Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Ja by som povedala, že záleží aj na etnickej skupine, alebo akoby som to povedala. Číňan, Brazílčan, Afričan, Slovan - iní ľudia, iné životné podmienky, prostredie ... Lieky môžu mať nejaké odlišnosti v účinkoch na organizmus.

Tým nechcem tvrdiť, že Iver. na nás zaručene funguje. Môže byť aj to, že na niekoho to funguje rovnako ako placebo. Viera uzdravuje. Tak nejako to funguje.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Dáša_
lujza.j
Sviňa vírus...zabije ho placebo....
a nebude to skôr o tom, že proste na vírusy stále nemáme lieky? Proste buď si telo poradí, alebo nie. A keď nie a nastanp iné problémy, tak sa liečia tie. Ale tvrdiť, že ja som jedol toto a pomohlo mi to je dosť odvážne. Lebo nemáme kontrolnú skupinu, aby sme videli, či naozaj pomôže liek, alebo proste len čas
ešte jeden najpodstatnejší problém nebol skúmaný "Genetická predispozícia na daný vírus" Viem o čom píšem.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Jarka 1
Ja by som povedala, že záleží aj na etnickej skupine, alebo akoby som to povedala. Číňan, Brazílčan, Afričan, Slovan - iní ľudia, iné životné podmienky, prostredie ... Lieky môžu mať nejaké odlišnosti v účinkoch na organizmus.

Tým nechcem tvrdiť, že Iver. na nás zaručene funguje. Môže byť aj to, že na niekoho to funguje rovnako ako placebo. Viera uzdravuje. Tak nejako to funguje.
Napríklad: Čim je daný rozdiel v účinku alkoholu na Slováka a Vietnamca? No predsa ich genetickou výbavou.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
kopretinka
Nandrolon
kopretinka
užívam dlhodobo veľké dávky D3 spolu s K2 a stále mám nízku hladinu D v krvi.Ja už neviem,ako to mám do seba dostať.
Aké veľké sú tie "veľké dávky"?
A preparát je olejový, alebo pevný biely?
5000 jednotiek 3x týždenne,bol olejový
Pri takom deficite je to málo, málo, málo.
Dal by som to na 3 mesiace 5000IU denne /na sebe 10000IU/. Olejové podľa mňa sú vstrebateľnejšie a menej zaťažujú organizmus ako rôzne kalciferoly, ktoré majú veľký problém so vstrebaním.
Viem, že na niektorých preparátoch je dokonca napísané 1 x týždenne, ale to považujem za hovadinu, skôr sa na tom smejem.
kalciferoly sa zle vstrebávajú? šak to mi doktorka predpísala,mala som kalcizen,ale tam je iba 400IU a teraz mám caltrate,1000 IU a povedala mi,že mám brať aj ten môj,čo beriem,ten má 1000 IU a toto k tomu. A teda neviem,že či ten vápnik je v nejakej vstrebateľnej forme....a oba prípravky sú bez K2,a to už je úplne k ničomu potom....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
Nandrolon
kopretinka
Nandrolon
kopretinka
užívam dlhodobo veľké dávky D3 spolu s K2 a stále mám nízku hladinu D v krvi.Ja už neviem,ako to mám do seba dostať.
Aké veľké sú tie "veľké dávky"?
A preparát je olejový, alebo pevný biely?
5000 jednotiek 3x týždenne,bol olejový
Pri takom deficite je to málo, málo, málo.
Dal by som to na 3 mesiace 5000IU denne /na sebe 10000IU/. Olejové podľa mňa sú vstrebateľnejšie a menej zaťažujú organizmus ako rôzne kalciferoly, ktoré majú veľký problém so vstrebaním.
Viem, že na niektorých preparátoch je dokonca napísané 1 x týždenne, ale to považujem za hovadinu, skôr sa na tom smejem.
kalciferoly sa zle vstrebávajú? šak to mi doktorka predpísala,mala som kalcizen,ale tam je iba 400IU a teraz mám caltrate,1000 IU a povedala mi,že mám brať aj ten môj,čo beriem,ten má 1000 IU a toto k tomu. A teda neviem,že či ten vápnik je v nejakej vstrebateľnej forme....a oba prípravky sú bez K2,a to už je úplne k ničomu potom....
Nie, kalciferol, ale TABLETA sa horšie vstrebáva ako OLEJ.
Prvýkrát som to napísal ináč, ako som to myslel...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

jaj....no....všetko to je tabletkové.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
jaj....no....všetko to je tabletkové.
Asi sa nechápeme. Je aj olej v tobolkách, ten je drahší ale vstrebateľnejší. Najlacnejšie sú lisované tablety.
1 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Rocaltrol je priamo vstrebatelny D, ale pod dozorom lekara treba kontrolovať hodnoty D
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Darina1234
Rocaltrol je priamo vstrebatelny D, ale pod dozorom lekara treba kontrolovať hodnoty D
dík,nabudúce sa na to opýtam.Mám kontrolovanú hladinu D,veď inak by som nevedela,že ho mám tak málo.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Viera uzdravuje.....asi ako keby ti nezavesili na nos,že máš covid.......verím,že keby to ľudia nevedeli ich organizmus-hlava by sa popasovala lepšie.....aj keď každý má inú psychiku....už to tu x krát smrť z prelaknutia....a masáž ako zomrieš tu bola 24h denne....
Na chrípku nemáme lieky?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Niečo na tom bude, keď som videl po teste, čo dokáže "pozitivita" urobiť s takým 70+ ročným človekom, fakt to nie nebola sranda. Niekto má proste pocit, že tie 2 čiarky znamenajú rozsudok smrti.
Ale ja som zase človek, čo chce radšej vedieť ako nevedieť.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nandy moju mamu testovali dva mesiace nazad...prvý krát.....tak som ja na trní....aby nebodaj nebola pozitív.....keď som jej to povedala....ona...šak ja by som sa zbláznila....takže asi tak....
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Súhlasím, strach po pozitívnom teste spôsobil v mojej rodine tragédiu, som nasrata a smutná z tohto virusu čo tu bol, hnus
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Súhlasím, akurát nesúhlasím s tým minulým časom. Osobne poznám ľudí, že 3 x očkovaný a 3 x Covid.
My sme Covid prekonali už druhýkrát, ale prebehlo to ako silnejšia viróza s 3 dňami teplotami 39. Ale preventívne nám zase dali ATB.
Takže Covid tu stále je.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
Viera uzdravuje.....asi ako keby ti nezavesili na nos,že máš covid.......verím,že keby to ľudia nevedeli ich organizmus-hlava by sa popasovala lepšie.....aj keď každý má inú psychiku....už to tu x krát smrť z prelaknutia....a masáž ako zomrieš tu bola 24h denne....
Na chrípku nemáme lieky?
máme...antivirotiká.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
lujza.j
Viera uzdravuje.....asi ako keby ti nezavesili na nos,že máš covid.......verím,že keby to ľudia nevedeli ich organizmus-hlava by sa popasovala lepšie.....aj keď každý má inú psychiku....už to tu x krát smrť z prelaknutia....a masáž ako zomrieš tu bola 24h denne....
Na chrípku nemáme lieky?
máme...antivirotiká.
Už si niečo počula o časovom slede a hlavne konečnečnom bode, "deadline"?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
lujza.j
Viera uzdravuje.....asi ako keby ti nezavesili na nos,že máš covid.......verím,že keby to ľudia nevedeli ich organizmus-hlava by sa popasovala lepšie.....aj keď každý má inú psychiku....už to tu x krát smrť z prelaknutia....a masáž ako zomrieš tu bola 24h denne....
Na chrípku nemáme lieky?
máme...antivirotiká.
Daša... písala,že nemáme na vírusy lieky....chrípka je vírus....
Viem,že máme antibiotiká....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

lujza.j
kopretinka
lujza.j
Viera uzdravuje.....asi ako keby ti nezavesili na nos,že máš covid.......verím,že keby to ľudia nevedeli ich organizmus-hlava by sa popasovala lepšie.....aj keď každý má inú psychiku....už to tu x krát smrť z prelaknutia....a masáž ako zomrieš tu bola 24h denne....
Na chrípku nemáme lieky?
máme...antivirotiká.
Daša... písala,že nemáme na vírusy lieky....chrípka je vírus....
Viem,že máme antibiotiká....
máme minimum antivirotík. Pár pôsobiacich na herpes, niečo na hepatitídu typu C, na HIV, isoprinosin. Moc toho fakt nie je. A teda, niektoré aj štvorciferné sumy

https://www.adc.sk/hladaj?q=antiviro...&nai=&w=&x=&p=

Antibiotiká nie sú proti vírusom. To len keď sa pridá bakteriálna infekcia, tak liečia tú.
4 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
kopretinka
šak to je pre kone.....ja som mala vedierko s práškom,asi 2-3kilové,s príchuťou škorice,vraj kone majú radi.
Minuly tyžden som bol po pol roku na navšteve u ortpopeda. Znovu injekcie do kolienok za 137,54 € a pytal som sa na ten Alavas. Dochtor povedal, že to viac reklama, než naozaj učinné. A že mam brat tie tbl. volnopredajne - Glukozamín.
1 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

neviem, ci to tu niekto nedával, ze užíva

https://www1.pluska.sk/gal/rady-a-ti...ery&position=3
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať