lekár rp, však aj tak sa dal neskôr kúpiť v Rakúsku už len na rp a za vlastné prachy. Zo začiatku aj bez rp.

Keď mal prísť v lete do lekárne, tak si o tom šuškali len lekári, lekárnici a vyvolený. Dva mesiace ho nedostali. Potom, keď dorazil, tak si ho rozchytali pre svoje rodiny a známych. Bežný smrteľník nemal šancu.

Vraj nepomáha, ale zásobili sa ním snáď všetci lekári.
Poznáte osobne aspoň jedného leára, kt. má spomínané lieky? lieky pre dobytok????
ako vidím, pichla som do "osieho hniezda".......čo také som urobila, keď som sa opýtala, či poznáte lekára, ktorý ma IVM v zásobe????
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mila123
Mila123
Jarka 1
lui, s ivermektínom u mňa v meste to bolo takto. V tom krátkom období, keď bol povolený, tak ho nikde nemali. Nebol problém, aby dal lekár rp, však aj tak sa dal neskôr kúpiť v Rakúsku už len na rp a za vlastné prachy. Zo začiatku aj bez rp.

Keď mal prísť v lete do lekárne, tak si o tom šuškali len lekári, lekárnici a vyvolený. Dva mesiace ho nedostali. Potom, keď dorazil, tak si ho rozchytali pre svoje rodiny a známych. Bežný smrteľník nemal šancu.

Vraj nepomáha, ale zásobili sa ním snáď všetci lekári.
Poznáte osobne aspoň jedného leára, kt. má spomínané lieky? lieky pre dobytok????
ako vidím, pichla som do "osieho hniezda".......čo také som urobila, keď som sa opýtala, či poznáte lekára, ktorý ma IVM v zásobe????
položila si zlú otázku lebo ivm je humánny ako tablety, veterinárny(pre dobytok) ako pasta
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
Mila123
Mila123
Jarka 1
lui, s ivermektínom u mňa v meste to bolo takto. V tom krátkom období, keď bol povolený, tak ho nikde nemali. Nebol problém, aby dal lekár rp, však aj tak sa dal neskôr kúpiť v Rakúsku už len na rp a za vlastné prachy. Zo začiatku aj bez rp.

Keď mal prísť v lete do lekárne, tak si o tom šuškali len lekári, lekárnici a vyvolený. Dva mesiace ho nedostali. Potom, keď dorazil, tak si ho rozchytali pre svoje rodiny a známych. Bežný smrteľník nemal šancu.

Vraj nepomáha, ale zásobili sa ním snáď všetci lekári.
Poznáte osobne aspoň jedného leára, kt. má spomínané lieky? lieky pre dobytok????
ako vidím, pichla som do "osieho hniezda".......čo také som urobila, keď som sa opýtala, či poznáte lekára, ktorý ma IVM v zásobe????
položila si zlú otázku lebo ivm je humánny ako tablety, veterinárny(pre dobytok) ako pasta
aspoň, že to viem, prečo je to tak......inak to bola otázka, nie konštatovanie......ale ok....
za opýtanie nebijú....alebo za opýtanie nič nedáš.......už tu
neplatí......
Naposledy upravil Mila123 : 05.12.21 at 22:08
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Inak pamatam si tu na porade jednu temu o odcervovani ludi, alebo tak nejako sa volala
Neviem ci si dobre pamatam, ale tusim sa tam rozoberalo ze len 100% praziquantel je ucinny a ten sa da zohnat iba v Nemecku. Uz vtedy som sa chcela opytat, ze ten je na podlhovaste cervy a ci teda tie oble si bude chovat ... ale radsej som si kusla do jazyka.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Neustále hejtovanie budem mínuskovať stále.
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Neustále hejtovanie budem mínuskovať stále.
Amen...takže toto je odpoveďou na položenú otázku ?
Prisámfakt...vám už nepomôže, aj keby ste si konský Ivermectin na chleba natierali alebo chemtrailsom zhadzovali.
Alebo si zadrite vodku s Bromhexinom, zapite to savom...a potom dajte rešeršm že ako dopadla liečba.
Vyjadrenia ako od odborníkov vychádzajúcich z pojmov, dojmov a poznatkovej základne premiantov z Vysokej školy života.

Asi odteraz začnem mínuskovať všetko, všade a všetkých...lebo tu len hejtujete.
Naposledy upravil buchač : 06.12.21 at 05:16
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Bóžinku.... bavíte sa tu o liekoch, ako na lekárskom sympóziu... iní medinćinmani zase uvádzajú liek za liekom, ktorý hento a toto, COVID si z toho robí prču - až nakoniec bude účinný aj obyčajný liek na sračku!
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Mila123
Mila123
Jarka 1
lui, s ivermektínom u mňa v meste to bolo takto. V tom krátkom období, keď bol povolený, tak ho nikde nemali. Nebol problém, aby dal lekár rp, však aj tak sa dal neskôr kúpiť v Rakúsku už len na rp a za vlastné prachy. Zo začiatku aj bez rp.

Keď mal prísť v lete do lekárne, tak si o tom šuškali len lekári, lekárnici a vyvolený. Dva mesiace ho nedostali. Potom, keď dorazil, tak si ho rozchytali pre svoje rodiny a známych. Bežný smrteľník nemal šancu.

Vraj nepomáha, ale zásobili sa ním snáď všetci lekári.
Poznáte osobne aspoň jedného leára, kt. má spomínané lieky? lieky pre dobytok????
ako vidím, pichla som do "osieho hniezda".......čo také som urobila, keď som sa opýtala, či poznáte lekára, ktorý ma IVM v zásobe????
Mila, čo sa mňa týka vôbec si nepichla do osieho hniezda. Nemyslím si, že som ti odpovedala neslušne.
IVM som neobhajovala, ani nehanila, iba som opísala situáciu, ktorá sa reálne diala v lete. Tvoja otázka znela, či poznám lekára, ktorý má lieky pre dobytok. Stačilo napísať, že si myslela iný IVM ako ja a tak sme si neporozumeli. Všetko by bolo uvedenú na pravú mieru a neprišli by nasledovné komentáre.

Namiesto toho mi začneš vykať. Je to tvoj spôsob, ako dať človeku najavo, že je u teba odpísaný. Ja ti určite vykať nebudem. Vo svojej profesii si u mňa medzi top poraďákmi. To, že sa názorovo rozchádzame na iných veciach, na tom nič nezmení.
4 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Bóžinku.... bavíte sa tu o liekoch, ako na lekárskom sympóziu... iní medinćinmani zase uvádzajú liek za liekom, ktorý hento a toto, COVID si z toho robí prču - až nakoniec bude účinný aj obyčajný liek na sračku!
Aleže je až taká chytľavá ...
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Očkování dětí ne, burcují lékaři. Žádají svobodnou diskusi
https://cnn.iprima.cz/sledujte-zive-...MCLOFjxkm-kmq0
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1
Namiesto toho mi začneš vykať. Je to tvoj spôsob, ako dať človeku najavo, že je u teba odpísaný. Ja ti určite vykať nebudem.
Veru, veru....nevykaj.
Predsa sa z nej neposerieme...zažili sme trochu viac ako ona, na nás nemá.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Lengvarský nevidí v odškodňovaní po očkovaní problém
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...ovani-problem/
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Lengvarský nevidí v odškodňovaní po očkovaní problém
Jasne ze nevidi problem, lebo vie ze je to tazko preukazatelne, najma ak ma dotycny aj ine diagnozy. Clovek si nevymoze odskodne ani pri spackanych lekarskych ukonoch
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nemáš síce pravdu...ale nechám ťa v tom.
Nemá totiž význam dávať tu svoje informácie, zdroje, atď...
Prichodí mi to, ako keby som (a nie iba ja) perly sviniam hádzal...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať