Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Idem asi odpvedať postupne.Najprv korela.Musím uznať že vieš čítať a vyhľadávať na googli,problém je že z toho nevieš spraviť sumár a vyvodiť správne závery.Nemôžeš vedieť lebo si zacykjlená vo svojom svete a vyčítaš,vyčítaš,vieš a máš pravdu.Blahoželám rob to aj nadalej,ale pre prax to význam nemá.
4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Jarka 1
Už by som rada počula, že vakcíny vylepšili, zmiernili niektoré nežiadúce účinky, ktoré boli doteraz hlásené. No možno je ešte skoro. Najprv mala byť tretia dávka už vylepšená a potom, že nemali čas.

Tiež by som rada počula, že ak bude potrebné na omicron upraviť pôvodnú, alebo bude potrebné novú vakcínu, tak si už nebudem musieť dať pichnúť prvé tri pôvodné.
To sa určite stane ale rozhodne nie v dohľadnom čase,Je to rýchle mutujúci virus s veľkou schopnosťou sa meniť a teda my sme krok za ním.On sa zmení,my reagujeme,jemu sa to nepáči zmení sa a my reagujeme.Ale vdaka Bohu reagujeme a vyvíjame vakcíny a lieky,len to sú veci ktoré nejdú zo dňa na deň.
Jednodávková vakcína je Jansen.
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

veronikasad
BXLmiami
No super.Takže trvajte na osobnom vyšetrení-objednávka vyšetrenie v mundure,následne dezinfekcia 20 min,vetranie 20 min-čakáreň bude nadšená a nakazená.Potom rtg vyšetrenie-pôjdeš v tej teplote na rtg,rovnaká procedura,Počkáš 2 dni na výsledky vyšetrení z ktorých polovicu nemôže obvodák vyšetrovať :-0.Super rady.
aky postup radis ty?
Pokiaľ dostaneš vysokú teplotu začína hra o čas.Cím skôr PCR-jedno ako neriešila by som obvodáka,prvá momka a test.Ak vyjde pozitívny a máš teplotu kontaktuj obvodáka,pokiaľ si riziková treba protilátky a to v čase ked ešte nemáš pľúca na kašu.
Pokiaľ je mierny priebeh obvodák ťa tiež nanaviguje,nejaké inštrukcie tam majú,ale nedávajú Ivermectin.Doporučujem na nich nevrieskať,nekopať do dverí a nevyhrážať sa,aby ťa napriek prísahe nevyhodili z dverí,deje sa to totiž už príliš často.Na nejaké ojedinelé -ja si ťa podám-je asi každý zvyknutý ale teraz sa ľudia zmenili a hodne.
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela Pozri príspevok
Nie, ale niektoré domácnosti sú pre istotu komplet vybavené.
Keď som odchádzala od praktického, tak ako posledné som ho poprosila o predpísanie Ivermektinu, ale už sa dvíhal na obed, že mi ho predpíše nabudúce.
A nabudúce už nebolo a zároveň Ivermektin zrušilo aj ministerstvo. Lekárnik ..náhrada Isoprinosine. Ešte ho nemám.

Lujza tu dáva dobré príspevky. ;-)
Isoprinosine nie je náhrada ivermectínu.

Ivermectín je preparát na odčervenie /napr. hlísty/ a isoprinosine je iba stimulant imunitného systému voči vírusovým infekciám.

K ivermectínu sa vyjadriť neviem, ale osobne by som ho nebral, neverím mu.
Naposledy upravil Nandrolon : 08.12.21 at 08:30
2 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Na margo internistu-presne to čo popisoval dostaneš na covidovom urgente čo je druhá alternatíva a oproti obvodákovi má túä výhodu že je tam zázemie-čiže rtg,ct a laboratorium takže sa s nikým nenaťahuješ-ak máš vysokú teplotu tak na ten urgent patríš.
3 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Inak celkom nádejný je Omikron.Je to veľmi veľmi rýchlo sa šíriaci variant ale s miernymi príznakmi.Keby vytlačil tieto varianty čo teraz zabíjajú,bolo by to riešenie.Uvidíme.
5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Dnes ráno relácia o bravčovej masti. donedávna fuj fuj fuj. a zrazu je zdravá. v mojej mladosti spomínam si na liečenie rôznymi bylinkami reakcia zase liečila šarlatánka, či stará bosorka a pod. dnes je veľká renesancia byliniek. nedávno že GMO čo ich odsudzovali boli mešuge a dnes úvahy že to nebude asi tak bezproblémové. Tým som chcel napísať že sa vyvolá veľká vlna v myslení, podporená výrokom "vedci zistili že", kto sa vezie v hlavnom prúde je IN. Ostatní sú zatracovaní. Takže aj lieky ktoré boli pôvodne určené na inú diagnózu , po serióznom výskume použite na inú diagnózu môžu prinášať pozitívne výsledky
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja netvrdím, že Ivermectín je neúčinný, ale sám bez lekárskeho doporučenia by som ho neužíval.
Okrem toho MUDr. pán Such je podľa mňa jeden z najlepších odborníkov z praxe v SR. A ak on povie, že je do istej miery účinný, tak ja o tom vôbec nepochybujem.

Okrem toho bravčová masť, vajcia, maslo neboli NIKDY nezdravé potraviny, narozdiel od rôznych RAMA, VETO a podobných sračiek v kelímkoch.

Rezne ináč ako na bravčovej masti doma nepečieme, klobásy, jelitá polesníky, taktiež.
To len niektorí sa snažili o to, aké je to nezdravé. Samozrejme, keď človek hovno robí a nehýbe sa, tak okrem čistej vody mu je nezdravé všetko, ale takému nepomôže v podstate nič.

Edit:
Včera som čítal perfektný článok o tom, že ak odhliadneme od Covidu, tak JISky sú plné pacientov, ktorí sa v prvom rade nezaujímali a nestarali o svoje zdravie všeobecne, celý život.
Že aj mimo Covidu bola drvivá väčšina pacientov s výnimkou rôznych úrazov na týchto oddeleniach v podstate tiež rovnakého charakteru.
Hľadám ho, ale nemôžem ho už nájsť, hneď by som ho tu pripnul.
Naposledy upravil Nandrolon : 08.12.21 at 07:08
4 2
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

lujza.j
Každé ráno na lačno 1PL jablčného octu v 2dc vody
Cesnak každý deň... stále zarobeny -pretlaceny v oleji... niekedy na to fakt preženiem a motam sa...ale to možno od ucha... piští mi v ňom... väčšinou má hádže do tej strany...
lui, neviem v akom smere myslíš ... niekedy to fakt preženiem ... žeby s cvičením, alebo prácou

Celé roky sa mi striedavo sťažuje známa na pišťanie v uchu a ťahanie do jednej strany, niekedy pichanie pod lopatkou. Raz lepšie, raz horšie. Vymyslela si na to snáď už všetky diagnózy sveta a lekári jej ich nepotvrdili. Posledné roky som tvrdila, že to je len a len chrbtica. Neverila až kým som jej raz urobila masáž a nahmatala jej problémové miesta. Ráno na mňa pozerala ako na čarodejnicu. Našla si potom dobrú masérku a pekných pár mesiacov sa vôbec nesťažuje. Zdá sa, že problém je konečne po rokoch vyriešený.
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jarka 1
lujza.j
Každé ráno na lačno 1PL jablčného octu v 2dc vody
Cesnak každý deň... stále zarobeny -pretlaceny v oleji... niekedy na to fakt preženiem a motam sa...ale to možno od ucha... piští mi v ňom... väčšinou má hádže do tej strany...
lui, neviem v akom smere myslíš ... niekedy to fakt preženiem ... žeby s cvičením, alebo prácou

Celé roky sa mi striedavo sťažuje známa na pišťanie v uchu a ťahanie do jednej strany, niekedy pichanie pod lopatkou. Raz lepšie, raz horšie. Vymyslela si na to snáď už všetky diagnózy sveta a lekári jej ich nepotvrdili. Posledné roky som tvrdila, že to je len a len chrbtica. Neverila až kým som jej raz urobila masáž a nahmatala jej problémové miesta. Ráno na mňa pozerala ako na čarodejnicu. Našla si potom dobrú masérku a pekných pár mesiacov sa vôbec nesťažuje. Zdá sa, že problém je konečne po rokoch vyriešený.
Podľa mňa to myslela na cesnak a zníženie tlaku.... ale možno som iba domýšľavý :-))

- pišťanie v uchu, motanie sa - môže to byť od chrbtice, ale môže to byť narušený rovnovážny systém ucha, napr. uvoľnený kryštál z tekutiny, ktorá sa tam nachádza, treba o tom prečítať.
Naposledy upravil Nandrolon : 08.12.21 at 08:44
3 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

nandy do kelu, asi máš pravdu ... lebo cesnak znižuje krvný tlak
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Jarka 1
nandy do kelu, asi máš pravdu ... lebo cesnak znižuje krvný tlak
Tak som to myslela
Pišťanie,hučanie-lokomotiva v uchu roky.....už som sa nejako s tým naučila žiť....roky nazad objednaná na vestibularne vyšetrenie...potom som sa zľakla a zrušila som to....dnes už mám za sebou vakuovu mamotomiu...už by som išla...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jááááj Lui - mne píska v ušiach desiatky rokov - zvykol som si na to. Lenže to nie je ani od tlaku, alebo niečoho podobného, ale dôsledok môjho predch. povolania.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

blog na pravde "Igor matovič rozdáva ako zo svojho..." pokiaľ viem keď podnikal, tak keď dával zo svojho nebol ktovie ako štedrý
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
Jááááj Lui - mne píska v ušiach desiatky rokov - zvykol som si na to. Lenže to nie je ani od tlaku, alebo niečoho podobného, ale dôsledok môjho predch. povolania.
veliteľ pri streľbe 152KH plná náplň?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
Jááááj Lui - mne píska v ušiach desiatky rokov - zvykol som si na to. Lenže to nie je ani od tlaku, alebo niečoho podobného, ale dôsledok môjho predch. povolania.
veliteľ pri streľbe 152KH plná náplň?
Našťastie nie - BZK a nik nedodal chrániče sluchu (vraj v boji nie sú potrebné) - baranica to neutlmila dostatočne.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pavol54
Dnes ráno relácia o bravčovej masti. donedávna fuj fuj fuj. a zrazu je zdravá. v mojej mladosti spomínam si na liečenie rôznymi bylinkami reakcia zase liečila šarlatánka, či stará bosorka a pod. dnes je veľká renesancia byliniek. nedávno že GMO čo ich odsudzovali boli mešuge a dnes úvahy že to nebude asi tak bezproblémové. Tým som chcel napísať že sa vyvolá veľká vlna v myslení, podporená výrokom "vedci zistili že", kto sa vezie v hlavnom prúde je IN. Ostatní sú zatracovaní. Takže aj lieky ktoré boli pôvodne určené na inú diagnózu , po serióznom výskume použite na inú diagnózu môžu prinášať pozitívne výsledky
o brav.masti sa to už hovorí roky,že je ok.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

BXLmiami
Jarka 1
Už by som rada počula, že vakcíny vylepšili, zmiernili niektoré nežiadúce účinky, ktoré boli doteraz hlásené. No možno je ešte skoro. Najprv mala byť tretia dávka už vylepšená a potom, že nemali čas.

Tiež by som rada počula, že ak bude potrebné na omicron upraviť pôvodnú, alebo bude potrebné novú vakcínu, tak si už nebudem musieť dať pichnúť prvé tri pôvodné.
To sa určite stane ale rozhodne nie v dohľadnom čase,Je to rýchle mutujúci virus s veľkou schopnosťou sa meniť a teda my sme krok za ním.On sa zmení,my reagujeme,jemu sa to nepáči zmení sa a my reagujeme.Ale vdaka Bohu reagujeme a vyvíjame vakcíny a lieky,len to sú veci ktoré nejdú zo dňa na deň.
Jednodávková vakcína je Jansen.
hej,ale aj tak musíš mať druhú a tretiu...
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

kopretinka
hej,ale aj tak musíš mať druhú a tretiu...
A potom kazdu dalsiu https://hnonline.sk/svet/15217670-na...firmy-biontech
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

anet
kopretinka
hej,ale aj tak musíš mať druhú a tretiu...
A potom kazdu dalsiu https://hnonline.sk/svet/15217670-na...firmy-biontech
hlavne že Lekvár v lete vyvracal hoaxy o povinnom očkovaní.....tak už to nie je hoax.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať