Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Ved len ten pan co mu operovali ine koleno, sudi sa kolko 2 roky? Postoj lekarov, vraj aj tak by casom potreboval operaciu aj toho druheho A to este predpokladam sa odvolaju min. 2x na kraj ... a ked zvazim, ze nemocnice su vynate z exekucii ... tak po rokoch bude mat akurat tak papier, ze sudny spor sice vyhral ale odskodne asi nikdy neuvidi
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tu sa ale bavíme predsa o odškodnení v prípade následkov očkovania vakcínou ...o tom, že mudrlanti vravia niečo vo význame, že žiadne odškodnenie v tomto prípade neprichádza do úvahy....čo je ale hlboký omyl.
Takže sem nemontuj nejaké operácie ako také...
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Dobre, i tak si myslim, ze odskodne v suvislosti s ockovanim neuvidi ani len 1% ludi.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Dobre, i tak si myslim, ze odskodne v suvislosti s ockovanim neuvidi ani len 1% ludi.
Takže ešte raz ?

" Lengvarský nevidí v odškodňovaní po očkovaní problém
Informoval, že rezort zdravotníctva vložil do zákona o liekoch a zdravotníckych pomôckach klauzulu, ktorá hovorí práve o tom, že sa po očkovaní odškodniť postihnutá osoba môže. "

MOŽE, no NEMUSÍ...festovný rozdiel.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Ty sa hras so slovickami ... a ja som to zhrnula
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Právo ako také je predsa hra so slovíčkami. Aktéri skončia zvyťajne na súde.
Také zhrnutie (alebo vyhrnutie) nočnej košele skončí ako ? Predsa v "čiernej" diere...
Naposledy upravil buchač : 06.12.21 at 20:13
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Keď to dá Lekvár do zákona - tak to bude i tak 50/50 - prečo? Lebo paragraf sa označuje § - a to znamená rôzne kľučky, ktoré rozhodnú či dostane, alebo nie.
Takže - vyjadrenie je jedna vec, posúdenie druhá vec a realizácia tretia vec. Papier znesie všetko, ale ak sa niekto (tam hore) rozhodne, že NIE - tak ani svätená voda už nepomôže.
Podľa mňa - čistý populizmus.... mazanie medu okolo huby....
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

§ - sa točia podľa potreby
Omikron sa bude točiť tiež podľa potreby
https://www.startitup.sk/omikron-moz...-E-ALghUWE7mGo
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
A tebe by som jednu vypálil...takú výchovnú, podľa potreby, čiže pravidelne aspoň raz za hodinu.

Dať do jedného článku pár viet, kde je plno odkazov na odkazy je solídna ujovina.
...a Startitup ? Dať recenziu bez expresívnych slov ? Nemožné !
0 2
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pohľad lekára.
https://www.cas.sk/clanok/2617467/le...vid-pacientov/
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
A tebe by som jednu vypálil...takú výchovnú, podľa potreby, čiže pravidelne aspoň raz za hodinu.

Dať do jedného článku pár viet, kde je plno odkazov na odkazy je solídna ujovina.
...a Startitup ? Dať recenziu bez expresívnych slov ? Nemožné !

Musia tam byt odkazy, inak by sa kladli otazky, ze teda odkial to maju.
Ale Fauci predsa vie najlepsie
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

menej riskujeme vlastné zdravie i život
Je ich prd do toho ... ja sa rozhodnem.
To fakt za vas rozhoduje nejaky lekar? Za mna teda nie, ja sa rozhodujem a nemam problem povedat nie
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

anet
To fakt za vas rozhoduje nejaky lekar? Za mna teda nie, ja sa rozhodujem a nemam problem povedat nie
NIe, ani za mňa nerozhoduje lekár ale jeho zodpovedný názor je veľmi dôležitý . Každý nech sa rozhodne sám ale treba si uvedomiť, že nežijeme vo vzduchoprázdne a máme nielen slobodu( toľkokrát tu otlkanú, akokeby to bolo mantra) a nad iným zatvárame oči, ale aj zodpovedonosť. Ale aj to už tu bolo 100krát povedané..
Naposledy upravil Tweety : 07.12.21 at 11:57
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Ja som zodpovedna, nie som chora, nikoho neohrozujem ... nevidim dovod aby ma obmedzovali. Nech sa liecia chory, chory ma sediet doma.
Cely svet je na ruby.
3 2
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

anet
.
Cely svet je na ruby.
Áno, svet je naruby kvôli pandémii, to je pravda. Ale čo je horšie, že aj postoje a názory niektorých sú naruby. Niektorých len preto, že nesúhlasia s politikou. Zdravý rozum zlyháva. Ale vírus nie je politika, či?
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tweety
[Ale vírus nie je politika, či?
Ja nie som v politike Takze mi kladies nespravnu otazku. Ale vyzera to tak, ze je viac politicky ako skutocny.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Včera to bolo "nekrmte nás odpadom" dnes v novom čase ťažká novinarčina...len či to nie je hoax....už to niekto preveril....
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

synonymum omicron? moronic
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

anet
menej riskujeme vlastné zdravie i život
Je ich prd do toho ... ja sa rozhodnem.
To fakt za vas rozhoduje nejaky lekar? Za mna teda nie, ja sa rozhodujem a nemam problem povedat nie
:-0 Všeho do času..
2 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok...riant-omikron/

Áno, viem, naše média treba brať s rezervou.

No predsa len, ak sú vyjadrenia pravdivé, tak potom čítam nasledovné -
... by boli účinné ... že by nezabrali ... firma začala testovať ... nemyslím si ... vyjadrili presvedčenie, že bude účinné ...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať