Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

anet
lujza.j
kolagén ......keby bol v tabletach jedna denne...kúpila by som...
Lui ja s tymto (tie penove kocky) mam dobre skusenosti https://www.benulekaren.sk/colafit-d...8aAmD8EALw_wcB
Aj my.
Mama ich kúpila synovi asi v 16. r., po mesiaci na každom ramene vedľa seba 3 zvislé strie dlhé 10 cm, ale pekne sa mu rozšírili ramená. Aj hrivu má dobrú. To mu kúpila iba tak, videla v lekárni ...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Všimol si niekto z vás viditeľný efekt aj na vlasoch?
Naposledy upravil korela : 12.04.22 at 21:26
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Asi pred 30 r. sa začali chlapcovi v puberte vlniť nechty, dostali ľudový recept, nech skúsia obyčajnú potravinovú želatínu, čo sa kupovala do zákuskov. Tiež som ju používala do tvarohovej nepečenej torty, stála pár halierov, taká hnedá hrudkovitá.
Pil ju ráno na raňajky v mlieku či vode, už si nespomínam. Bleskovo sa z toho dostal.
Nepoznám vami spomínané zloženia, čo kupujete, ale či by aj dnes nestačila takáto alternatíva.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Túto lacnú potravinu z kuchyni neprehliadajte: Stačí jej 7 dní a dokáže zázraky s vašimi kĺbmi – ako bonus aj schudnete!
https://tojenapad.dobrenoviny.sk/zel...-nase-zdravie/
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Asi pred 30 r. sa začali chlapcovi v puberte vlniť nechty, dostali ľudový recept, nech skúsia obyčajnú potravinovú želatínu, čo sa kupovala do zákuskov. Tiež som ju používala do tvarohovej nepečenej torty, stála pár halierov, taká hnedá hrudkovitá.
Pil ju ráno na raňajky v mlieku či vode, už si nespomínam. Bleskovo sa z toho dostal.
Nepoznám vami spomínané zloženia, čo kupujete, ale či by aj dnes nestačila takáto alternatíva.
Ládoval som potravinársku želatínu. Tie kocky a hlúposti sú moc predražené. Kolagén ako "látka" nie je drahá.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

korela
Všimol si niekto z vás viditeľný efekt aj na vlasoch?
Ja môžem iba k padaniu...teda "povinné vypadnutie" teda koľko môže denne a ešte je to ok....veľmi málo vlasov si vycešem....ale vlasy si asi tri roky nefarbim a roky si umývam svojim šampuchom.... žiadny kondic........dávam aj biotin....
Kvalitu vlasu si myslím,že mám dobrú....myslím,že sú lepšie ako keď som bola mlada-mladsia....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

korela
Všimol si niekto z vás viditeľný efekt aj na vlasoch?
ja, keď som ich postupne vyberal z hrebeňa odvtedy používam prachovku. robím srandu v týchto ťažkých chvíľach, bola česká komédia "........mast na lysinu past" názov vybodkovaný, nechce sa mi hľadať. pamätníci pamätajú.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

lujza.j
Vidíš na tie som zabudla....dávno som ich mala...
Ja len jednoduche veci a ked potravinarsku zelatinu, tak potom veeela gumi cukrikov a veeela ovocno-zelatinovych kolacov ved aj cukor treba (inak huspeninu fakt nemusim).
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

korela
Všimol si niekto z vás viditeľný efekt aj na vlasoch?
Želatína určite na vlasy pomáha. Keď sa mi zdá, že mi začínajú viacej padať vlasy, takisto ako nandrolon si dám želatínové kocky. Práve som si včera robila želatínu, ale už som ju vyjedala lyžicou. Tu som sa bavila vykrajovaním formičkami. https://www.porada.sk/attachment.php...5&d=1527866987
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

babka - ježibabka
korela
Všimol si niekto z vás viditeľný efekt aj na vlasoch?
Želatína určite na vlasy pomáha. Keď sa mi zdá, že mi začínajú viacej padať vlasy, takisto ako nandrolon si dám želatínové kocky. Práve som si včera robila želatínu, ale už som ju vyjedala lyžicou. Tu som sa bavila vykrajovaním formičkami. https://www.porada.sk/attachment.php...5&d=1527866987
to sa vtiera do vlasov? fakt pozde
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pavol54
babka - ježibabka
korela
Všimol si niekto z vás viditeľný efekt aj na vlasoch?
Želatína určite na vlasy pomáha. Keď sa mi zdá, že mi začínajú viacej padať vlasy, takisto ako nandrolon si dám želatínové kocky. Práve som si včera robila želatínu, ale už som ju vyjedala lyžicou. Tu som sa bavila vykrajovaním formičkami. https://www.porada.sk/attachment.php...5&d=1527866987
to sa vtiera do vlasov? fakt pozde
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

pavol54
korela
Všimol si niekto z vás viditeľný efekt aj na vlasoch?
ja, keď som ich postupne vyberal z hrebeňa odvtedy používam prachovku. robím srandu v týchto ťažkých chvíľach, bola česká komédia "........mast na lysinu past" názov vybodkovaný, nechce sa mi hľadať. pamätníci pamätajú.
nedalo mi vyhľadal som "Birhanzlova mast na lysinu past"
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

pavol54
babka - ježibabka
korela
Všimol si niekto z vás viditeľný efekt aj na vlasoch?
Želatína určite na vlasy pomáha. Keď sa mi zdá, že mi začínajú viacej padať vlasy, takisto ako nandrolon si dám želatínové kocky. Práve som si včera robila želatínu, ale už som ju vyjedala lyžicou. Tu som sa bavila vykrajovaním formičkami. https://www.porada.sk/attachment.php...5&d=1527866987
to sa vtiera do vlasov? fakt pozde
Natrieť si môžeš aj kolomaž Želatína sa papá. To kvôli natieraniu by som sa nehrala s vykrajovaním. Urobíš si namiesto z vody ochutenú sirupom, džúsom, ovocnou šťavou..... Fantázii sa medze nekladú.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

babka - ježibabka
pavol54
babka - ježibabka
korela
Všimol si niekto z vás viditeľný efekt aj na vlasoch?
Želatína určite na vlasy pomáha. Keď sa mi zdá, že mi začínajú viacej padať vlasy, takisto ako nandrolon si dám želatínové kocky. Práve som si včera robila želatínu, ale už som ju vyjedala lyžicou. Tu som sa bavila vykrajovaním formičkami. https://www.porada.sk/attachment.php...5&d=1527866987
to sa vtiera do vlasov? fakt pozde
Natrieť si môžeš aj kolomaž Želatína sa papá. To kvôli natieraniu by som sa nehrala s vykrajovaním. Urobíš si namiesto z vody ochutenú sirupom, džúsom, ovocnou šťavou..... Fantázii sa medze nekladú.
dúfam že si pochopila že si robím srandu, u mňa aj andulka dostala na hlave šmyk. bol vtip že vraj holohlaví si majú natierať medom med vraj priťahuje a h...no(v hlave) tlačí
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Šak aj já si robím srandu. Vidzíš tam tých smajlíkov
Hľadám rozmery detského pulóvra. Štrikované aj háčkované uvádzajú počet riadkov. To mi je ho pla. My sme to niekedy udávali v centimetroch. Pokrok nezastavíš. Vŕŕŕ
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

babka - ježibabka
Šak aj já si robím srandu. Vidzíš tam tých smajlíkov
Hľadám rozmery detského pulóvra. Štrikované aj háčkované uvádzajú počet riadkov. To mi je ho pla. My sme to niekedy udávali v centimetroch. Pokrok nezastavíš. Vŕŕŕ
takéto ti pomôže?
240506029_4188947534537435_6280745549947245359_n.jpg  
240964287_10223290837492970_17165918090640451_n.jpg  
1/1
2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

ešte k ivermectínu https://www.postoj.sk/104225/definit...uze-ivermektin
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Sviňa vírus...zabije ho placebo....
2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

lujza.j
Sviňa vírus...zabije ho placebo....
a nebude to skôr o tom, že proste na vírusy stále nemáme lieky? Proste buď si telo poradí, alebo nie. A keď nie a nastanp iné problémy, tak sa liečia tie. Ale tvrdiť, že ja som jedol toto a pomohlo mi to je dosť odvážne. Lebo nemáme kontrolnú skupinu, aby sme videli, či naozaj pomôže liek, alebo proste len čas
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
či naozaj pomôže liek, alebo proste len čas
Ja by som povedal, že každý liek proste potrebuje svoj čas...samozrejme, že je to individuálne...jeden liek zaberie do pár sekúnd a iný začne pôsobiť po pár dňoch, týždňoch, mesiacoch...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať